Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Zverina - Toto je

Texty slovenských interpretov

31 Máj 2011, 18:50

Ref:
Toto je umenie slova a hudba, je mi zle z toho co sa deje doma, vrieskam nie a vzdy z plného hrdla, lebo spoločnosť je konzumná, sračiek je tu tona.

Toto je umenie slova a hudba, je mi zle z toho co sa deje doma, vrieskam nie a vzdy z plného hrdla, lebo spolocnost je konzumná, sračiek je tu tona.

Dávno je mi jedno kto si co o našom rape mysli, je to to najlepsie co tu kedy bolo som si isty, rap je pre tych co chcu počuť nieco normalne, nie hovna co pise kamil peteraj rano pri kave. Uz som milion krat pocul ze je trava zelena, ze je nebo modre a co pre nich laska znamena, skladby tychto kapiel maju fakt ze velku vahu, ked im texty robi textar a poducenti hudbu. Lidri takych kapiel su buzeranti a pedofili, keby to vedeli rodicia fanusikov hned by ich bili, Zivotnost takych kapiel je asi tak pol roka, ved mi povedz kto si este ine kafe pamata. Rap nie je hudba pre kokotov na jednu sezonu, nie sme prazdninovi umelci jak buzeranti z ozonu. Mozes citat o mne v casopise ked ma novy album, nie ze mam novu trvalu, milenku alebo komu. Nie sme narcisticky vyjebanci, zrkadlovi uchylaci co si honia kokot ked si prezeraju nove casy, sialene celebrity co za zavru do vili, pre trochu slavy su ochotne zrat vlastne vykali.

Ref:

Toto je umenie slova a hudba, je mi zle z toho co sa deje doma, vrieskam nie a vzdy z plného hrdla, lebo spoločnosť je konzumná, sračiek je tu tona.

Toto je umenie slova a hudba, je mi zle z toho co sa deje doma, vrieskam nie a vzdy z plného hrdla, lebo spoločnosť je konzumná, sračiek je tu tona.

Kokoti si myslia ze rap je iba modna vlna ze to o par rokov skonci a ze pride ina hudba, lenze je tu metal, rock, reggae, jazz aj punk takze ked je tu vsetko uz nepride nic viac. Toto nie je komunizmus tu ta nikto neklame, rap nie je teleshoping ani tictac hiphop v reklame nepotrebujeme reklamu ako bebe keksy nasou reklamou su nase albumy a koncerty. Milujem rap preto ho nerobim jak kokot modra ziara má sesť klipov a tri koncerty za rok. Chcem robit rap na plno preto nerobim nic ine nechcem skoncit v embraku za pasom pri solmile.

Som kurva hrdi na to ze ma zivi rap je to odmena jak medaila co dostane atlet, nemusel som sa preto nikomu tiskat do riti inak by som to zahodil ako ali zlato do rieky

Ref:

Toto je umenie slova a hudba, je mi zle z toho co sa deje doma, vrieskam nie a vzdy z plného hrdla, lebo spoločnosť je konzumná, sračiek je tu tona.

Toto je umenie slova a hudba, je mi zle z toho co sa deje doma, vrieskam nie a vzdy z plného hrdla, lebo spoločnosť je konzumná, sračiek je tu tona.
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], vrn1v