Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Rytmus - Sídliskový Sen (DISKUSIA)

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

25 Aug 2015, 21:29

Tak čo, videli ste niekto tento film už v kine ? Recenzie na csfd netreba čítať, jedná sa o 95 % neprajných hodnotení :D TV Markíza kúpila vraj práva na film v roku 2016 by to malo byť aj v u nás v televizíí :!:

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Film RYTMUS sídliskový sen vznikal 8 rokov a zblízka dokumentuje život jednej z najznámejších osobností česko-slovenskej hudobnej scény. Patrik „Rytmus" Vrbovský vyrastal v obyčajnej rodine na sídlisku v Piešťanoch a kvôli rómskemu pôvodu sa neraz stretol s predsudkami okolia. Dnes vydáva albumy v desaťtisícových nákladoch, bol porotca Superstar a jeho videá videlo na internete viac ako 200 miliónov užívateľov. Film ponúkne aj exkluzívne zábery z rodinných archívov videí a fotografií, podložené osobnými výpoveďami ľudí z Rytmusovho najbližšieho okolia


Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12444
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008

26 Aug 2015, 16:31

ne nevidel som nebol som na to, neplanujem, cenim to že spravil-i film taky ako nikdo ini, pokrytecky su ludia ti pojdu na to aj ked sa v tom nenajdu a povedia si ,,kokos ja nežijem takyto život, mne sa to nelubi, je to zle,, možno preto je to 95percent neprajnich hodnoteni no nwm posudit
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

28 Okt 2015, 20:23

Bol som v kine (aj takto podporit), nezazlievam mu nic - je to obrazok toho, co zazival...

Ale radsej by som bol, kebyze to nie je opis jeho osobného zivota, ale opis kariery celého KF...
Obrázok užívateľa
rubizko
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
1
Registrovaný:
10.02.2011


Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]