Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



2. battle 2012 - 2 kolo - skupina B

Battle rok 2012

26 Máj 2012, 12:05

je to smutne ze hlasujeme len my medzi sebou a nikto iny sa nezapaja :-/
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 12:15

vo vasej skupine vyjadrila nazor aj Lillo :)) co je super, mozno tym prilaka dalsich ktory nejsu zapojeny v abttli a vyjadria svoj nazor a oboduju :D
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

26 Máj 2012, 12:25

myslis ze niekto iny pozera tie temy ako my al liloo ? :D podla mna len my pretoze nas zaujima super :D ale to je uz vec nazoru
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 12:32

:D no neviem, mozno mas aj pravdu, ale osobne si myslim ze aj niekto iny to tu pozre, aspon dvaja :D
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

26 Máj 2012, 12:34

ja som aspon spokojny ze to tak ide ako to ide, predosle battle bola vacsia bieda aj co sa tyka hlasovania a ucasti :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

26 Máj 2012, 14:20

5b - eNeZet - téma sa mi najviac páčila, text by mohol byť aj lepší, ale je to fajn
4b - SkvosT - páčil sa mi text a rýmy..škoda, že nemôžem dať viacerým 5b :-/
3b - Anonym412 - to isté ako u skvosta, ale jeho text ma zaujal trošku viac
2b - Looney - téma ma sama o sebe nezaujala, ale ani tvoj text sa mi nepáči :-/
1b - Tokeah - mohlo to byť aj lepšie, príde mi to také detské..
Obrázok užívateľa
Len_Lili
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
15
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.05.2012

26 Máj 2012, 14:24

Looney – dobry text, sice ma nejak moc nezaujal , necital sa mi zle :-)
Tokeah – nie je to zly text, ale urcite si mal aj lepsie, asi ta az tak moc nekopala muza :D
SkvosT – pekny text, nie je top z tvojich ale je dobry, najviac sa mi pacili posledne dva riadky, toto sa ti podla mna dost vydarilo :-)
Anonym412 – s tebou som uz kecal o tvojom texte ale napisem to aj tu, paci sa mi tvoj text, cely obsah v nom je dobry, dobre pouzite rymy
enezet – posral-rozutekal – toto mi prislo take nerytmicke, neviem, celkovo sa mi vsak tvoj text pacil, je dobry :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

26 Máj 2012, 14:51

Hello Hello Férový Spoluhráči... Tak, ako vidím... tento battle pre mňa končí... Neviem čo sa mohlo stať, že som neuspel :D... Ale čo už...je to iba jedna veľmi pekná hra... na ktorej sa treba baviť a smiať... a nie sa hádať a podceňovať... Organizátora máte skvelého, takže buďme radi, že sa o Nás tak stará :D...

Som rád, že toľkí na mňa hlasovali... získal som dajaké body... ktoré si cením, ale predsa by som mal menší dotaz... Liiloo.. ty si my napísala, že je to detský text... Och.. a akú som mal tému ( Nezrelá osobnosť ) ... potom, ako to malo vyzerať.. Vážne?... Tak to asi ťažko.. S tým sa nechcem hádať, len chcem sa vyjadriť stále len férovo.. aj ten 1Bod poteší..to určite.. ale trochu nelogické vyjadrenie podľa mňa z tvojej strany... Ak sa náhodou mýlim...Sorry... Veď mýliť sa je ľudské :P.. GoodBye Hoší GoodBye :P
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

26 Máj 2012, 15:22

jasne Tokeach pohode :-) .. no tak napr. toto s tým jabĺčkom sa mi nerýmuje , a moc som to nepochopil
V škole máš blbé otázky, fakt si decko
učiteľia ti na maturitu, donesú jablčko


tieto dva riadky mi tam tak padli do oka čo mi tam nesedeli ...ale nehovorím že to bol zlý text ani sa nechcem hrať na najmúdrejšieho..len bol to moj názor tak som ti to napísal :-)
Obrázok užívateľa
skool
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
400
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.03.2011
Bydlisko:
NITRA

26 Máj 2012, 15:36

tokeah :) tema o nedozretej osobnosti nemusi byt detsky podana ale :) ... mohol si to napisat vyspelejsie a s nadhladom :) to asi liloo myslela :)
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 15:38

dík aj tak za nazory :) beriem každý a UNIWERZAL ja som to len tak chcel skrátiť ako sa mi to hodilo :P
Obrázok užívateľa
Looney
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
449
Poďakovania:
2
Registrovaný:
16.04.2012

