Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



ANTIFA

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

10 Mar 2011, 14:02

Tak co? Jaky máte názor na Antifu? :wink: Pište názory a podobně.
Řadíte se do téhle skupiny? Nebo se tady najde i nějakej zjebanej nácek?? :lol:

Přidávám k téhle témě i Antifa rap video:

Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

10 Mar 2011, 16:10

extrem vs extrem? dekuju ani jedno. To ze s necim nesouhlasim neznamena ze se dam na druhou stranu ktera je stejne tak spatna jako ta prvni.

Kdyz vidim co nekteri jedinci predvadej at z jedny nebo z druhy strany tak je mi lehce na zvraceni. Nejsou to lidi. Nebo to jsou lidi ale maj vypumpovanej mozek a nepremejslej
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

10 Mar 2011, 16:45

ani NAZZI nesom ani Anti Nazzi!! ..do tejto kategorie sa nemiešam...
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

10 Mar 2011, 18:35

kazda forma extremizmu je nebezpecna..su takisto ubohy ako hole hlavy.nemam rad agresivnych blbcov
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

01 Apr 2011, 15:25

je smutne ze mnohi z vas beru nacizmus neutralne
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

01 Apr 2011, 17:03

Buchtotronik,cudujes sa???sak ani sam nevies ktory su horsi.banda chuliganov.Jedny ta zacnu byt preto ze si cierny a druhy pretoze maju vypite a preskakuje im.A zase mne az tak strasne neprekazaju nacisti(nehovorim ze to je spravne,ale do urcitej miery ano)Zober si ciganov(platia im za to ze ich deti chodia do zakladnej skoly,robia vsade bordel,smrdia,zivi ich stat a oni len deti robia).A ked mas nieco proti tomu,tak si hned nacista alebo rasista???Keby tu neboli,tak je ciganov este viac(sorry,ale ja ich neberem ako normalnych ludi).Fetuju,piju,trtkaju,nadavaju-a my na nich robime...no tak prepacte ale to je na mna moc.Nejsom nacista(ak si myslis ze hej,tak si to mysli :D ).Smutne je len to ze 1 percento normalnejsich ciganov kvli 99 percentam trpi :-( ,ale co uz.A Antifa su tiez aj proti policii(samozrejme,ani policia neni uplne cista,ale len si predstavte co by tu bolo,keby neexistovala).A cernoske geta v USA???ides tam a zabiju ta za to ze si biely...tak neviem kto su vacsi rasisti,ci my biely alebo cierny...
Kazdopadne trochu menej ciganov neuskodi-takze :cut:
My sme biely,oni su cierny a spolu v klude zit nebudeme asi nikdy
Ja pocuvam biely rap...a po tomto videu aj nadalej budem

A nieco pre tych co maju radi ciernych

Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

01 Apr 2011, 17:11

toto bude debata na dlhsie , momentalne idem von , zajtra sa k tomu vyjadrim
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

01 Apr 2011, 19:49

len k tomu sa chcem vyjadrit co napisal commando o tom co vsetko sa im plati...ja by som bol aj za to nech sa dokonca viac plati pretoze su tu len dve moznosti...reedukacia dospelych ciganov, podpora vzdelania od zaciatku urcita podpora byvania a pod..proste zlepsenie ich situacie....druha moznost je ich vsetkych vystahovat abo zakillovat....co myslite ktora moznost je realnejsia?...a ked sa ten problem nebude riesit tak sa to bude len a len zhorsovat
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

01 Apr 2011, 20:03

Niesom ani ANTIFA ani NACISTA ;) Cigáni mi vadia, tí ktorí robia špinu a deti si robia len preto aby mali socialne dávky. Ale osobne poznám pár normálnych rómov a aj v televízii minule dávali jednú rómsku osadu, ktorá si pratá všetko ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

