Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



2. battle 2012 - 3 kolo - skupina A

Battle rok 2012

29 Máj 2012, 20:43

3 body - uniwerzal - fakt pekny text najlepši s tychto, super rymy a aj obsah
2 body - Anonym - tiež pekny text, len nezaujal ma až tak
1 bod - Enezet - sorry kamo ale tvoj text sa mi pačil najmenej s tychto, ale tiež je dobry, a maš tam dobre rymy, len dlhe riadky a mne osobne sa barz nepačia rymy abab :D
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

29 Máj 2012, 20:50

Ja som sa stym zmieril :) len si napisal chyby :) tak som ich chcel pocut .. :) si nechapavy abo co ? :) len som chcel vediet ake chyby aby som si ich uvedomil :) lenze tebe je tazke nieco vysvetlovat :) kedze nic nevidis len seba :) zbohom uz si pis co chces :)
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

29 Máj 2012, 20:54

chceš počuť kde je tá chyba, napíšem ti to, a ty povieš že to neni podla teba chyba ???? ty si chcel počuť kde som videl tú chybu alebo nie ?? bože šak už prestaň zabíjaš ma ......... :D
Obrázok užívateľa
DonMatiass
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
287
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Kráľová Pri Senci

31 Máj 2012, 13:18

Hello Hello Súťažiaci... Dostal som správu od organizátora, aby som ja mal uzavrieť toto kolo a zostaviť výsledky... Asi my dôveruje, čo som veľmi rád... Nebudem to tu naťahovať, určite chcete už ďalšie kolo, takže tak... Ďakujem za túto možnosť


1 Miesto UNIWERZAL 16 bodov
2 Miesto ANONYM 13 bodov
3 Miesto ENEZET 7 bodov

Verím tomu, že ste sa zabavili na tomto kole... a priateľský voči druhému zachovali... Som rád, že je táto súťaž taká aktívna.. Proste nejde o to, že kto na ako mieste skončil, ale ako sa zachoval počas celej súťaže... Verím tomu, že súhlasíte so mnou... Chcem pogratulovať víťazovi, ale takisto aj ostatným súťažiacim... Aj keď niekto skončil na poslednom mieste, neznamená to, že je slabý... ale takisto je to dobrý textár... ktorý rád píše texty zo srdca... Ja som si teraz fakt prečítal skvelé texty a fakt bolo ťažké hlasovať... Nech sa Vám darí aj naďalej textári...Viete, skladať texty a zamýšľať sa nad nimi, to je UMENIE GoodBye
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

31 Máj 2012, 14:08

:D ďakujem za hlasy a ospravedlňujem sa ak aim textom niekoho sklamal :-) dúfam že nabudúce budem lepsi :D držte sa textári
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

31 Máj 2012, 18:13

Tokean xD mám len pripomienku k tvojmu vyhláseniu :D mne vyšlo, že uniwerzal má 19 bodov, anonym 14b a enezet 8b..:D víťaz je ten istý ale pre presnosť bodov :D
Obrázok užívateľa
Len_Lili
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
15
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.05.2012

31 Máj 2012, 21:16

v pohode, dobre ze to este niekto prekontroloval , chvalim ta :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

Predchádzajúci

Späť na 2012



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Michal2662, Seznam [Bot]