Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

ZyPo- Oceán 2 (prod Dezert)

Vaše nahrávky

22 Sep 2013, 18:59

Ochutnávejte novinku. Za každý shlédnutí a zabučení budu rád

Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
1

22 Sep 2013, 19:46

no mňa pobavilo že Dezert robil aj originál prvý aj REMIX, ale tuna tento beat mi tam sedel ešte viacej, a veľké + za beat, a Zypo ty máš fakt dobrý flow aj prejav, nerobíš žiadne amatérske chyby dokonca aj hlas máš zaujímavý :) mne sa to fakt páči apustím si to rozhodne znova... :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Poďakovania:
5

23 Sep 2013, 00:02

uvedu to na pravou míru ;) DEZERT chtěl udělat remix a poslal to zremixovaný a já řekl že je to libový ale že to teda dám jinak do toho beatu ;)) a vzniklo z toho tohle pro mě to není remix ale plnohodnotnej track kterej ukazuje jak sem se posunul od dob Oceanu 1 do doby Oceanu 2 ....ale diky sem rad ze se libi
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
1

26 Sep 2013, 22:10

další slova??
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
1

27 Sep 2013, 17:32

Like a Boss, neskutočný flow, ako až tak nesledujem tvoju tvorbu, ale tu s fóra sa mi tvoja tvorba páči asi najviac, takže makaj ďalej, držím ti palce.
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
2

27 Sep 2013, 17:38

Chytľavé to je. Páči sa mi, ako pracuješ s hlasom. Na slová dávaš dôraz...to je základ si myslím. Lyrika sa mi páči. Podmaz je takisto v pohode. Vy dvaja ste si sadli až moc podľa mňa. Menší spoločný projekt ? Nápad si myslím nie je na zahodenie, ale som ticho radšej. Držte sa :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
2

Späť na Songy, demá, albumy

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
adamnbr, Alexa [Bot], Bing [Bot], darebakkisto, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, havrilko, hujiko, kowada, lubik01, Majestic-12 [Bot], niggatko, Ramsey, rudolfionel, vladoH11, webmails, Wozzejk26, xcelfoley, Yahoo [Bot]