Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



bezdomovci

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

23 Mar 2010, 14:28

Viem že toto nemá nič spoločné so 4 elementmi a preto to píšem sem.
Co hovoríte na bezdomovcov čo sú na vlakových staniciach.

Lebo dneska sme isli s exkurzie a taký najebaný bezdomovec zanami prišiel že čo je a mi sme mu povedali že čo by malo byť, tak do jednécho spolužiaka udrel ale ten spolužiak on je takzvaná Stoka nahrával už aj s Korytnákom tak sa doňho pustil samozrejme som sa ja a este jeden spolužiak doňho pustili on utiekol von a zavolal na nás Bratislavských ž. policajtov tak samozrejme sme museli ísť na pandlicu a tam sa to vyriešilo mi sme mali svedkov že si on začal ešte k tomu bol najebaný a tak nás pustili a bezdomovec tam ostal za napadnutie.
Samozrejme sme museli ísť do školy za riaditelkou a bolo.

Podla mňa sú bezdomovci trosky ktoré by nemali žiť. Samozrejme len takéto prípady.
Obrázok užívateľa
RESTORone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
148
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2010

23 Mar 2010, 14:51

Podle me je tenhle system vyjebany ..... nekteri bezdomovci si za to muzou sami, ze nic nedelaly a nemakaly ani se nesnazili najit praci atd. ale lidi co prijdou o strechu nad hlavou jenom kvuli politikom a jinym srackam za to nemuzou treba si chteji najit praci ale kdo je vezme kdyz vemaji obleceni nic. nemaji pojisteni na dum a nahodou jim zhori! vsechno v nem a co maji delat ... nemaji pribuzne :-( ja osobne bych vystrilel ty vyjebane politiky kteri vylozene vydelavaji na dobrych lidech s kterych se stanou bezdomovci ... jsi bez strechy nad hlavou a sam co by si delal ? vsude by te vyhazovaly ze nemas ani obcanku nic....SKURVENY SYSTEM ja osobne kdybych nikoho nemel a kazdy se na me vysral , jak to tento stat umi..... tak bych si zacal krast.... a pak by me chytli a jde to cim dal vic dolu nakonec bych skoncil u chlastu. 90% bezdomovcu nemuze za to ze jsou doslova podmostem .... ale tech zbylych 10% co si za to muzou samy bych nejradsi..... :afro:

A to jsme jeste v pohode v SK a CZ kuknete se na tohle video, tohle jsou opravdove sracky tenhle bezdomovec ma aspon co pit a kdyby makal na sobe a nekupoval chlast ale fakt makal tak to da.... neco jineho je v Asii v americe atd.



Naposledy upravil C_zek dňa 23 Mar 2010, 14:54, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

23 Mar 2010, 14:53

presne SKURWENý SYSTéM

//edit
Co si ešte myslíte o sprostých kokotoch ktorý vám narosprávaju rozprávky a potom bum niečo sa stane.
Ide o môj včerajší prípad kúpil som si steam tý čo hrajú CS 1.6 tak vedia očom je reč a išiel som na server na ktorom som mal ban ale nepripojil som sa (ban som dostal na nonsteame a steam som si kúpil pred týždňom) a na ich stránke jeden admin napísal že tý čo majú steam tak že dostanú unban tak som im tam napísal že mám steam a hneť na to som dostal SS od druhého admina s predmetom unban?? a toto tam bolo napísané "Naozaj mas steam? Skus sa cez steam prepojit na niektory z nasich serverov a napis mi potom nick aky si mal. Nech si to viem overit." tak ja som chcel že sa prippojím lebo to bol dobrý server a tak som to spravil a ten prijeb. admin mi dal ban za to že som sa ku ním pripojil počas banu a kedže to bol steam tak to banuje steam id a tak nemožem hrať už nikde a steam môžem hodiť do koša

ja kebyže ho stretnem tak mu dobre rozbijem hubu :agrs:
Naposledy upravil RESTORone dňa 23 Mar 2010, 15:06, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
RESTORone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
148
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2010

