Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ide to dopiče

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

Ide podľa vás toto fórum dopiče?

Áno
4
11%
Nie
31
89%
 
Celkom hlasov : 35

12 Júl 2012, 19:53

Áno fórum upadá, mládež upadá po intelektuálnej stránke, ty si naopak upadol asistentovy pri pôrode, scéne upadá, svet upadá . . . vďaka bohu že si nám vo svojom stručnom a zmysluplnom komente ukázal koľko smajlíkov má človek použiť aby pôsobil ako retard . . . a ako by povedal laik ´ ži blaze ale nás nech bejt (kokote) ´
Ayo.
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

13 Júl 2012, 09:16

Ale veď scéna upadá, to je normálne jasné každému kto ma IQ nad 30. Stále sú tu dobrý mc´s, ale všetci su väčšinou na tom podobne vekovo. Takže keď sa všetci časom poberu preč, tak neprídu nejake veľké hviezdy. Objavujú sa nejaký, ale to su už len klišé mc´s, pop mc´s, trápny mc´s ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

13 Júl 2012, 09:59

Fester, pri každej generácií sa hovorilo že lepšia už nepride a že už skončila.. tak to nezabaluj tak rýchlo, okej? :wink:
Obrázok užívateľa
Fave
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.07.2012

13 Júl 2012, 13:48

Kedy sa to stále hovorilo ? :D Veď slovenská scéna nemá toľko rokov aby sa už vystriedali nejaké generácie... veď ešte stále su na scéne ľudia čo to tu začali :D
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

13 Júl 2012, 14:02

Hej a pribúdajú noví.. nemyslím, že to len tak upadne..:)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

13 Júl 2012, 14:28

My máme scénu ?!
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

13 Júl 2012, 18:12

Ako ja nehovorím, že to padne všetko, to určite nie, ale podľa mňa trošku kvalita sa stratí. Ani nie tak kvalita stratí ako stále sú tu noví pop mc´s a začne ich byť drvivá väčšina a bude nepomer medzi tými real mc´s, ale zase ak niekto počúval realny rap, tak si k nim cestu stále najde ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

27 Júl 2012, 11:57

scéna 100% neupadá...at je to naše česká, nebo vaše slovenská ( i když ji beru jako jednu společnou) a nebo třeba scéna z jižní ugandy :D :D :D de o to co si najdeš a co posloucháš..je jasný, že ten kvalitní rap, který cz/sk scéna nabízí je mnohdy né tak známý jako tuctovej pop, kterej poslouchaj puberťáci :D to je způsobený tím, že ta naše pofidérní první liga se specializuje spíše na mladé publikum a starší které odrůstá nic nenabízí. proto tu pak můžeš tvrdit že scéna ide do pyče..ona nejde do pyče..jen ty si vyrostl a už ti nenabízí to co ty potřebuješ...musíš googlit, hledat.... mám rád kvalitní melodický rap s důrazem na texty...doma mám 6500 CD a dodnes sem to nestihl ani vše poslechnout a sou v tom stovky CD, které za poslech stojí.......musíš jenom oddělit zrna od plev.....neznamená to však, že kvalitní rap u nás je jen paranormal jev :afro:
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

16 Aug 2012, 23:25

Co-sign with my man Austy!
f**k.i am high - Tiež si myslím že tu žiadna scéna nieje možno 2-3 MC's, teda ak sa bavíme o hip-hope... v Česku je tých mien našťastie viac.
Podľa mňa je problémom to, že 90% ľudí si myslí, že niečo je hip-hop a pritom ide o rôzne alternatívne subžánre (Pop Rap, Swag Rap, Crunk resp. niečo medzi nimi - skinny jeans era), ktoré sa ani len náhodou nemôžu zrovnávať s real hip-hop sound-om... a to čím viac ideme do hĺbky týchto prúdov vidíme iba viac a viac odpadu, z YMCMB na čele! Za pravdu mi dávajú allmusic, rolling stone (teda dve najväčšie skupiny kritikov na internete) a iný!
Našťastie, je aspoň v USA veľa mien, ktoré to držia nad vodou, to však len pre to že tam je scéna obrovská... Píšem "veľa mien" a pritom ide asi o 5-10% celej scény, ktorej ľudia hovoria hip-hop a z týchto mien je už mnoho mŕtvych (nie doslova :roll: ), pretože pravidelne dáva von hudbu skupinka ktorá tvorí asi 2-3% celej "hip -hop"-ovej scény... Toľko k číslam!
Obrázok užívateľa
carAnthony
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
374
Poďakovania:
6
Registrovaný:
21.06.2010
Bydlisko:
$unny CA

17 Aug 2012, 08:19

2-3 MC´s ? No jak myslíš..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

17 Aug 2012, 17:22

Scéna nie je len o mc´s, ale aj o producentoch, djoch. Každý má svoju scénu aj keď tam je len jeden mc, stále to je rapova scéna. A neverím ti carAnthony, že z SK mc´s a skupín nepočúvaš viac ako troch ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

17 Aug 2012, 17:24

neviem prečo tu riešite slovenskú scénu, keď téma je o fóre...
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

16 Nov 2012, 21:33

Fave píše:Sračky zo sekcie Texty.. hovorí človek čo ma na profilovke Dramatikz.. :lol:

Presne to som chcel teraz povedat... :D

A este k tomu zije v Dunajskej... :D :D madar
Obrázok užívateľa
vred
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
7
Registrovaný:
22.12.2008

16 Nov 2012, 21:38

A čo, že je Maďar?
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], decoboss, Google [Bot], Seznam [Bot]