Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Blázon- Vsetko sa ti ruca ..

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

30 Jan 2013, 21:59

Mam v plane to dokoncit... len chcem pocut nazory


pozeras sa do zrkadla a vravis si ze uz to nezvladnes
vsetko sa ti ruca konci to na zemi ako ludia v lietadle
uz nevies co mas robit iba places za vsetkym
nic ti uz nevychadza tak s placom si zahrešíš

vyhodili ta s praci,uzatvaras sa do seba,neprimas navstevy
blyzky ti ukazuju ako su vsetci falosny a slyzky ako jastery
a holka ti povedala ze vam to neklape tak je koniec
vsetko sa ti ruca,uz nic nejde v tvoj prospech

obvinujes seba aj ked ty za nic nemozes
snazis sa usmiat no nemozes pre koplex
myslel si si ze tvoja holka bola verna a laskava
no jej pica bola viac krat videna jak slovenska zastava

nepomahaju peste do steny ani tvrdy alkohol
za hodinu vyfajcis 2 krabicky cigariet to da malo kto
vsetko sa stratilo a vyzera to byt na kokot
riesis to alkoholom ktory aj tak skonci v zachodoch

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Nikto nic?.
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

31 Jan 2013, 20:09

je na com pracovat, tak ako som pred chvilou pisal na ten druhy text...
tuna ti nebudem vypisovat chyby, aspon nie teraz...ale nemozem si odpustit poznamenat:

myslel si si ze tvoja holka bola verna a laskava
no jej pica bola viac krat videna jak slovenska zastava

silné 2 riadky...prave v takychto ludia najdu samych seba...nejedno dievca sa takto sprava a ty si cely charakter takeho dievcata vystihol dvoma riadkami...
ale musim vlastne povedat, ze riadky sa mi zdaju dlhe, vynechal by som niektore slova, niekde mozno aj pridal, to uz zalezi ako ti to znie dobre a od beatu...nech nerozpravas pomaly a ani na druhej strane rychlo...tu ide o počty slabik ako ti sedia a aj ked to nesedi, vzdy sa to da spravit tak aby to bolo dobre...uvediem priklad: ak mas malo slabik v riadku, pridaj tam kadejake spojky ci ine slova: ale/no/a/lebo/alebo/či/len...na druhej strane ak ides rychlo, vynechaj nieco co je nepodstatne alebo zmen slovo na nejake synonymum, ktore ma menej slabik...opet priklad: no zmenis na ale, potom alebo sa da zamenit za či, ako na jak a to iste sa da spravit aj naopak :) snad chapes...

dalsi priklad:
myslel si, ze tvoja holka bola verna, laskava
no jej pica bola viac krat videna jak slovenska zastava

v prvom som vymazal jedno si a namiesto a som dal čiarku, pretoze v beate, ktory prave pocuvam mi to sedi takto :) v druhom riadku mi nic momentalne nenapada...je milion moznosti ako spravit text krajsim...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

31 Jan 2013, 20:16

tak kazdy ma este vela prace pred sebou :-) pozorne si tie komenty citam aby som pochopil a myslim si ze chap :-) tak dik za rady a za koment,vazim si to :-)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

chapem *
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

31 Jan 2013, 20:24

ok...som necakal ze niekto tu da nieco tak rymovane jak si dal ty...uprimne, na tvojom mieste by som prestal verejne tu davat texty...vratil by som sa az ked to bude perfektne do bodky...medzitym, stale si opakuj text pri pustenom beate...citaj si ho...a neskor ked ho budes mat napr. v mobile, pust si ho ked pojdes cez mesto a opakuj si v hlave...ja si text zopakujem skoro 10x kym sa niekam dostanem :) vlastne obcas ani nevnimam obsah textu a co si v hlave hovorim, to uz automaticky ide samo :D chapes...uz sa mozem s niekym rozpravat a ked mam beat v jednom uchu, tak sa mi v hlave opakuju slohy bez toho aby som na ne myslel :D
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

31 Jan 2013, 20:28

no tak teraz sa mozno zje*em alee ja som este nepisal do beatu ani som neskusal :P ale posnazim sa to robit ako si napisal a stym zverejnovanim textom no ja to racej davam na HHF aby som dostal kritiku,chvalu a hlavne rady :) dost mi to pomaha :)
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

31 Jan 2013, 20:50

to je mozno chyba...beat ta vedie po cely track...samozrejme nie tie americke transexualne hudby...ale poriadny underground ta nakopne a neraz ti da aj temu :D ...ako myslis
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

31 Jan 2013, 21:03

okej tak skusim s tymy beatmy ale ja texty pisem na mobile :D a momentalne mam doje*ane pocitace tak asi nic :D alebo ved nejake ai postahujem a budempisat do toho a tak to spravim :) tak este raz dik :)
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35

31 Jan 2013, 21:05

na soundclicku su dobre beaty, hlavne od ADB alebo E2TB, Allrounda ma tiez dobre atď...ale coraz viac sa zanedbavaju najkrajsie - samplovane beaty...ale SK producenti maju dobry vyber samplovanych :) alebo Snowgoons a im podobni producenti...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

01 Feb 2013, 09:00

Preto je lepšie písať do tej melódie, lebo lepšie sa vieš vžiť do toho a lepšie napísať text. Ako som si prečítal tento text, veľa vecí by som vynechal a hlavne tie krátke slabiky. Nevieš si to takto predstaviť, ak ti nehraje nič v ušiach. Ten riadok, ktorý spomínal Soy sa ti fakt podaril. Ale zo všetky sa dá pekné pohrať. Treba spájať a kombinovať rôzne slovné spojenia a napísať to čo najlepšie. Časom všetko príde. Hlavne ak máš nápady, otvor dvere a tie rýmy pusti dnu. Držím ti palce :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

01 Feb 2013, 09:21

tak ja to tam davamk voli tomu aby som mal cca rovnaky riadok ,zatial som nepisal do beatu ale skusim to,dik za nazor :-)
Obrázok užívateľa
blazon123
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
101
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.01.2013
Bydlisko:
Izba č. 35


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dos Chainz, Fiatt22, Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]