Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



2. battle 2012 - 2 kolo - skupina A

Battle rok 2012

26 Máj 2012, 13:20

daco by som vypichol :D ale neozyvam sa :DDD
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 14:02

no sak daj, ved od toho sme tu ne? aby sme si vypychovali
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
302
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.08.2010
Bydlisko:
Bratislava

26 Máj 2012, 14:08

nie nie :D nestojim o rozpory uz :) aj ked to co by som vypichol by na nikoho nesmerovalo :P ale necham to tak :)
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 14:15

hehe uniwerzal ty mas stale nejake nutkanie nieco riesit :D :D

k textom:

Uniwerzal – je to fakt dobry text, nenasiel som ziadnu chybu co by mi prekazala, je to bezchybne
DonMatiass – taktiez dobry text, je dobre, ze si po nejakej pauze nieco vytvoril a pridal to sem
dex – dobry text, najlepsie boli asi posledne dva riadky, tie sa mi najviac pacili
cicva - „Život je krásny stará a úplne klišé téma , ….. Jeden nádych a pustím sa do tejto pičoviny ,“ - mohol si si kludne zvolit inu temu, nikto ta do nej nenutil :D ,
- „Dosť bolo trápnych reči idem na tému ,“ - nemam rad taketo typy viet pri textoch, to skor zavana nejakym freestyleom , - a ze ides na temu, no ides na nu ale uz v polovici textu co je trosku neskoro si myslim :D
skool – poznam tvoj styl pisania a som si aj tipol ze presne tuto temu si zoberies, text je velmi dobry, plynuly dobre sa mi cital :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

26 Máj 2012, 14:17

a ty nehlasujes energy ? :D tak ja som uz raz taky :P nezmenim sa :D pochop .. som znamením kozorožec :D
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 14:25

ne , nehlasujem, lebo som organizator, a ze by nevyzeralo ze niekoho viac preferujem a pod, tak sa staviam neutralne a nehlasujem, hodim vzdy len svoj nazor, ktory mozno niekomu pomoze aby sa posunol vpred :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

26 Máj 2012, 14:27

tak zo zaciatku som si aj myslel ze sa zapojis aj ty do sutaze :P ale dobre to je tvoja volba :P
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 14:42

písal som čo ma napadlo :D čo už no :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

jj nebol to dobrý viber :D aj dex ju dal a ties nema veľa bodov :D neviem no
Obrázok užívateľa
cicva
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
421
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2011
Bydlisko:
HUMENNE

26 Máj 2012, 15:24

no Energy ked som videl tému tak som vedel že hned si ju zoberem , nad inou som ani nerozmýšlal :D toto si trafil
Obrázok užívateľa
skool
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
400
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.03.2011
Bydlisko:
NITRA

26 Máj 2012, 15:42

skool .. ja ta nepoznam .. ale cital som tvoje predosle texty a tiez som si to hned pomyslel .. mozno intuicia :D instinkt lovca :D
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 17:16

Ináč Anonym,čo to u teba presne znamená slovné spojenie ,,nie moc pritazliva forma pisania textu" ? :D
Obrázok užívateľa
-=Dex=-
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
154
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2012
Bydlisko:
Senec

26 Máj 2012, 18:01

Dex - rymy su podla mna miestami az moc jednoduche, a ja si razim taku svoju ideu ze pri pisani textov na taketo temy davam doraz na take zlozitejsie rymy, a zase pri pisani takych klubovych trackov alebo proste lahko chytlavych tie jednoduche typu plán-sám (ale to ja kazdeho osobny uhol pohladu si myslim, taky bacil-rakby nikdy podla mna nemali texty na nejakej top vychytanej urovni ale je to zapamatatelne cize hravane v kluboch). Osobne by som na takuto temu skusil nejakych viac prirovnani a metafor, lebo v poslednej dobe si tieto veci hrozne idem, hlavne ked Supa z MR zabije tak je to TOP. Takze asi toto sa skryva za tou vetou ,,nie moc pritazliva forma pisania textu" :-) neber to nijak zle, mozno keby precitam viacej veci od teba ostatne sa mi pacia a hlavne moj nazor tu neni nejaky mienkotvorca :-) PEACE
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
302
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.08.2010
Bydlisko:
Bratislava

27 Máj 2012, 12:58

nebudem to natahovat, ved to je len zabava a kratenie volneho casu , tak to vyhodnotim

1. miesto: Uniwerzal (24b.)
2. miesto: skool (20b.)
3. miesto: DonMatiass (13b.)
3. miesto: Dex (13b.)
4. miesto: cicva (5b.)

- mame dvoch na 3. mieste, hodim mincou a vitaz pojde dalej...
- stastie stalo pri Dexovi, takze z tretieho miesta postupuje on
- dufam, ze ste sa vsetci zabavili a sa pripadne zapojite aj do dalsieho battlu :-)
- este dnes spustim dalsie kolo

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

looney tak nejak si ma trosku.... :agrs: :D

ides do battlu a nezahlasujes v druhej skupine , tak to kde sme?
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

27 Máj 2012, 16:38

Nemám sa prečo urážať lebo máš pravdu.Ja málokedy píšem nejaké moc jednoduché texty čo by si zistil keby si si odo mňa prečítal viac vecí,presne ako si sám povedal.Len ide o to,že nie vždy potrebuje byť rým zložitý keď je dostatočne využitá myšlienka veršu.Taký mám na to pohľad.A nedával som tam moc metafor ani nič podobné,lebo tá téma je strašné klišé a vôbec som nechcel písať tým štýlom....Mimochodom,chalanov z MR vôbec neuznávam ale to je vec vkusu.V tomto som inšpirovaný napríklad Danosťom,to je majster slova :) Keby som mal takú slovnú zásobu ako on,čo sa aj snažím mať,tak tam taký jednoduchý rým nedám :D Ale aj keď sa niekedy snažíš sebeviac,nie vždy to ide.Dík teda,že si sa vyjadril.
Obrázok užívateľa
-=Dex=-
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
154
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2012
Bydlisko:
Senec

Predchádzajúci

Späť na 2012



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Ni(c)khaj Boy