Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



podla vas dava admin spam spravodlivo??

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

07 Mar 2009, 18:03

dr.dre asi to bude lepsie nemuseli by sme citat take dristy co tu davas...chod do zadku..cestu tam uz poznas adminovi sa tam pchas den co den :-)
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

07 Mar 2009, 18:08

admin podla mna nemoze prezit ze ma niekto vice love jak niekto tak hoto asi drazdi ze musi ficat na tabletkach ze sa zo sna budi o 3 rano ze nekto ma na konte vice love jak on tak musi brat:D:D:D...presne jak tomu typkovi co nemohol admin asi prezit ze ma za 2 dni skoro vic nes on a za 2 dni sa dostal az na homie tak mu zobral secky lowe:D:D:D..a potom sa cudujte preco king dal takuto temu :lol:

//jj mne ide iba tie kese, chcem ich mat vela vela
//preto som to aj nainstaloval na forum aby som motivoval sam seba ku tomu aby som daval bany tym co mamju viac kes
//dotn :roll:
Obrázok užívateľa
kiku515
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
50
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.12.2008

07 Mar 2009, 18:09

a naty ma asi pravdu ze sa musi clovek asi najprv adminovi napchat poradne do rici aby dostal titul uploader vip a podobne veci :roll:

//ano presne tak kazdy tu ma vip iba preto ze ma polroka prosil
//ludom z pokecu je tazke niektore vysvetlit
//dotn
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

07 Mar 2009, 19:15

naty4488 píše:dr.dre asi to bude lepsie nemuseli by sme citat take dristy co tu davas...chod do zadku..cestu tam uz poznas adminovi sa tam pchas den co den :-)

zadne dristy nedava....stale lepsie jak tie tvoje "plnohodnotne" prispevky....pravidla su na to aby sa dordziavali...ale to ludia z pokecu asi nepochopia
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

07 Mar 2009, 19:30

ludia s pokecu ty si odkal prisel:D...no ze sa pytam z niznej..sedlak...boa...uz by bolo nacase keby si zacal pridavat aj ty neco co ma aspon neaky zmysel lebo ty si homie z prispevkov co pridavas na temy o vsedkom:D..hah kedy si ty dal neaky text no to by som chcela vidiet este...debilo sa navazaj do nekoho ineho ne domna..a podla mna ten dr.debil ci co to je dava riadne chujoviny tak sa maj moj zlaty nikto ti nekazal aby si komentoval co ja napisem tak tu netrep o plnohodnotnych prispevkoch ....chujaru....FAKEN! :fuckyou:
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

07 Mar 2009, 19:43

ahaho :blink: king a kaja tu na admina nadavaju omnoho horsie ale mustis sa len do naty...no ty si teda riadny chalan .!NASRAAAAT!!!!!!.!
Obrázok užívateľa
kiku515
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
50
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.12.2008

07 Mar 2009, 20:46

kaja111000 píše:a naty ma asi pravdu ze sa musi clovek asi najprv adminovi napchat poradne do rici aby dostal titul uploader vip a podobne veci :roll:


naty4488 píše:dr.dre asi to bude lepsie nemuseli by sme citat take dristy co tu davas...chod do zadku..cestu tam uz poznas adminovi sa tam pchas den co den :-)


Na takych nazoroch sa mozem len schuti zasmiat :D :D :D :D :D :fuckyou:
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

07 Mar 2009, 20:54

naty, na tvojom mieste by som bol ticho, bo vsade spamujes a bud rada ze nemas ban

kaja111000 píše:a naty ma asi pravdu ze sa musi clovek asi najprv adminovi napchat poradne do rici aby dostal titul uploader vip a podobne veci :roll:


:roll: :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

07 Mar 2009, 21:50

naty4488 píše:ludia s pokecu ty si odkal prisel:D...no ze sa pytam z niznej..sedlak...boa...uz by bolo nacase keby si zacal pridavat aj ty neco co ma aspon neaky zmysel lebo ty si homie z prispevkov co pridavas na temy o vsedkom:D..hah kedy si ty dal neaky text no to by som chcela vidiet este...debilo sa navazaj do nekoho ineho ne domna..a podla mna ten dr.debil ci co to je dava riadne chujoviny tak sa maj moj zlaty nikto ti nekazal aby si komentoval co ja napisem tak tu netrep o plnohodnotnych prispevkoch ....chujaru....FAKEN! :fuckyou:


prepac ja niesom tak rapper ako ty :D...nenapises na mna nejaky hip hopovy text kde ma zdissujes?? :hh:..lebo ty si rapper nie???... dievca prosim ta spametaj sa :D... ..z mojej strany koniec co sa tyka tejto temy...iba ak by nieco bolo naozaj importante :D

odteraz moje prispevky v tejto teme budu vo forme editu...ja len tak....sa az hanbim ze som si na takejto teme zvysoval pocet prispevkov....

to natty - 1,pevne verim ze na mna vydas nejaky diss ...nesklam ma
2, a este daj si do wikipedie ze co je to forum....sluzi to tak trochu na vyjadrenie nazoru...to je taka vec co mas v hlave...mozno
Naposledy upravil ivooo dňa 07 Mar 2009, 22:15, celkovo upravené 5
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

07 Mar 2009, 21:59

kurwa vam to tu jebe na cisto ...... a nemoze to tu nekdo locknut sak to nema zmysel nadavat furd na admina potom na dr.dre potom henta ide zas do iva ............................MNA UZ DRBne

(ospravedlnujem sa za nadavky)
Obrázok užívateľa
special
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
485
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.11.2008
Bydlisko:
Trnava

07 Mar 2009, 23:01

ludia nehadajte sa nebyt tejto temy nevznikla by ani hadka + zbytocne spamovanie :D spravne...lock a konec :)
Obrázok užívateľa
El_Koberec
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
403
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2009
Bydlisko:
Moskva

08 Mar 2009, 19:15

prepac ja niesom tak rapper ako ty :D...nenapises na mna nejaky hip hopovy text kde ma zdissujes?? :hh:..lebo ty si rapper nie???... dievca prosim ta spametaj sa :D... ..z mojej strany koniec co sa tyka tejto temy...iba ak by nieco bolo naozaj importante :D

odteraz moje prispevky v tejto teme budu vo forme editu...ja len tak....sa az hanbim ze som si na takejto teme zvysoval pocet prispevkov....

to natty - 1,pevne verim ze na mna vydas nejaky diss ...nesklam ma
2, a este daj si do wikipedie ze co je to forum....sluzi to tak trochu na vyjadrenie nazoru...to je taka vec co mas v hlave...mozno[/quote]

noho:)..tak ivooooooo dissovat mi ta sa neoplati lebo si pod moju uroven...jaa rapper nejsom aj keby som bola tak v zenskom rode:)...tvoje prispevky stoja za taky velky bacov a to nehovorim o tom ze nejsi rapper:)..tak a skoncila som...fuck off... :fuckyou: :agree:
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

08 Mar 2009, 19:33

Rozoberáte slovo SPAM a pri tom je celá táto téma, každý príspevok v nej správa, ktorá sa netýka ani HH a dokonca sa začala vetou, ktorej ani jeden nerozumie...
admin dava dost casto spam..mal by podla mas niekedy povolit???

...tým pádom je *LOCK* a môže byť považovaná za porušenie pravidiel (to znamená, že niekto bude pykať :butch:)
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], CHAPES?, Google [Bot], Seznam [Bot], zaliter