Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Fiks ft Pain,Eter - Hymna pro mý psy! 2013

Vaše nahrávky

08 Aug 2013, 16:41

Mělo to vyjít až v neděli ale musíme to hodit ven už teď tak pome... Fiks, Pain, Eter :afro:

Obrázok užívateľa
fiks
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

08 Aug 2013, 17:04

Fiks,Pain,Eter traja králi. Vychutnal som si to. Zaujala ma aj téma dosť dobre spracované to je. Všetky tri podania boli skvelé. Len tak ďalej chlapci. Samozrejme dobrý beat. ;)
Obrázok užívateľa
MODEST
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

08 Aug 2013, 17:59

myslím, že dobrý počin :-P , dobrá práca
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

08 Aug 2013, 18:03

Fiks mi pripomina niekoho z TY NIKDY :D ...asi Paulieho...pekne celkom...padaj z fora a rozvyjaj sa!!
jak to tak pocuvam...ved vlastne aj ten beat (alebo iba sampel) je od Paulieho :D ale slabsie ho pocujem, musim si dat sluchadla...ano, je to konkretne spolupraca s KARTELom :D ...az sa mi zda, ze Fiks kopiroval toho Garanda...no neviem, rapovat som ta este nepocul...

ehm, jednu vec k tebe este...na konci si mal dat napr: ze nemam ZADNEJ zisk...mas to tam kratke tak ti to kazi rym...

Pain...trochu mi pride (aj pri vsetkych ostatnych trackoch), ze by si mal viac artikulovat...DA SA TO NATRENOVAT a bude to ovela lepsie :) ...sa pozri jak vsetci picovali na Majselfa (podla mna to nebolo tak zle), ze nevedel artikulovat...a teraz? Uplne bez chyby...

Eter...kolise ti hlas...neviem ci je to prizvukom alebo tym, ale urcite si sa zlepsil v tom, ze uz nedavas jak keby si mal nadchu...mozno este menšiu ano...a tiez tam urcite citim tvoj vek...nemas vyzrety hlas a skusenosti
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

08 Aug 2013, 18:09

Mne zas Fiks pripomína hlasom iKida :D Pain dal najlepšie aj s Eterom. Chválim. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
141

08 Aug 2013, 18:10

Tema ma nejak neoslovila specialne, mozno preto ze som pocul na rovnaku temu alebo na podobnu asi 400 trackov... ale toto si asi kazdy potrebuje raz vyjadrit takze to chapem okej...

K rapu... Fiks, trochu zle ti rozumiem... flow mas priemerny nic co by ma roztrhalo ale ani mi to nepyli usi... proste ne moj salok kavy... inac pohoda
Eter... kedysi som ti p*coval za to ze nepracujes z hlasom a teraz ti nejak lieta jak polomutantovi... lepsie vyslovuj a bude to dobre
Pain... pre mna z toho tracku clovek, na ktoreho slohu som si to pretocil znovu a pustil 2x, dobry hlas, flow sedi... pre mna jeden z najvacsich talentov tu!
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

08 Aug 2013, 18:12

diky všem za nazory :-)

soy: z ty nikdy poslouchám tak možná resta
o produkci se postaral scarebeatz sampel je stejnej to jo... 8-)
Obrázok užívateľa
fiks
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

08 Aug 2013, 18:18

Fiks ten hlas je moc slaby.
Pain musiš se do toho víc pustit a trošku ti utika hlas někde.
Eter trošku ozvěna.

Jinak parada hoši.
Obrázok užívateľa
FreedO
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
8

08 Aug 2013, 19:02

porovnaj si sam...samozrejme od Paulieho to ma daleko, ale je tam nadych...
zacina okolo 2:15
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

08 Aug 2013, 19:57

Dokonalosť ! :) ..nič viac k tomu povedať nemôžem..
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
59

08 Aug 2013, 21:19

ako som napísal, mam slabosť pre tvoj hlas fiks :D , mne sa osobne veľmi páči... :) , aj lyrika..., síce tá vec čo si mal pred touto "Kdy jdou spát" ale osobne sa mi aj toto páčilo dosť :), len neviem, troška možno na prejave, lebo trocha uši trebalo naťahovať... :)

PAIN-Tak skypovali sme keď si nahrával,a bola sranda, tvoja sloha bola pre mňa fakt super... :) , nič viac k tebe nemám :D

Eter- už si vyrapovaný, aj všetko, ale už pred tým ako som si to pustil som vedel čo bude približne v texte, a vedel som aký flow použiješ, ako niektore pasáže textu sa mi vážne páčili, ale niektoré boli tak ako som si myslel... :) , a stále jedný flowom každá pesnička..., skus sa pohrať s hlasom viacej..., lebo potom to už nudí človeka..., inač všetko... :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Poďakovania:
5

08 Aug 2013, 23:12

pausal269 : nevedel som že som už tak populárny, že ku mne budeš niekoho prirovnávať .. ale Fiks je pán oproti mne :)
Obrázok užívateľa
1adamm115
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

18 Aug 2013, 09:00

dííík za ohlasy bola to rýchla spolupráca a som rád že sa na ten čas vydarila :)
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

Späť na Songy, demá, albumy

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Alexa [Bot], applebot, Bing [Bot], Exabot [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, HEXO0000, Seznam [Bot], Yahoo [Bot]