01 Apr 2011, 20:37

Jo? Představte si že jste rom, nebo nějakého jineho puvodu a každý do vás rýpe valí že tady nemáte co dělat že jste jenom přistěhovalec neseženete práci, protože tenhle stát je zkurveně v piči. (Mluvím o ČR) kdyby se měl stát postarat o všechny a nedával do kapse politikum jiným "velkým" lidem velké prachy za to že nás posílají čím dál víc do sraček, tak by se tady měli všichni dobře a nepustily by sem ty romy, kteří se na nás jen vyžívají. A Afa nestojí za tím aby tady byly romové a vyžívali se za nás, ale stojí za tím že každý člověk má svoje práva a má právo chodit do práce a podobně. Odsuzují tenhle systém, policiji a celý tenhle rozpadlý stát za to co udělal a snaží se tím něco dosáhnout. Nácci stojí za čím za tím aby mlátili, nebo dokonce nabíjeli nevyné lidi jiného puvodu. A je nezajímá jestli makáš, nebo jsi vyžírka jak většina z nich, ale jen to že jsi jiný a nepatříš sem. Já stojím za tím ad vypadnou, když tady nic nedělají a jen se na nás vyžívají. Ale nedávejte to za vinu Antinazi. Oni se snaží jen nějak vzbudit ten systém který za to všechno muže. myslíte že by nebylo v jejich silách vystěhovat všechny ty příživníky? Bylo, ale oni si rači namastí svoje kapse a mají nas a všechny další v piči. Skuste se vžít do kuže nějakého roma, který se snaží něco dělat chodí do prace všechno a potká partu nácku, která ho pořádně zmasí nebo dokonce zabije. Jak by bylo vám kdyby se na vás každý díval jak na nějakého nevim koho. Už mě to nebaví...

A ještě k tématu. z čeho myslíte že vznikl "RAP" ? Z ghetta, stačí si pročíst nějaké ty články a zjistíte co vlastně posloucháte. Pokud ovšem nepatříte mezi ty Nazirapery.... Zkráceně to zniklo to z toho že odsuzovaly všechny černochy a to doslova všechny a oni se začaly bránit svím vlastním slovem a tak se vypracovaly tam kde jsou. Promě jsou pojmy: HIP HOP, ANTIFA, RAP jeden jediný pojem. A ten tady už snat vypisouvat nemusím...

Pokud by byl tenhle systém v pořádku, tak by nebylo třeba téhle témy. Opravdu si promyslete co píšete. Pojem "zakillovat" je podle mě dost drsný, dětský a zároven ubohý.
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

01 Apr 2011, 21:05

C_zek: Tak keď do mňa niekto rýpe tak si idem hľadať prácu nie ? A nie, že si doma "vaľam šunky" a po večeroch robím deti aby sociálne dávky boli vyššie ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

01 Apr 2011, 21:38

Tak to je jasné a na Státu (systému, který udělali) je aby je vypral do té práce, nebo někde do p*če.
Ale on to nedělá... a za tima by se vzpamatovali jde Afa
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

01 Apr 2011, 22:06

Jasné to chápem, ale štát robí veľa vecí zle a toto je len jedna z veľkého množstva (myslím Slovensko).
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

02 Apr 2011, 06:58

tiez mam taky nazor ako vacsina,,, nie som ani nacista ani antifa,,,, oba extremy nie su dobre, preto sa nepriklanam na ziadnu stranu
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

02 Apr 2011, 08:20

sam som cierny a pritom uplne chapem neznasanlivost slovakov voci romom,i ked nehadzem vsetkych do jedneho vreca
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

02 Apr 2011, 16:14

suhlasim s Relisom presne,,, a jedine co ma vie fakt vytocit je , ked ludia uz na kazdu blbost povedia ze je to rasizmus, vtedy chytam strasne nervy
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

