Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Co je podla vas v dnesnej dobe v hudbe IN a co je OUT?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

21 Nov 2012, 21:51

Co je In? co je Out? Ako by mal vyzerat top moderny track? Co je prezitok?
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011

21 Nov 2012, 23:54

out boli uz pred rokom techno-elektro rytmy v hiphope. to len u nas si ludia idu diskoteky ako "zijeme len raz". za dva roky rytmus nahra southovy album. to je dnes in. nabasovane bicie a pomalsie bpm. vid. hit roka "niggas in paris"
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

22 Nov 2012, 07:13

ja tazko poviem co je in a co out, pocuvam to co ma bavi a to je taky klasicky rap, nikdy som nefandil kombinaciam techorapu, kolotocarinam a pod :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

22 Nov 2012, 08:51

In by podla mna boli aj songy kde sa vo verzii rapuje a refren je spievany, to celkom leti a songy ktore maju klasicku melodiu. Dost vela raperov sa dava dokopy so spevakmi a robia vyslovene songy s klasickou stavbou verzia-refren. Bpm okolo 92 pasuje na vacsinu songov to mas pravdu. Jednoznacne OUT su texty s tematikou ako som zacinala cim som si presiel s paru radami do zivota a politickou situaciou - toto ja ked pocujem az ma dviha :D
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011

22 Nov 2012, 13:58

zakladnou tematikou rapu je socialna kritika a motivacia mladych ludi(povodne niggas in da ghetto :D ) k lepsiemu zivotu. takze zrejme ta napina zo skutocneho rapu ;). a ano mas pravdu pop uz okrem rocku zoziera aj rap ,takze pop rap je tiez v mode
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

22 Nov 2012, 19:19

ved si vies tie texty predstavit a nevrav ze teba taky text zaujme. ale sto ludi sto chuti, kazdopadne toto na MTV neleti:)
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011

22 Nov 2012, 19:22

Neviem prečo potom počúvaš rap, ak ti je z takých textov zle..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

23 Nov 2012, 19:51

a kto povedal ze pocuvam rap - pocuvam vsetko co je dobre a ked mi je z niecoho zle tak to hned vypnem. A rozhodne ja nepocuvam styl ale pesnicky. Mna ziaden ´styl´ nezaujima. Kazdy styl ma dobre aj zle songy. To neznamena ze nemam svoj nazor na to co je moderne a co nie je, ci vidis v tom nejaku suvislost? Nechapem v com je problem:)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

miesto toho aby si tu napisal svoj nazor na to co je in a out (podla teba) tu riesis co ja pocuvam a preco pocuvam. Ziaden nazor tu nie je spravny ani nespravny...
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011

23 Nov 2012, 23:41

Tak sory, ja som len automaticky predpokladal ze myslis rap, kedze toto je hiphopforum.:) ked myslis aj ine zanre tak pohode :)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

24 Nov 2012, 09:42

poho :) toto je problem na slovensku ze neexistuje jedno forum pre vsetky hudobne styly povedzme rozdelene podla tych stylov na miestnosti a tak nejak. Miesto kde vsetci co maju nieco do cinenia s hudbou by sa mohli kontaktovat a prezentovat. Lebo ja nerobim napr ani zdaleka len hip hop alebo tak. nieco ako soundclick by som privital, stacilo by len forum. Sa naserieme a zalozimene?
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011


Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], dvaosem, Seznam [Bot]