Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Hip-hop svk vs. us

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

Slovenky vs. americky hip-hop

iba slovensky
18
21%
viac slovensky ako americky
23
27%
slovensky aj americky v rovnakej miere
13
15%
viac americky ako slovensky
22
26%
iba americky
8
10%
 
Celkom hlasov : 84

17 Jan 2008, 22:13

Tak aky rap viac pocuvate? slovensky alebo americky? Ja preferujem slovensky pretoze v rape ide o texty, rymy a kedze v anglictine nie som natolko zdatny aby som porozumel celemu textu preto viac pocuvam slovensky (a aj preto ze sa mi to viac paci), ked pocuvam americke skladby vacsinou iba preto ze sa mi paci beat...
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

18 Jan 2008, 20:46

ja som pocuvaval SK dost-sak aj pocuvam ale teraz uz nic nove moc neni a vsetko mam obohrate-akurat ADcko ma nove-ale este to nemam...teraz v poslednom case dlhsie pocuvavam The game,G-unit a toe asi tak vsetko-ale teraz ma drzi od The Game(a) - Doctors Advocate ....odporucam-strasne dobre pesnicky skoro vsetky-jeto sice stare ale kto to nepocul moze lutovat
Obrázok užívateľa
Libor
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
61
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

18 Jan 2008, 22:48

preferujem americky, aj ked nie vsetkemu rozumiem, ale niecomu sa predsa len da a potom sa da aj porozumiet pesnicke, ale nie stale... inak zo slovenskeho len DS, sem tan KF (ak je nieco fakt ze dobre), cesky Indy&Wich a Orion, LA4...
Obrázok užívateľa
2Pacaveli
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
58
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Death Row Records

18 Jan 2008, 23:34

muhaha lidicky ja skor ten slovensky..ako hovori kolega :D ide hlavne o texty a slovenskym rozumiem na 100%...ale tak vypocujem si aj americky...hh neni o com..a ked sa mi to ubi si zozenem aj textik aj prekladik popripade si prelozim sama :) teda skor sa snazim sit o prelozit bo moja anglina nula bodof..ale aj tak som za slovensky viac :) huh...jasne KF, DS, MR setko pocuvam co pride, len ma to musi na prve pocutie zaujat..tedkom ficim na tragikomixe... detroit mozno vi, sak je od ziliny..mne sa to ubi, sice kopec ludi na to nadava..podla mna su fajn :) a tedkom sa u to u nas nejako rozmaha /u nas=okolie ziliny/ je tu taka nova vecicka ze real werbal..spoko typkovia..proste slovensky rap a celkovo hh je fajnovy :D az na par vynimiek :D ae este som zabudla ze aj nemecky je fajnovy na ten tes nezabudajte..taky bushido..juuuj klasika mnamky :D :P :hh:
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

19 Jan 2008, 00:25

preferujem americky, aj ked nie vsetkemu rozumiem, ale niecomu sa predsa len da a potom sa da aj porozumiet pesnicke, ale nie stale... inak zo slovenskeho len DS, sem tan KF (ak je nieco fakt ze dobre), cesky Indy&Wich a Orion, LA4...


tak pocuvaj ty si moj clovek...presne tak isto to je aj u mna...tak to je ina zhoda.. :D
Obrázok užívateľa
Detroit1995
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
334
Poďakovania:
3
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
Žilina

20 Jan 2008, 21:49

ja pocuvam skor tu slovensku scenu lebo uz aj ako predomnou dotn povedal proste tym pesnickam rozumiem a viem co autor chcel priblizit alebo povedat ...ale aj americka scena je cool len nerozumiem vsetkemu
Obrázok užívateľa
tomo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

20 Jan 2008, 22:12

Počúvam rap... US scéna je fakt kvalitná a na našom malom Slovensku jej asi len tažko budeme hľadat konkurenciu :-? No čo sa mňa týka mám radčej to čomu rozumiem a čo mi je bližšie.Volím si sk hip-hop a úplne mi stačí :P
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
675
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.01.2008

