Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



ANTIFA

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

07 Apr 2011, 20:36

ale antifasisti resp. antifa to nie je len o tom, ze sú proti hitlerovi resp. proti fasizmu... oni to vsetko riesia násilim a mnoho ludi si prosto len chce vybit nervy, nepozná historiu a nazýva sa antifa.. ja som proti fasizmu, ale urcite nie takýmto spôsobom.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

07 Apr 2011, 21:51

Fester nevíš očem mluvíš....
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

08 Apr 2011, 06:29

Chceš mi povedať, že takýto ľudia niesu ? Nehovorim, že všetci, to určite nie. Ale tí čo sú fanúšikovia Slovanu a tak ? Mnohí sa nazývajú antifa a pritom chodia na štadiony sa biť a ničiť všetko naokolo ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

08 Apr 2011, 11:36

Tak ti si možná říkají Antifa, ale nemají s ní nic společného. :)
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

08 Apr 2011, 12:19

fester , ty tu uz zacinas rozoberat futbalovaych chuliganov to je ina tema
relis , nenavidiet z celeho srdca antifa :D , ok respektujem kazdy nazor aj ked s tymto sa nejak nestotoznujem , ja sa zas nehanbim o sebe povedat ze som antifa , nemam rad nackov nemam rad ich vytupeene zmyslanie , nechodim vonku zamaskovany a nebijem kazdeho kto ma len naznaky ze je rasista , nic take , no nebudem vycitat nejaku afakovi ked da nejakemu nackovy cez papulu :-)
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

08 Apr 2011, 13:00

Je to na dlouhou debatu, ale mě fakt nejde do hlavy jak vy tady pánové obhajujete ANTIFU jako že to neni druh extremismu....To si normalni (neutralni) clověk jako já fakt musí poklepat na hlavu. Jestli antifa neni forma extremismu tak je komunismus svetovy naboženství a gulagy bylo místo který se nazývá ráj. Já nevim jakou formu novodobýho extremismu eště chcete. Neonacisti, antifa, komunisti-----prostě ani jedno neni v pořádku. Neodsuzuju vás za to. Je to vaše volba ale prosimtě nevyprávějte tu že to neni extrémismus
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

08 Apr 2011, 16:26

antifa neni styl :D
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

08 Apr 2011, 17:21

len to ze mam vlastny , to mi pripadalo ako keby antifa bol styl ktory ma pravdila a niekto sa nimi riadi :D
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

08 Apr 2011, 18:06

C_zek píše:Tak ti si možná říkají Antifa, ale nemají s ní nic společného. :)


Ale robia meno antife,ale pokial viem tak na futbal sa chodia byt hlavne vyholene hlavy...

Stvoritel-suhlasim s tebou,lebo to ze antifa vsetko riesi bitkou je pravda...ale zase ne kazdy clovek co je v antife je taky aj naozaj...(nechcem nikoho urazit,ale antifa su malokedy biely ludia)...Najlepsie bolo ze jeden,ani ne kamos,ale spoluziak mi povedal,ked som bol vonku,a dosiel tam cigan,tak ze je slusny(slusny cigani mi az tak nevadia)...jasne ze bol nahuleny,nafetovany,napity,nafajceny,asi rok sa nekupal a co ja viem co este...
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

08 Apr 2011, 18:38

myslim ze akakolvek forma extremizmu ci uz fasizmus, nacizmus alebo antifa je kokotina(forma antify moze byt aspon liberalna) zatial co extremna vacsina nacistov a fasistov su radikalisti
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

08 Apr 2011, 18:56

mozes mi prosim ta vysvetlit aky je rozdiel medzi fasistom a nacistom?
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

08 Apr 2011, 19:32

Commando si zabil :lol:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

08 Apr 2011, 22:46

okrem rozdielov v statnom zriadeni je to napr ze to nacizmus bol viac rasisticky zamerany, najvacsi doraz bol na antisemitizmus...nemci(nacisti) sa hlavne snazili o vycistenie naroda od tzv "nearijskych ras"...cize nacizmus je v podstate viac "rasisticky" ....a nemylte si este napr skinheadov s nackami/fasistami(aj ked existuju aj nazi-skinheads)...povodne hnutie skinheads odmietalo myslienky nacizmu...ved korene skinheads siahaju do jamajky...
este by sa dalo povedat aj ze nacizmus bol myslienkou blizky eugenike, fasizmus zas socialnemu darwinizmu
btw fester si sa trosku sekol....fasizmus v nemecku nikdy nebol..tam bol nacizmus...fasizmus bol(mimo inych krajin) v taliansku
a nejlspsie ked si nejaky skinhead slovensky da hakovy kriz na seba(ved samotna ideologia nacizmu je proti nemu kedze hitler pokladal slovanov za "nizsiu rasu")
ak sa v niecom mylim opravte ma
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

08 Apr 2011, 23:30

Teraz neviem či sa naozaj mýlim, ale prečítal som si na nete takúto vetu:

"V máji 1939 podpísali dvaja fašistický diktátori, Adolf Hitler v Nemecku a Benito Mussolini v Taliansku, vojenskú zmluvu nazývanú ,,Oceľový pakt“"
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

08 Apr 2011, 23:33

mussolini bol fasista a hitler nacista...tvoj zdroj?
mozno sa ja mylim tak ak hej sorry :)
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

08 Apr 2011, 23:36

Fakt teraz ja neviem... Nasiel som to len niekde na googli. Mozno sa ja mýlim, ale fakt to netusim. Ked das do google fasizmus tak ti vybehne aj "fasizmus v nemecku" ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

08 Apr 2011, 23:41

ved akoze fasizmus a nacizmus maju vela spolocneho..ale cisty fasizmus mylsim v nemecku nebol...len koncepcia nacizmu je fasisticka(nacizmus je vlastne radikalnejsia forma fasizmu)...myslim...ale tak ja niesom moc dobry z dejepisu tak sa tu moc nejdem hadat nech netrepnem nejaku kokotinu
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

09 Apr 2011, 14:04

ivo , myslim ze sa nemylis
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

15 Apr 2011, 13:08

no,zase otravoval, polocierny kamosa,lebo mal vojensky ruksak a vyholenu hlavu.dnes sme ich hladali,aj hladame,uvideli sme ich,ale zdrhali.fuj,hajzli su to
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

15 Apr 2011, 14:15

commando: Pozeráš veľa filmov ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

PredchádzajúciĎalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], Woldys