Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Zverina za Prezidenta?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

09 Jan 2014, 19:25

Čo si o tom myslíte?

Ma vážne záujem kandidovať na prezidenta alebo je to fake,reklama preňho alebo upozornenie na natáčanie nového klipu k skladbe Prezident?

Ak si myslíte že to fakt berie vážne ako sa pozeráte na to že nespĺňa základne podmienky a to vek 40 rokov.A že nazbierať 15 000 podpisov v tak krátkom časovom horizonte je nereálne.(15 000 likov na facebooku nestačí).
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

09 Jan 2014, 19:33

nemusí sa to tu ani rozoberať a môže sa to hneď aj zmazať :) je to len vtip zo strany zverkyho..keď sa to objavilo jeden krát na FB som to ešte bral,že ok pohoda,ale teraz to tam dáva na FB pomaly každých 10minút tak mi to už príde aj trápne..a hej možno aj práve preto to robí,že to je promo pred klipom čo bude na skladbu Prezident..
a hej prezident musi mat minimalne 40 rokov co zverky nema a dalsia vec dnes je posledny den kedy sa moze poslat ziadost o prezidenta..tu mas konecne mena ludi na prezidentov..samozrejme zverky si tam cez phtoshop dopísal aj svoje meno a dal to na fb :)
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
bulbasaur48
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1082
Poďakovania:
286
Registrovaný:
10.04.2011

09 Jan 2014, 20:30

:roll:
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12448
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008


Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], michi, Seznam [Bot]