Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Eter ft. eNeZet - Pád do tmy ( prod. Factor )

Vaše nahrávky

05 Aug 2012, 10:36

Eter ma poziadal o spolupracu, tak som to s nim dal :)..co nato poviete ?

Naposledy upravil anonymous dňa 05 Aug 2012, 10:41, celkovo upravené 1
Dôvod: príspevok upravený
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

05 Aug 2012, 10:41

ako som uz vravel dávnejse eterovi ehhe ej to supa men sa to páci hehe :D mne sa páci obidvoch vas rap hehe faktor zabbil beat dostalo ma to ... :) :) hehe je to super hehe :D ... :) :), a enezet mas PPC flow hehe :D :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

05 Aug 2012, 10:45

mne sa to páči hlavne beat od toho Factora a ešte sa mi lúbi sajne ppč dal ten Enezet sa mi páči jeho sloha ;) a ten kkt Eter sa kam hrabe ..? Šak ten Eter to katuje ;)
Obrázok užívateľa
MC.NICK
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.03.2012
Bydlisko:
Nové Zámky

05 Aug 2012, 10:50

dobre celkom, len by som vytkol ten strasne dlhy uvod, pokym ste zacali :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Aug 2012, 01:14

Eterov hlas má podľa mňa dosť veľký potenciál, ale ten text je trochu pre mňa klišé a asi 80% rymov som trafil predtým ako padli, ale fakt hlas je dosť dobrý a čas ukáže. Enezet pekne dal, vidím od tracku k tracku posun. Len jedine čo vytýkam ako celku je beat, mňa už z toho samplu resp. melódie bolí hlava :D
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

06 Aug 2012, 07:53

:) dakujem za nazory, kazdy nazor si cením :) @energy, jo ten uvod je trochu dlhsi, ale co uz, mne to zatial nevadi, taka odreagovacka nahravka by som povedal :D,,@fester, taktiez som rad ze vnimas aj moje nahravky, cením si to a s tym samplom mas pravdu, je ho casto pocut, ale mali sme proste nanho chut :D :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

06 Aug 2012, 07:53

:) dakujem za nazory, kazdy nazor si cením :) @energy, jo ten uvod je trochu dlhsi, ale co uz, mne to zatial nevadi, taka odreagovacka nahravka by som povedal :D,,@fester, taktiez som rad ze vnimas aj moje nahravky, cením si to a s tym samplom mas pravdu, je ho casto pocut, ale mali sme proste nanho chut :D :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

06 Aug 2012, 09:05

Tiež som sa už vyjadril k tomuto dávnejšie, ale nemám problém to napísať ani sem ;)...

Eter...mne sa tvoja tvorba páči...Máš fakt dobrý flow, ktorý ešte stále môžeš zlepšovať a podľa mňa to aj tak robíš braček..Čakám tvoje ďalšie tracky, len tak Ďalej ;)

Enezet...Takisto sa my páči tvoja tvorba, vidím tam ten určitý posun, choď už do štúdia, dohodnime sa a príď do KE ;) Čakám ťa braček :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

09 Aug 2012, 20:17

díks za názory
Obrázok užívateľa
MC.NICK
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.03.2012
Bydlisko:
Nové Zámky


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], csabibacsi, Google [Bot], Seznam [Bot], wirer