Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



bezdomovci

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

02 Dec 2010, 16:41

Husty si jak Krabica OD Topanok Vole :lol:

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Husty si jak Krabica OD Topanok Vole :lol:
Obrázok užívateľa
dtxo
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1869
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.12.2010
Bydlisko:
Internet

02 Dec 2010, 21:02

no tak zbit bezdaka,na to fakt nemam,je som iba pred nimi zdrhal :roll:
iba raz som pomahal securitakom chytit taku ciganku co kradla v obchode,ale aj tak zdrhla :-?
Dufam ze ti bezdaci cez tuto zimu vymru.Ja ich neznasam.Inak mimo tejto temy-dnes sa ma spytala spoluziacka ze ci mam novu mikinu,lebo je zevraj roztahana :D :D :D
Ta mikina stala 55 eur,a povedal som jej ze to preto,lebo je hip-hopova.aj tak neverila,alebo ucka v skole nechcela pocuvat eminema,ze nema rada ten styl,ale od kamosa chce stale nahravky 50 centa :hh: (ja ho nepocuvam)
A este k bezdomovcom,ja som v lete videl ako sa 2 mlatili (normalne do krvi),a 1 hodil sklenenu flasku do babky,ale netrafil ju.
JEDINE CIM MOZEM MACHROVAT JE TO ZE SOM ZABRANIL LUPEZI.babka robi v stanku a ja som isiel okolo v nedelu (bol zavrety) a tam bol bezdak so zeleznou palicou a buchal do neho zospodu,ja som si pripravil vo vacku pre istotu do ruky nozik,a povedal som Policia!mozem ju zavolat???Ten bezdak sa postavil a zdrhal :gangsta:
Inak je z vas nekto z posne alebo ostredkov???ak ano tak tu chodi taky bezdak co kazdeho zdravi a este jeden co spieva ludovky,fetuje,pije a krici
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

03 Dec 2010, 13:52

WalTerZ_Jo? píše:Husty si jak Krabica OD Topanok Vole :lol:

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Husty si jak Krabica OD Topanok Vole :lol:

Nehovor mi Vole ty vole lebo ta zacnem volat vole a budes z toho vedla....Vole !...

Zapadnem do kolektivu :D...ty si fajne davas...si taky smiesny az sa z teba "popisam"....jak by si ty povedal :lol:
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

03 Dec 2010, 19:31

zo mna???alebo z walterza???
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]