22 Jan 2008, 20:38

Ja mám tiež radšej scénu SVK/CZ. Rozumiem textom... ale je zložité porovnávať US scénu s nami. Táto krajina jej nie je moc veľkým konkurentom... :-(
Obrázok užívateľa
Impossible Boy
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
42
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2008

22 Jan 2008, 20:41

Impossible Boy píše:Ja mám tiež radšej scénu SVK/CZ. Rozumiem textom... ale je zložité porovnávať US scénu s nami. Táto krajina jej nie je moc veľkým konkurentom... :-(



ale zato si myslim ze sk scena robi urcite lepsie veci ako ta ceska
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

22 Jan 2008, 20:44

O tom niet pochýb. Mne sa nepáčia hlavne tie české rýmy... :lol:
Obrázok užívateľa
Impossible Boy
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
42
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2008

22 Jan 2008, 20:46

tak to je jasne cesi nemaju dobrych freestylerov ako mi
Obrázok užívateľa
tomo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

23 Jan 2008, 18:52

aj aj nic wiac ku tej teme nemozem dopisat....len ze toho slowenskeho je wiacej
8-)
Obrázok užívateľa
ReWo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008

23 Jan 2008, 20:45

Ked je dobry beat tak sa da aj us ale vacsinu pocuvam sk :D asi tak niako
Obrázok užívateľa
Gangsta
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
26
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.01.2008

24 Jan 2008, 13:10

dotn píše:Tak aky hiphop viac pocuvate? slovensky alebo americky? Ja preferujem slovensky pretoze v hip-hope ide o texty, rymy a kedze v anglictine nie som natolko zdatny aby som porozumel celemu textu preto viac pocuvam slovensky (a aj preto ze sa mi to viac paci), ked pocuvam americke skladby vacsinou iba preto ze sa mi paci beat...


Je pravda, ze slovenskym textom rozumiem, ale nesuhlasim s DOTNom pretoze nejde iba o texty a beaty. Ak robite rap (ako napr. ja :hh: ) tak chapete, ze americania su prednami o hodny kusisko popredu. PITATE SA PRECO??? Nejde iba o texty a beaty, ide aj o produkciu, hlasy, klipi, atd. atd. Takze porovnajt si u.s.a klip s nasim a pochopite. Staci ked si pozrete:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
a pocopite. pozrite si spracovanie, produkciu, atd. atd. ... PAPA :hh: :!: :!: :!: :!:
Naposledy upravil dotn dňa 24 Jan 2008, 16:20, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do code a nie do url!!
Obrázok užívateľa
CLR
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
22
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.01.2008

24 Jan 2008, 14:57

Je pravda, ze slovenskym textom rozumiem, ale nesuhlasim s DOTNom pretoze nejde iba o texty a beaty. Ak robite rap (ako napr. ja :hh: ) tak chapete, ze americania su prednami o hodny kusisko popredu.


tak,tak... moja rec...svk je v tomto smere podstatne zaostalejsie...:D
Obrázok užívateľa
Detroit1995
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
334
Poďakovania:
3
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
Žilina

27 Jan 2008, 17:06

No ja by som viac pocuval aj SVK ale moja mama a oco nedovolia koli nadavkam :-(
Obrázok užívateľa
eminemvsmumik
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
80
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008
Bydlisko:
Námestovo

27 Jan 2008, 18:26

nedovolia????oni ti hovoria ze co mozes pocuvat ci co???a tak nevypeckujem to, dam to trosku tichsie, prip. si das sluchatka preboha....
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

27 Jan 2008, 18:28

Nj ale to je o nicom na sluchatkach ja si radsej ten americky
Obrázok užívateľa
eminemvsmumik
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
80
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008
Bydlisko:
Námestovo

28 Jan 2008, 06:44

Ja 80 percent hudby pri PC počúvam na slúchadlách :wink:
Obrázok užívateľa
Impossible Boy
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
42
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2008

28 Jan 2008, 12:42

no ja tiez pri pc mam len sluchadka skoro stale...
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]