Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



ZyPo - Oceán (2012) (produkce Dezert)

Vaše nahrávky

16 Máj 2012, 16:34

Novej solo track z připravovaný solo desky

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

16 Máj 2012, 17:28

konštruktívna kritika : dobry master, dobry text, dobry flow, nebolo by čo vytknut, ako urcite sa da furt zlepsovat na to nezabudni, refren by urcite mohol byt lepsie, efektivnejsi, a energiu nezabudni davat do textov, potom zneje, ako keby ta niekto nutil, a sam si to nechcel, chapeme sa dufam, beat sa da zvladnut no, i ked mne sa nelubi styl beatu

trapna kritika : nepacil sa mi CZ rap a ani nebude, neviem cim to je ale nelubi sa mi cz, inak nech sa dari, nemam ziadne odsudzujuce nazory na CZ rap, a kazdemu prajem len to naj ! PEACE :joint:
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

16 Máj 2012, 17:48

Presne suhlasim s mc.ES-om :) vsetko k tomu vystihol
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

16 Máj 2012, 17:57

aj tu trapnu kritiku ? :D
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

16 Máj 2012, 18:13

hej, aj s tim " dodatkom " suhlasim, lebo tiez mne osobne nepaci CZ rap, ja neviem, on mi pripada ako keby bol este taky nedozrety alebo ako by som to povedal :D..ale cest vynimkam, ktory sa mi pacia, ale zasa tiez nehovorim ze je to zl elen preto ze nemam rad CZ rap :D..proste aj tu ked davaju chalani, tak okomentujem, proste poviem svoj nazor :) a vzdy im poprajem nech sa dari :P..ale zasa mozno keby som Čech, tak mi je zasa nesympaticky SK Rap :D.aj ked no neviem :D..celkovo si myslim ze SK rap je na inej urovni ako CZ :))..tolko moj pohlad na CZ/SK RAP :D
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

16 Máj 2012, 18:45

je vedecky dokazane ze niektorim cechom sa viac paci SK rap jak CZ :D
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

16 Máj 2012, 19:14

Ja narozdiel od iných niesom zaškatuľkovaný, idem si český rap a českú lyriku ;) Dal si to perfektne, super beat, super text ;) Jeden z najlepších ak nie najlepší lyrik na fóre a tento track mi je po chuti. Inak k tej energii... Energia do takých trackov nepatrí. Energia patrí do trackov kde sa chceš vykričať, motivačných a podobne, tu nie!
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

16 Máj 2012, 19:54

fester :) co si myslel tym zaskatulkovany ty ignorant ? :) energiu by som si prial len v refrene :) tebe sa tiez urcite nepaci vsetko :) takze si tym padom zaskatulkovany ? :) idem si francuzky rap, nemecky, slovensky, americky, dokonca si idem nickelback, beyonce, rihannu :) a ja som ti zaskatulkovany :) spametaj sa ale rychlo poprosím :)
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

16 Máj 2012, 21:18

podla mna je to v pohode :-), najlepsi refren :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

16 Máj 2012, 22:33

aj podla mna je to v pohode :D ani mne sa barz nepači CZ rap ale raperi ako Ektor, Indy alebo Raego su super :D
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

16 Máj 2012, 22:48

mc.ES píše:fester :) co si myslel tym zaskatulkovany ty ignorant ? :) energiu by som si prial len v refrene :) tebe sa tiez urcite nepaci vsetko :) takze si tym padom zaskatulkovany ? :) idem si francuzky rap, nemecky, slovensky, americky, dokonca si idem nickelback, beyonce, rihannu :) a ja som ti zaskatulkovany :) spametaj sa ale rychlo poprosím :)


Trafená hus zagága, či ako to je ? :) Ja som to nepísal na konkrétnu osobu, ale proste nepočúvať čisto český rap ? WTF? Veď keď je dobrá lyrika ako ma Idea alebo BPM, MC Gey a podobne, tak o čo ide ? Je to tvoja vec, ale takúto hlúposť ako, že nepočúvam resp. nemám rád český rap je fakt zaškatuľkovanie. Mne ide v rape hlavne o text v prvom rade a česi sú o dosť lepší lyrici ako slováci okrem pár výnimiek ako Modré hory a podobne.

