Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Dejv - Stratena

Vaše nahrávky

18 Jún 2015, 18:46

Obrázok užívateľa
dave919
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

23 Jún 2015, 17:08

hlas, flow, text, tema, vyznam, rymy...super
celkove podanie je na dobrej kvalite a dal by som cokolvek za to, aby tu bolo viac DEJVov na fore...snad sa casom nejaky ukaze

beat je hodny tvojej kvalite, pecka...aj ked neviem kto je Jordan beats...niekto zahranicny?

musim vsak poznamenat, ze by si mohol viac odlisit REF od slohy...v beate tam je zmena a pocujem, ze sa snazis o spevavy, ale...bude to lepsie...ak poznas rapera BIO RODRIGEZ...on si teraz dava spevave refreny, z ktorych padam na rit, tak si ho skus pozriet...ak by si toto vylepsil, tak by to bola TOPOVICA
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

23 Jún 2015, 18:02

Tesne po nahrati tohto songu som mal dolezity telefonat s niekym znamym ktory mi vsetko vysvetlil co a ako mam robit aby to znelo este 10krat lepsie :D takze snad v dalsich trackoch ...pieace
Obrázok užívateľa
dave919
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

23 Jún 2015, 18:15

To znie zaujimavo...a zaujimalo s kym a co ti poradil, kludne sa podel :P radi uvitaju vsetci...alebo aspon do PMky
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

24 Jún 2015, 19:18

tiež by som to rad uvital.:)
Obrázok užívateľa
DoeX
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

24 Jún 2015, 19:38

Nie je to zlé. Hlas je naozaj dobrý. Niektoré pasáže ktoré si zakončoval mi prišli zakončené neisto. Aspoň ja som to tak počul. Ale je to dobré. Prekvapil si ma.
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
2

28 Jún 2015, 19:24

Soy vies jak to chodi za dobrotu na zobrotu :-) Kazdy si cez to cele musi prejst sam.
Obrázok užívateľa
dave919
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

29 Jún 2015, 02:08

No je fakt super, ze si nechces tvorit konkurenciu...sam tu chodis pre rady, nazory...ale ked mozes nieco poucit druhych ty, tak nie??? ...hej, vidim jak to chodi
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

30 Jún 2015, 00:58

Po pravde rady 15rocnych pubertakov mi moc nepomozu ale cest vynimkam.Tvoje rady si fakt cenim I ked skor ide o love a znamosti ktore vedia pomoct.Sak je kopu netalentovanych raperov ktori su hore a nezasluzia si to. Netreba to brat v zlom co hovorim ale som realista a o*ebali ma uz x-krat a este aj o*ebu vela razy. Hudba je proste spinavy biznis
Obrázok užívateľa
dave919
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

30 Jún 2015, 01:08

Soy ked chces napis mi na fb pokecame alebo si zavolame mne je jedno poradim ked chces ale jedine tebe. Uprednostnujem skor telefonicku komunikaciu
Obrázok užívateľa
dave919
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Poďakovania:
0

30 Jún 2015, 15:51

tí netalentovani ,,rapperi,, o ktorych hovoris, nie su rapperi...len sa tak nazyvaju, ale ma to od tohto zanru daleko...ak beries hudbu ako biznis, tak ojekabateny budes...a je fajn, ze s tym aj pocitas :D ...ale chapem jak to myslis...

nemam ta na fb, napis mi do PM teda...

ale nevidim nic zle na tom, poradit druhym...ked si z toho niekto nieco vezme, bol by som len rad...nech tu je co najviac co najkvalitnejsich...

ja radim to, co viem, co pocujem, jak to vidim, resp. ako to v skutocnosti je...nikomu sa nepcham nikam, ako to tu kedysi byvalo, ze si tu medzi sebou ovoniavali lála a samozrejme kazdy si myslel, ze je najlepsi...ale realita bola ina a tazko sa potom znasal triezvy pohlad...myslim, ze teraz je na tom forum uz lepsie, aj ked je tato sekcia menej aktivna, nedava tu kazdy prvy bullshit co vypoti, lebo to nestoji ani za ten koment...ale to uz som daleko OFF TOPIC, soráč :D
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

Späť na Songy, demá, albumy

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Chezy, Eddy1, Exabot [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Greczi, Gunitkoo, iamkosto, Maara13, Masar155, MCFreddie777, Pecca, Prazak, Seznam [Bot], vikoXx, Yahoo [Bot], zachi95