Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



H16 vs. Druhá strana

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

H16 vs DS

H16
220
55%
Druhá strana
182
45%
 
Celkom hlasov : 402

29 Mar 2014, 17:51

V čase keď vznikol konflikt medzi H16 a Petržalským undergroundom (Druhá Strana,14 a ďalší) som bol skôr na strane Druhej Strany ale čas ukázal kde bola pravda.Z H16 a ludi okolo nej sa stala asi najvplyvnešia skupina na scéne (z Dilemu aka Majka Spirita komerčná superstar) aj ľudia ktorý boli proti ním sú dnes s nimi (Čistychov,Momo,Slipo a mnoho ďalších vrátane samotnej Druhej Strany) zatiaľ čo Druhá Strana sa rok na to rozpadla (2008) a camback ohlásila až v roku 2013 a na rok 2014 chystá album na ktorom spolupracuje aj s producentom s H16 Abe-m.Takže u mňa určite H16 aj keď ich hubu veľmi nemusím.
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

30 Mar 2014, 10:21

Pepe Čistychov a Slipo boli velmi proti ním ked snimi majú veci .... A najvpyvnejšia skupina nikdy na Slovensku neboli a ani nebudú
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

30 Mar 2014, 11:46

m_to Čistychov a Slipo možno neboli nejak extra proti H16 ale intenzívnejšie spolupracovali s Druhou Stranou,Slipo bol na každom albume Druhej Strany aspoň v jednom tracku a Čistychov zase intenzívne spolupracoval hlavne s Miky Morom,Lúza mala teda určite bližšie k Druhej Strane než k H16.(hlavne názorovo)Dnes minimálne Čistychov hlavne názorovo ale aj tvorbou bližšie práve k H16.Slipo ten ma p*či ten výchadza dobre zo všetkými.Čo sa týka toho že H16 je alebo patrí medzi najvplyvnejšie skupiny.No neviem ako to vidíš ty ale ja to vidím tak že okolo seba namotali veľa ludí a okolo H16 ich lablu Spirit Music (pod ktorým vyšli mena ako Nironic,Zverina,Elpe) sa pohybuje množstvo skupin a intepretov z ČeskoSlovenska ako napr. Moja Reč,Vec,Zverina,4D,A.M.O,Suveréno,Tina v minulosti aj Rytmus a Ego,z Čiech hlavne Supercroo,Ektor a Dj Wich,zo všetkými týmito luďmi dosť intenzívne spolupracujú nahrávaju skladby,remixy a koncertujú.Spomeniem ešte že Grimaso je číslo jeden medzi producentami na Slovensku prečo hádam nemusím vysvetľovať.Ak teda niesu alebo nepatria medzi najvplyvnejších a sú to len priateľské vzťahy s ostatnými tak kto potom je to by zaujímalo?

Inač pýtal som sa to aj tu: najvplyvnejsi-udia-v-slovenskom-hip-hope-t112918.html
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

22 Apr 2014, 15:56

Nehlasu jen řeknu nejde srovnávat legendy to je jak kdybi ste porovnavali davida zo senca s orionem
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

20 Júl 2014, 21:50

Kvalitou určite H16, predsa len nový album DS je skôr skákanie do hrobu ako vyliezanie z neho.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

27 Júl 2014, 04:17

Druhu stranu som nikdy nejak extra nepocuval ich styl mi moc nesedel no keby sa mam vyjadrit k H16 tak vzdy som to bral tak ze Dilema > Decko > Otis ale hlavne H16 tahaju producenti ... fakt ako Grimaso u mna TOP z CZ / SK /// to je moj nazor ;)
Obrázok užívateľa
PhasikSK
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
4
Registrovaný:
03.06.2011

10 Aug 2014, 12:51

decko?? pre mna je h16 o devadtisic levelov vyššie ako DS. či už produkcie, či už spolupráce, či už samotní MCs. Mikyho som si išiel asi pred 3-4 rokmi a to Moraton, ale toto už fakt ne. presne jako napísal Jay-J- je to skákanie do hrobu. stará h16- vklude si pustím niečo do nálady, neni problém. nová h16- hmmm, o dosť ťažšie, ale tak niektoré vecí sa mi páčia, ale hlavne Na Dne s most legendary eMeR a taktiež Nechaj ma žiť- popiči beat.
DS: o mikym som napísal, k molochovi sa dúfam netreba vyjadrovať, je proste na ehmm, má viacej nedostatkov.
H16: otisové punchlines sú top, mohlo ich byť viacej na RHB, alespoň takých, čo vyrazia dych. speezy je v pohode aj ako solo hráč, ale tento nový podla mna do konceptu jednašestku moc nevpadá. ciga som nikdy nemal moc rád, neviem čím to je, ale pre mňa bol a pravdepodobne vždycky bude tretí v rebríčku. sorry no :D
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš

20 Aug 2014, 08:36

cigo tam malo byt som sa ojebal lebo furt si menia tie mena jak jebnuty :D babo c a cigo a nejako som prisiel nato decko :DDDD
Obrázok užívateľa
PhasikSK
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
4
Registrovaný:
03.06.2011

Predchádzajúci

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], kano99, Seznam [Bot]