A inak. Je rozdiel ak sa mi niečo nepáči a ak niečo odsudzujem len preto, že je to české alebo nemecké, poľské, španielske atď. atď. Nepáčia sa mi nejakí interpréti, ale nie podľa národa, ale podľa ich kvality. Nehovorím, že sa ti musí tento track páčiť, ale písať, že nemáš rad český rap ? Trochu ma to zarazilo. A inak neviem či chápeš slovu ignorant lebo nechápem ako si ho tam mohol napísať, neviem či niečo ignorujem.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

17 Máj 2012, 08:51

ale ty si asi necital vetu ze nemam ziadne odsudzujuce nazory :) takze radsej si precitaj slovo po slove a potom tu kritizuj dobre ? :) proste sa mi nepaci :) mas s tym nieco ? :) a dobre vieme ze si myslel nas zaskatulkovanych ze nepocuvame CZ rap ... a co teraz ? :) trapi ta to ? lebo mna nie ... co ti na tom vadi ze nepocuvam ? nevyjadruj sa prosim ta k nazorom a staraj sa o seba :) vyjadruj sa k tracku a nie kritike :) nehovor ze celu CZ scenu nepocuvam :) ale proste vacsina sa mi nepaci :) povedal som snad jemu ze sa mi nepaci ? :) abo jak si to ty pochopil ? pocuvam ektora, indyho atd ... a si ignorant :) pretoze citas len to co chces :) tak radsej citaj medzi riadkamy :)
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

17 Máj 2012, 13:56

Mne sa to velmi páči :D ...Dezert dal výborný beat :D...ako vždy :D...a ZyPo dal dobrý text :D...Nemám čo vytknúť :D
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

17 Máj 2012, 14:01

[quote="eNeZet"]hej, aj s tim " dodatkom " suhlasim, lebo tiez mne osobne nepaci CZ rap, ja neviem, on mi pripada ako keby bol este taky nedozrety alebo ako by som to povedal :D..ale cest vynimkam, ktory sa mi pacia, ale zasa tiez nehovorim ze je to zl elen preto ze nemam rad CZ rap :D..proste aj tu ked davaju chalani, tak okomentujem, proste poviem svoj nazor :) a vzdy im poprajem nech sa dari :P..ale zasa mozno keby som Čech, tak mi je zasa nesympaticky SK Rap :D.aj ked no neviem :D..celkovo si myslim ze SK rap je na inej urovni ako CZ :))..tolko moj pohlad na CZ/SK RAP :D[/quote

Obidve krajiny su nezrele co sa tyka hudby ;)
Obrázok užívateľa
kr-sone
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2009

17 Máj 2012, 14:08

takže za A díky za ohlasy k tracku :) převažujou pozitiva coz je dobry pro muj dalsi vzrust ;)

a ten zbytek co se ti resi...proboha to si reste nekde jinde ;) u tohodle tracku to nema co delat ;)
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

17 Máj 2012, 14:46

Prepáč ZyPo už len jednu vec si neodpustím.

mc.ES: Ak máš so mnou problém, tak to beriem aj keď neviem aký máš dôvod. Nepísal som tam konkretné mená ani som to nemyslel na vás, ale všeobecne. Ak si sa v tom našiel, tak to nie je moja chyba, ale asi tvoja. Ak chceš na mňa útočiť, tak útoč, ale nemáš prečo keďže sa posledný krat zopakujem BOLO TO MYSLENÉ VŠEOBECNE A AK SI SA V TOM NAŠIEL, TAK CHYBA JE ASI NIEKDE INDE. To znamená, že niesom ignorant lebo som to nemyslel vôbec na teba, ale VŠEOBECNE. Už dúfam, že si to z tejto odpovede konečne pochopil a ak nie tak to už nie je môj problém.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

19 Máj 2012, 22:53

k teme : sorry nepaci sa mi take bez smrncu mi to pride...ako neni to zle len nejak mimo mna ;)
v beate by som vytkol asi to ze by som dal trosku mocnejsie,udernejsie bicie ale inak beat je waaay...


OT : fester rozviazem vas uzol ak mozem :D ked uni hovoril ze nepocuva cz tym nemyslel ze nepocuva absolutne len sa mu vacsina cz trackov nepaci... u mna je to to iste ale ked vide nieco ceske vzdy si to vypocujem len mi to dost casto nieje po chuti nejako... a uni ty co si taky agresivny? sak klud trosku ries veci s pokorou a rozumom ne? :D :D
Obrázok užívateľa
Skreči Beats
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
141
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.03.2009

20 Máj 2012, 18:32

díky za kladný i za ten poslední ohlas ;) tísíc lidí tisíc chutí :) a zalibit se vsem je takrka nemozny ;) ale aspon sis nasel cas a poslechl si to a to se ceni
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

21 Máj 2012, 09:51

som rad ze to beres takto lebo vazne som to nemyslel zle :)
Obrázok užívateľa
Skreči Beats
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
141
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.03.2009

21 Máj 2012, 09:56

Ne vubec ne ;) neni duvod to brat zle ;)
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

Ďalší

Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, backup, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]