23 Mar 2010, 14:56

Skurvene pojebaný sistem , ale nejlepsi je na tom ze nikdo nic nedela ....
ja bych nejradsi vsechny pojebane politiky postrilel a udelal vladu z normalnich slusnych lidi (Oko za oko a zub za zub) zedne podplaceni za to bych taky sekal ruky .... proste vsechno spravedlive a hned by se mel kazdy dobre i ty podplacene fizly a curaky .... proste bych vsechno zmenil.
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

23 Mar 2010, 15:08

ale zasa v niečom majú pravdu napr. síce ťa zavrú ale ostatný ludia maju pokoj že další grazel je v base ale ti si nasratý naopak zavrú druhého tak aj ty si rád že je úpreč grázel
Obrázok užívateľa
RESTORone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
148
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2010

23 Mar 2010, 16:23

jo a co kdyz zavrou nevyneho ? :wink:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

23 Mar 2010, 16:40

to už je ine.. celý tento štát, vlastne celý svet, USA.. je skorumpovaný politikmi a papalášmi.
si zober že počas komunizmu neboli bezdomovci.. možno boli ale nebolo ich až tak veľa.. nevravím že som zástancom komunizmu, ale súčasná politika je ešte horšia jak komunizmus, napr predaje emisíí: na tom sme mohli zarobiť take peniaze že by nebola taká veľka chudoba na SVK ako je teraz.. lenže ten kokot fico či jak sa volá to predal za smiešnych 17 mil alebo tak nejako nejakej čínskej firme,, kebyže to predá drahšie tak možme mať cez 50 mil.
ale naša vláda je chytrá a tak zdiera na daniach :)
a pochybujem že všetky tzv. dane alebo nejaké predaje emisíí, že všetky penáze idú do ŠR.
idu papalášom do vrecka :)
celý tento štát je skurvene skorumpovaný , tvrdí nám že bude lepšie ale za chrbtom nás okráda..
tak to je a tak to bude, pokiaľ to táto generácia (naša) nezmení.. rútime sa do čiernej diery, záhuby, ktorá je blízko.. . mier.
edit// ešte niečo k USA: pád dvojičiek určite nezapríčinili lietadlá ktoré do nich vpálili 100% to tak nie je .. bolo dokázané že by to dvojičky vydržali, na tie nosné piliere boli pripevnené trhaviny po náraze odpálili.. takže by sa nezrútili..
ešte den predtým bolo z trezoru v dvojičkách vybrané všetko zlato.. náhoda čo ?
sorry za OT
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

23 Mar 2010, 16:59

Presne tak je to skurveny system , dorazilo me ze v Slovenske republice maji skolaci kazdy den zpivat hymnu a vsude budou vlajky atd. jestli to povoli a fakt to tak bude tak se fakt vrací komunizmus..... :agrs:


Kde si nasel tohle ??

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

23 Mar 2010, 19:26

prezident nepodpisal papier takze sa nic spievat a pod. nebude
Obrázok užívateľa
dAiLER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
494
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

23 Mar 2010, 19:57

Jeste ze tak !!
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

23 Mar 2010, 21:23

dAiLER píše:prezident nepodpisal papier takze sa nic spievat a pod. nebude


no a čo že nepodpísal...niečo v zákone pozmenia a pri druhom predložení ho prezident musí podpísať, keďže ho vrátiť do parlamentu môže len raz
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

23 Mar 2010, 21:50

kdybyto udelaly v ČR a schvalili to tak by je vyfuckovalo tolik lidi ze by to do mesice zrusili zas tolik si dovolit nemuzou aby kazdy uctival ten jejich vyjebany system.... :agrs:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

23 Mar 2010, 22:17

setkych postrielajte a chodte tam vy do politiky
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

23 Mar 2010, 22:22

kdybych mohl tak bych tam sel hned .... misto tech curaku by tam mohlo jit i desetilete dite a bylo by nam lip. :fuckyou:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

