Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Dejv - Posledny okamih(prod. Mugis)

Vaše nahrávky

31 Jan 2015, 19:48

Obrázok užívateľa
dave919
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

31 Jan 2015, 22:40

Kámo musím ťa pochváliť. To pozadie je fakt popiči. :P
Obrázok užívateľa
MayoM
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

01 Feb 2015, 15:04

Flow je super, hlas pohodicka, beat topka...

Beat ma velmi prijemnu atmosferu a ani tvoj nastup nesklamal, dokonale sa tam hodi. Vystihol si to, neni to preafektovane, no ani netreba pridavat do hlasu alebo podobne...
prvu strofu nebudem podrobne rozoberat...len pochvalim rymy a hlavne obsah textu, nech si to kazdy pochopi a rozoberie jak chce...ine sny a plany-raketoplany, z kolektivu-objektivu

,,cakal na nadej, zajtra, na TO krajsie rano
na mole kracal trasou, ktora straca zamer ÁNO,,
tu by si mohol dat doraz na ten rym, tam na to ANO, lebo si ho tam povedal tak jak keby to k tomu nepatrilo, vidno, ze to nebolo 1 dychom...pripadne keby ti to nesedelo co sa tyka slabik, vymenis si ,,ktorá,, za ,,čo,,
......ja sa tu o tom rozpisujem jak KOK a potom si vsimnem jaky tam mas rym :D ...zameral som sa len na dvojvers, moja chyba...

,,pripomina mi to matrix, na stole dve pilulky
odrazu chapem svet, ktory uz nemusi mat titulky,,

mega riadok a keby si tam dal este rym na polriadka, tak by ma to kompletne dalo dole na šupu, na ranu...ja neviem, napr: odrazu chapem SVETY, čo už nemusia mat titulky ...kedze som pridal slabiku, musim aj ubrat, preto som pozmenil to, co som pred chvilou pisal

,,vsade kde pozriem, vidim prisery jak z Narnie
cez den su pozehnane, v noci harpyje,,

urcite by som dal: cez den su pozehnane, v noci AKO harpyje
dovod: nech to ide narovnako, teda opat slabiky: prisery jak z Narnie (7 slabik), v noci ako harpyje (tiez 7)

REF by sa mi pacil viac zvyrazneny...nevyznam sa do tych veci jak sa to robi v studiu, preto ti velmi neporadim, len mozno dat nejaky ,,dvojity hlas,, alebo jak to nazvat? neviem...

dalsia strofa z textu je veľmipopiči, obsah, rymy sa rymuju a tiez nie su cliche ale nieco nove...prirovnanie ,,ako novodoby Džingischán,, ...chcem pre ostatnych povedat, ze to so samohlaskami v slabike, cim sa tu stale oháňam, nie je vzdy najklucovejsie...tento riadok s Dzingischanom je dokaz toho, ze FLOW spravi vela a ked skombinujes dobry rym a dobry flow, tak zakryjes nejaku 1 samohlasku...

zatial tolko, potom doplnim zvysok
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

01 Feb 2015, 17:24

Mugis na beate...Pekne :-) Takže...Mugis dal skvelý beat,ako takmer vždy :D Čo sa týka rapu,text je dobrý,neni taký "obyčajný",používaš tam zaujímavé slová,čo je dobré. Trošku by som možno zlepšil niektoré rýmy,ale ani tie niesú zlé. Flow sa mi páči,jedine možno v refréne by som dal trošku väčší dôraz. Celkovo sa mi to páčilo.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
935

Späť na Songy, demá, albumy

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
BigRoman1, Bing [Bot], chainz, csabibacsi, demon3x, dikefalos33, echii, Exabot [Bot], FANTOM092, Ganxsta, Google [Bot], Google Feedfetcher, imthewest, Majestic-12 [Bot], Monopol-Sp1r3, Mr.Devil93, ofuz821, Palk8642, rastaman55, ryanovsky, samuelson, Seznam [Bot], xxxxxx, Yahoo [Bot]