26 Máj 2012, 15:40

presne to som si hned looney pomyslel :D aby sa ti to hodilo :D urcite si si to daval do beatu :P ako nekrivdi mi teraz za to :D keby som mohol dat 5b kazdemu ako som povedal .. kazdy ich ma :P
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 15:46

Tokeah neber to osobne .. vyjadrila som len svoj názor..každý túto tému môže pochopiť inak..ty si to zobral z iného uhla pohľadu .."Nedozretá osobnosť" keby som mala písať ja na takú tému..tak by som nezačala od "školy"..môžeš mať aj 20r a nemusíš sa vôbec správať dospelo..tak nejako by som si to ja predstavovala.. každopádne je to vec názoru..určite máš oveľa viac skvelých textov..tento sa mi nepáčil, ale ako som sa už niekde vyjadrila..100 ľudí 100 chutí..toť vše
Obrázok užívateľa
Len_Lili
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
15
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.05.2012

26 Máj 2012, 15:47

nie nie veď v pohode :D len si sa vyjadril a beriem každý názor , a nie nedával som to do bbeatu
Obrázok užívateľa
Looney
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
449
Poďakovania:
2
Registrovaný:
16.04.2012

26 Máj 2012, 16:05

Tak v pohode...ja som to ani na SEBA nebral... Však jasné jasné... LiiLoo... teraz už tomu chápem, že ako si to myslela...len vieš.. ja som nevedel, lebo na začiatku si sa nevyjadrila logický a potom ma to dosť poplietlo :D... Ďakujem aj ostatným za reagovanie... :P
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

26 Máj 2012, 16:49

tak logicky sa vyjadrila, len ty si to asi nepochopil :D :D :D :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

26 Máj 2012, 17:07

5bodov - Anonym412 --> Celkom dobrý text,ale konkurenciu si tu moc veľkú nemal,takže jednoduché víťazstvo
4body-Enezet --> Fajn,text,aj keď si mal už aj lepšie.To s tým holením rite sa mi normálne zle čítalo ale až tak mi to ten dojem nepokazilo,takže máš šťastie :D
3body-Skvost --> Nie je to zlé,poňal si to celkom dobre, len mám pocit,ako keby som to už 6x videl.Nebolo to také originálne,ale to bude asi tou témou.Preto ti dávam 3 body.
2body-Looney --> Máš tam dosadené niektoré slová ,,len aby boli",aby ti to aspoň ako tak sedelo a to je chyba.Potom to nemá žiadny šmrnc.A za tento riadok ,,Delik, Tupac. Spirit a aj skupina Dramatikz" by som ti dal 0 bodov.Ale to nie je tebou,to je mnou.Podľa mňa je hriech spomenúť tíchto ľudí v jednom riadku s Tupacom.Tragický Dramatikz aaa Spirit....no nič nechám to tak radšej :D
1bod-Tokeah --> Neviem,čakal som,že dáš niečo lepšie.Niektoré rýmy sú proste vyložene zlé,ako napríklad s tým jabĺčkom alebo lienkou.Zle si to poňal podľa mňa.Ale nič si z toho nerob.Mne sa stalo to isté :D


Niekto by dal viacerím ľuďom 5 bodov,ja by som nedal asi nikomu 5 a aspoň 4-om ľuďom len 2 alebo 1 :D Ale to je vec názoru a ten máme každý iný.
Obrázok užívateľa
-=Dex=-
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
154
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2012
Bydlisko:
Senec

27 Máj 2012, 13:08

nebudem to natahovat, ved to je len zabava a kratenie volneho casu , tak to vyhodnotim

1. miesto: skvost (21b.)
2. miesto: anonym (20b.)
3. miesto: enezet (17b.)
4. miesto: looney (8b.)
4. miesto: tokeah (8b.)

- chcem sa spytat, ze preco si CICVA nezahlasoval?, neznamena, ze ked ty vies, ze nepostupis, tak neohodnotis ostatnym texty :bash:

- tiez sa chcem podakovat Liiloo, ze si nasla cas a ohodnotila texty :afro:

- dufam, ze ste sa vsetci zabavili a sa pripadne zapojite aj do dalsieho battlu :-)
- este dnes spustim dalsie kolo
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

27 Máj 2012, 18:18

energy vies preco nehlasoval ? ani ja som nechcel .. dokonale to moze ovplynit druhych ludi :)
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

27 Máj 2012, 18:20

Tu ovplyvňuje ľudí úplne všetko...Takže to nemá nič spoločné s objektívnym hodnotením.Tým pádom by to malo byť každému jedno :D
Obrázok užívateľa
-=Dex=-
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
154
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2012
Bydlisko:
Senec

PredchádzajúciĎalší

Späť na 2012



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot]