Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ego a Rytmus...

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

10 Jan 2009, 20:22

no rytmusove dve ola uz vysli a boli dost ppc a na egove dost jednoznacne sa tesim
Obrázok užívateľa
danco_eged
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
25
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.12.2008

16 Jan 2009, 23:04

ake dve sola???? :shock: ved ma len bengoro ci som daco zaspal a dal uz nove??? :blink:
Obrázok užívateľa
hetrick174
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
79
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.12.2008
Bydlisko:
Rimavska Sobota

19 Jan 2009, 21:02

asi aj Si zabil je solove ci ne??
Obrázok užívateľa
pixel012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.09.2008
Bydlisko:
Trnava 4ewer

21 Jan 2009, 20:02

prosim poradteee mii aki ma rytmus nick napokeci? :?:
Obrázok užívateľa
westjack
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
85
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.09.2008

21 Jan 2009, 20:26

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Naposledy upravil Stoky111 dňa 21 Jan 2009, 21:56, celkovo upravené 1
Dôvod: Linky do code
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

21 Jan 2009, 21:41

:lol: welmi sa podoba nanho :crazy:
Obrázok užívateľa
westjack
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
85
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.09.2008

21 Jan 2009, 21:54

ja len ze mit a otazka tvoja prisla trochu ironicka :hh: tak som na nu dal odpoved hodnotu :hh:
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

18 Feb 2009, 15:16

no tesim sa na obidve ale asi viec na egove lebo rytmus uz ma viec pesniciek kde spieva solo ta cem pocut aj egove
Obrázok užívateľa
pirates
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2008

22 Feb 2009, 15:40

tak to sa teším.....niekedy mam pocit...e aj ked skupinu aložil Rytmus.....niekedy tam svíti wac ego... :D
Obrázok užívateľa
F4CT0R
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
121
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.02.2009
Bydlisko:
MI

01 Mar 2009, 14:17

ego ma lepsi flow nez rytmus a aj vo vacsine pesniciek lepsi text ale rytmus vie zas beatbox a na niektore piesne vyspieva cely refren a ma svoj solo album ma vacsiu tvorbu ako ego takze fakt neviem
Obrázok užívateľa
Slaninka
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2009

02 Mar 2009, 09:24

Som velky zástanca hip-hopu ale rytmusa nenávidim!!!
povyšuje sa nad nás ostatných a nik s vás si to neuvedomuje
Viz jeho nový klip kde si necháva čistit topánku od bieleho chlapca a jasne tam ukazuje že je niečo vac ako mi!!
a vy ho podporujete... zamyslite sa...

Spravil najviac pre našu hip hop scenu a viem že bez neho by sme neboli tam kde sme ale proste nemám rad ludi čo sa povyšujú..
Obrázok užívateľa
iPitbull
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.03.2009
Bydlisko:
Ružomberok

02 Mar 2009, 19:30

Nepripomína Vám tento ORIGINÁL aj niečo iné :joint: :

http://www.youtube.com/watch?v=6-8yN_HUU9Y


:fuckyou:
Obrázok užívateľa
kd0
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.10.2008

03 Mar 2009, 07:42

moc sa tesim ako nalozi Ego..
sak a myslim ze Rytmus nesklame..
Obrázok užívateľa
ero2907
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
60
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009
Bydlisko:
...hOmElEsS..

11 Jan 2014, 17:54

Odkedy bola založená táto téma a diskusia v nej utíchla pretieklo už veľa vody a veľa sa toho aj zmenilo.

Ktorý s nich dvoch je lepší?
Ktorý ma čo za sebou?

Na tých to dvoch som vyrastal a ich som začal ako prvých počúvať,teda prvý rap čo som začal počúvať (a dovolím si tvrdiť že to bol rap ktorý vtedy vychádzal s Hip-Hopovej kultúry).Zo začiatku kým som ešte nevedel kto sú čo sú som si myslel že Ego je Rytmus.Prečo?Už vtedy so hovorilo že Rytmus je ten top raper no mne prišiel Egov flow aj texty lepšie,vyspelejšie.Prekvapenie prišlo keď Rytmus vydal svoj debutový album Bengoro (právom považovaný za jeho najlepší a za jeden z najlepších aké tu kedy vyšli) a fakt som začal rozmýšľať či predsa nieje ten Rytmus lepší.No ale potom nasledoval ďalší Kontrafakt kde Ego zase potvrdil to čo som písal vyššie.Od kedy vyšiel posledný Kontrafakt uplynulo 6 rokov a až tu sa ukázalo kto bol skutočný ťahúňom Legendárneho Kontrafaktu a kto je lepší.Ego za tých to 6 rokov urobil len 12 skladieb (s toho ešte 8 boli len featy,hlavne u Rytmusa) a po 5 rokoch úpadku vydal jeden nie príliš kvalitný Mixtape krížený s výborovkou.(ale treba dodať že bol pomerne úspešný).Netreba zabudnúť že Ego je autorom najväčšieho letného hitu aký tu kedy slovensko malo Žijeme len raz (30 miliónov videní na Youtube,množstvo ocenení a hranosť všade možne hovorí za všetko) ale aj tak je to strašne málo nato čo som od neho nie len ja čakal.Medzi tým sa Rytmus rozhodol plne sa ponoriť do shoubiznisu vydal 2 najpredávanejšie albumy vo svojom roku na Slovensku ( Kráľ (2009),Fenomén (2011) o ich kvalite môžme polemizovať ale úspech mali).Rytmus sa da považovať za jedu z najznámejších a najúspešnejších (dokonca si dovolím tvrdiť že je najznámejší a najsledovanejší) celebrít na Slovensku a Česku.Bežne ho môžeme vidieť v TV Show či už ako účinkujúceho alebo porotcu (Superstar a Hlas Česko-Slovenska),počuť v rádiách (aj keď to až tak moc nie,ale vzhľadom k jeho tvorbe?) no a samozrejme že je aj miláčikom bulváru a jeho čitateľov.(typická celebrita)Okrem 2 albumov vydal ešte aj 2 výberovky.Ma na svojom konte množstvo rádiových a hlavne Youtubových hitov(Klipov).Že sa za ten čas pekne zbohatol nezabúda pravidelne pripomínať a najnovšie už ma ja vlastný Energy drink.Zase ale má to aj svoju odvrátenú stránku je snáď najviac nenávidený človek po politikoch na Slovensku (a dosť aj v Čechách).K jeho chovaniu a postojom sa nebudem vyjadrovať to bi bolo na dlho a súvisí to stým čo som písal predtým.Myslím že po týchto 6 rokoch ju úplné zjavne kto s nich je lepší.Len nedávno (necelý mesiac) vyšiel po 6 rokoch nový album od Kontrafaktu (ktorý ako inak zase lámal rekordy predaja) a podľa mňa na ňom Rytmus dokázal prvýkrát v priamej konfrontácii s Egom že je lepší.(teda minimálne že sú vyrovnaný).Aj keď sa objavujú aj názory od ľudí čo sa venujú modernej hudbe že bol Ego o mnoho lepší.No u mňa sa Ego vyrovná Rytmusovi až keď vydá aspoň 2 kvalitné albumy.(ale boh vie kde zas bude vtedy už Rytmus)
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]

cron