05 Apr 2011, 14:52

C_zek ty zijes na Slovensku?ak ano tak vies ako to tu u nas funguje?Cigan sa stazuje televizii markiza ze nema pracu,ale ze chce robit.Tak mu zaplatia izbu na hoteli,a na druhy den ju najdu oblbanu,osranu a co ja viem este...My mame zahradu a cigani nam odtial vsetko vykradli,osrali cely dvor a nasli sme ich vnutri v chate.Samozrejme,ze sme volali policiu aby ich odtial vyhodila.Prisli,vystahovali ich...Na 2. den sme tam isli zase,a kdo by tam nebol?zase ti isty cigani tam mali svoje veci.Tak sme im ich schytili,vyhodili von...potom uz tam nedosli.Ja idem po poluse a tam ciganka ma otravuje aby som jej dal prachy...jasne ze jej nedam ani cent.Vonku vidim ciganku ako otravuje babku,bere jej tasku.Tak som k nej prisiel,spytal sa ci ma nejaky problem...a potom zdrhla.Vecer idem s kamosom popri Lidlu,a tam vybehne ciganka a SBSkari za nou...Mama sedi v parku,a z tasky jej ciganka vytahuje mobil...Suseda mi hovoriaby som zamykal vchodove dvere,lebo ze tam robia cigani bordel.Babka bola postarka a cigan vytiahol nozik a chcel ju okradnut,ale zdrhla a zabuchla dvere...Mama ide vonku a cigan na nu krici a ide za nou...Oco je so setrou vonku a cigan na nich pusti psa...idem von a cigani na mna kukaju von zo svojho favorita...som na ihrisku,ide ciganska so svojou dcerou,ktora na mna vyplazuje jazyk...Sorry ze nemam rad ciganou!(luto mi je tych slusnych,ale takych je strasne malo!)a Antifa su tiez hajzli
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

05 Apr 2011, 15:17

jasne ze mi vadia problemovy cigani , tak isto ako nejaky neprisposobivy cudzinci a podobne. aj ked toto robi hlavne nasa debilna zaostala politika , dajme im vsetko ved su to chudaci potrebuju nasu pomoc , hovno! jasne ze by som im nic nedal keby je po mojom , ale len preto nebudem podporovat nackov a ine extremy , a neviem preco odcudzujete antifa , ja antifa nebriem ako nejaku extremnu organizaciu a nemali by ste to tak brat ani vy podla mna je to skreslene videnie , antifa je podla mna zivotny postoj , nazor (mozno idea ale to je uz mozno silne slovo) , ja som jednoducho antifa , co znamena ze som antifasista , odcudzujem tu choru ideu ze arisjka rasa je vyvolena a najvyssia , ak je podla vas tato idea v pohode tak problem bude niekde inde a nie v antife
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

07 Apr 2011, 18:21

Buchtotronik,dufam ze ma nezbijes na ulici len preto ze poviem nejaky vtip o ciganoch...Ak si antifa,tak je cudne ze ti vadia problemovy cigani...mozno nejsi prava antifa...Druha vec-Hitler by aj tak vystrielal vsetkych nasich skinhetakov,lebo on chcel iba nemcov.Ja by som poslal ciganov na nejaky ostrov,nech sa staraju a vybuduju si svoj vlastny stat(samozrejme ze nie tych slusnych),bol by som zvedavy ako by to dopadlo
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

07 Apr 2011, 19:53

nerob zo mna extremistu , zasmejem na vtipoch o ciganoch skotoch homosexualoch , na vsetkom , a este raz opakujem , antifa je podla mna skratka pre antifasistu co znamena ze antifasista by mal byt kazdy rozumny clovek , ak je bola podla vas hilterova idea v pohode .... je jasne ze tito nackovia su vypatlany ano hitler chces cisty nemecky narood , tak preco pronarodny slovaci alebo icih mam nazvat , ho tak strrasne uznavaju? tiez mi to nejde do hlavy ale zrejme rozumny clovek hlupaka nepochopi nikdy ( a naopak) a s tym ostrovom mi hovoris z duse nedavno sme o tom kecali s kmaosmi vonka a jedne povedla ze on by im ochotne este zo statnych penazi zaplatil transport na nejaky ostrov daleko len nech ludia maju od nich pokoj :D
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
130
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], CHAPES?, Google [Bot], Seznam [Bot], Tonic

cron