Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Horio & Eter - Mohlo to byť inak

Vaše nahrávky

12 Aug 2012, 20:30

polhodinová práca na nahrávaní + eter stihol za 5 minut text :D ... ale makali sme natom čo poviete vyjadrite sa
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

13 Aug 2012, 08:24

nemam rad ak niekto pise ze ako kratko to tvoril, je to nejake dopredu sa ospravedlnovanie , aspon takto to vnimam, a na tracku by mal clovek pracovat trosku dlhsie aby dal so seba maximum

track celkom dobry, je na com pracovat ale je to v pohode
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

13 Aug 2012, 11:36

díky
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

13 Aug 2012, 17:02

Z Horiovho flowu som trošku taký nejasný, nejak ma nenadchol, ale predsa má niečo do seba, aj keď trošku mi príde akoby si bol chorý, neviem to posúdiť. Eter pekne ;) Ten hlas je veľmi pekný a dá sa s ním pracovať do budúcnosti určite :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

13 Aug 2012, 18:26

Sorry tri týždne som nerapoval a troška mám na piču obdobie ale zasa som začal makať tak to pojde znova do lepšieho len to chce trocha času
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

13 Aug 2012, 23:41

Chcel som si zahryznúť do jazyka ale musím sa vyjadriť .. sorry .. Najprv k Horiovi to že si 3 týždne nerapoval s tvojim hlasom nemá nič spoločné len nevieš ešte narábať s flowom toť vše ... a Eter len použijem jednu Plexovú vetu ... Nedáš dobrý text keď necháš prvé ktoré napíšeš .. Ja ti napíšem X textov za 5 minút ale nepoužijem ani jeden ... radšej nad papierom posedím tri, štyri hodiny :) ... nenahrám všetko čo napíšem radšej makám na inom nech je to lepšie ... Kvalita nie je množstvo :) ... chcel som len povedať že všetko čo tu odznelo boli len lacné výhovorky ... Nepáči sa mi váš prístup ale je to vaša vec ... a toto je len môj názor samozrejme .. makajte ďalej ale vaša tvorba je viac než nudná .. stále dokola ten istý flow ..
Obrázok užívateľa
Mr.Weed
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
661
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

15 Aug 2012, 20:07

pochvala,, Eter, je ti lepsie rozumiet ako v niektorych inych trekoch,,obaja dobro :))
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

15 Aug 2012, 20:10

Ďakujeme :)
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Seznam [Bot]