Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Faith feat. Teom, Eter - My Mind

29 Jún 2015, 20:31

Zdravím, ocením každý názor :)

Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

30 Jún 2015, 14:43

Faith...je pekne, ze si tu dlho nic nedaval a myslim, ze si sa snazil makat...ale pravda je taka, ze stale je problem to iste... L ti robi velky problem...neviem ci sa s tym da daco robit, skusaj dalej...
ale co sa tyka temy a textu...pride mi to take KALIovske...ale REF neni zas az tak zly

Teom absolutne nudny prejav, aj ked niektore vety sa mi pacia (to s tym NASA-blazna...a vlastne dalsie 4 bary su TOP, len ten prejav...treba ti viac casu za majkom, pred zrkadlom, kdekolvek, kde si budes davat rapy...), aj s Beethovenom atd...text by bol fajn jak sa nad tym tak zamyslam, fakt...ALE NUDNE to je

ETER iny level...jeden z mala co pochopil, ze ho forum (konkretne neuprimne nazory niektorych zaostalcov) len brzdili! Hlas a ARTIKULACIA...cibríš to pekne...texty, zmysel a rymy ti isli uz pred tym, takze tu to neni novinkou...

co sa tyka beatu, je to nejaky youtubovy? tak mi to znie...sedi mi len k ETERovi...aj ten REF no, ale ten mi znie dost smutne a nostalgicky a na take teraz nemam naladu, takze za to vam moj osobny subjektivny pocit dava MINUS (fakt bezvyznamne)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

30 Jún 2015, 16:36

Dik za názor. Snažil som sa makať, snaď je to aspoň o trošičku lepšie, ešte to vymakám viac.
Beat je zo Soundclicku, producent Hollywood Legends Productions.
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

01 Júl 2015, 17:09

lepsie to je...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], csabibacsi, Seznam [Bot]