24 Mar 2010, 06:30

keby isiel do politiky ktokolvek z vas vratane mna tak by sme za 2 mesiace boli setci bezdomovci...tymto nehajim sucasnych politikov
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

24 Mar 2010, 15:55

dr.dre píše:no a čo že nepodpísal...niečo v zákone pozmenia a pri druhom predložení ho prezident musí podpísať, keďže ho vrátiť do parlamentu môže len raz


vrátiť ho môže 2x a ked ho nepríjme ani na 3x tak to ide na súd a tam sa rozhodne

Dneska na slovenčine sme sa s učitelkov rozprávali o politikoch a vravela že slovenská vláda má 17 rokov že je ešte v pubernálnom veku ale že politici sú už starý kreténi a že by mali nastúpiť schopný mlaadý ludia tak sa tešte že budem prezidentom :oops: :lol:
Obrázok užívateľa
RESTORone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
148
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.01.2010

25 Mar 2010, 19:55

No čo k bezdomovcom..Myslím že niektorý bezdomovci chcú byť bezdomovcami. Jednoducho si zvykli na ten život a nechcú ho meniť. Napríklad keď pozvete nejakého bezdomovca na obet namiesto toho aby ste mu dali peniaze 1/10 pôjde. Moj názor na bezdomovcov je taký že sa jednoducho chcú ožierať a robyť si hanbu. Ale to je ich vec. Niektorý zasa robia blbosti ako je: Mlátenie, Kradnutie a iné protizákonné veci lebo sú už taký zúfalý že nemajú iné čo robyť alebo sa chcú dostať do vezenia aby mal aspoň domov.
Obrázok užívateľa
BANANK000
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
599
Poďakovania:
4
Registrovaný:
12.12.2009
Bydlisko:
Trnava :)

01 Dec 2010, 16:34

C_zek píše:Presne tak je to skurveny system , dorazilo me ze v Slovenske republice maji skolaci kazdy den zpivat hymnu a vsude budou vlajky atd. jestli to povoli a fakt to tak bude tak se fakt vrací komunizmus..... :agrs:


Kde si nasel tohle ??

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Zabudol si povedat ze tie dvjicky a to lietadlo bolo strasne draho poistene

Oci,preco tlacime to auto do priekopy???
Ticho,mame vysoku poistku!

A pred mojim domom chodi nafetovany bezdak,a skace pod auta a vkkuse krici.Uz sa aj policia na neho volala.ibaze ta kasle na neho.

Ja by som tu hymnu aj tak nespieval,ne aby riesili normalne veci,oni sa seru do hymny a takych blbosti.Ucitel obcianskej nam povedal ze ty politici su sprosty a ani ratat nevedia.Inak ten ucitel ma okolo 65 rokov,a nosil rappersku siltovku.

A najlepsie video na youtube je cuper-nepil som

kuknite si ho
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

02 Dec 2010, 13:34

Tych bezdakov by som jedneho po druhom pozabijal (znecistuju Slovenske Vlakove Stanice asi mi date za Pravdu) minule sme sli s kamoskou v elektricke a bol tam jeden Opity bezdak Kecaal same nezmisly a potom zacal nadavat na kamosku (povedal jej niec neslusne) ok povedal som si este raz a uvidis no ked sme vystupovali z eletricky Ten Bezdak Spustil Sprsku Skaredych Vulgarizmov na Moju Kamosku no ta to ste mali vidiet :) ja som sa otocil a taku som mu Za**** ze bezdak bol Ticho a ja som Mal Pokoj (jasne ze som si po tom isiel umyt Ruky :D:D:D;D)
Obrázok užívateľa
dtxo
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1869
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.12.2010
Bydlisko:
Internet

02 Dec 2010, 15:04

:D :lol: ...ty si frajer ze si mu taku Za*****...ty musis mat aspon 10 rokov...menej ? :D
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]