Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Ide to dopiče

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

Ide podľa vás toto fórum dopiče?

Áno
4
11%
Nie
31
89%
 
Celkom hlasov : 35

04 Júl 2012, 19:09

Nezdá sa vám že to tu trochu upadá? Nie dnes, ale celkovo...


Zdegenerované deti prepikované a prefetované toulenom čo sem dávajú svoje "grafyty" a tí čo tu len spamujú aby mali čo najväčší rank, +sračky zo sekcie TEXTY?*

* pri niektorých sa fakt chytám za bruchá, že či sú z Černobylu alebo z jakej piče že také kokotiny z úst vypustia :pokec: :bangin: :yahoo: :lol:
Obrázok užívateľa
RAP_IS_LIFE
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
124
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.03.2010
Bydlisko:
Dunajská Streda

04 Júl 2012, 19:28

mas tu vsetko a ked sa ti nepaci tak aj ty mozes ist do .... :notangel:
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

04 Júl 2012, 19:36

suhlasim s nessbeal, ja som spokojny, skus si sam najprv povedat, ze co ty si pre toto forum spravil? NIC, tak nehundri ok? :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

04 Júl 2012, 21:00

Sračky zo sekcie Texty.. hovorí človek čo ma na profilovke Dramatikz.. :lol:
Obrázok užívateľa
Fave
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.07.2012

04 Júl 2012, 21:11

náhodou výsledok doby bol celkom v pohode album podľa mňa.. morfium už bolo horšie na tom..:D

inak dal som možnosť nie :)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

04 Júl 2012, 22:03

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D tak toto najviac :D
Laptop13 píše:Sračky zo sekcie Texty.. hovorí človek čo ma na profilovke Dramatikz.. :lol:



btw treba to brat aj tak ze ked ide dopice slovensky hiphop tak v tom pripade pojde aj forum ;)
a inac tie texty si obcas precitam a nekedy su aj take jake nezlozi ani radikal ani stopro dokopy ne vsetci tu skladaju kokotiny nezmyselne a ku graffitom sa nevyjadrim to tu nesledujem vobec.
Obrázok užívateľa
vikcucula
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2012

04 Júl 2012, 22:05

Podľa mňa ani jeden :lol: Neverim Dramatikz ani jednu skladbu :-)
Obrázok užívateľa
Fave
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.07.2012

04 Júl 2012, 22:13

btw treba to brat aj tak ze ked ide dopice slovensky hiphop


Zas budem OT, ale podľa mňa práve že teraz ten slovensky hiphop nejde do piče.. toľko nových a kvalitných raperov je v poslednej dobe, že si práve myslím, že chytá druhý dych.. :)
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

04 Júl 2012, 22:28

Zas budem OT, ale podľa mňa práve že teraz ten slovensky hiphop nejde do piče.. toľko nových a kvalitných raperov je v poslednej dobe, že si práve myslím, že chytá druhý dych.. :)


Ono ani niesu nový tí rapery.. oni sú tu už dosť dlho, lenže ľudia ich nevyhľadávali a počuvali Rytmusa lebo mali pocit že to je rap :-? A teraz proste sa ľudia o nich viac zaujmajú a to je dobre.. treba držať Hip-Hopovú kultúru na žive a nenechať si ju zožrať mainstreamom :-)
Obrázok užívateľa
Fave
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.07.2012

04 Júl 2012, 22:37

No jasné tak som to myslel.. teraz sa dostávajú viac do povedomia ľudí..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

05 Júl 2012, 08:05

Tak ja tiež musím povedať, že to NIE JE PRAVDA.....Všetko čo chceš, alebo čo hľadáš...tu nájdeš....Určite je tu skupinka ľudí, ktorý sú ,,Dementi,, ale teraz čo?....a čo sa týka sekcie ,,Texty,,.....Prečo by to boli sračky?...Však len začínajú...aj Ty si začal dajako nie?...Tiež si mal podľa mňa také isté texty, keď si začínal....Takže podľa mňa nikto s tebou nebude súhlasiť...

- Ja som tiež dal inač ,,Nie,, :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

05 Júl 2012, 18:39

Podľa mňa ide dopiče vaša generácia detí, takže ty !
ááááááááámmm ja neviem ako ty čaláďo ale ja keď som čmarbal tak som si robil len srandu z writerov a spamoval art sračky ktorým chápal málo kto a veľa detí a tupých hláv ako ty plakalo a plakať stále bude či v reale, na fóru alebo na úrade prosiac prácu či podporu . . . prečo sa ja vyjadrujem do týchto tém huh !?
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

06 Júl 2012, 09:49

sekcia graffiti upada? huh, asi nesledujes spravnich ludi :D ale mozem na sebe povedat ze sa mi zmenila mentalita za tie 3 rociky, hlavne kvoli stenam. uz si nemusim vyfarbovat skece, uz to proste vidim, ako co vyznie, co treba, co nie a som lenivy chuj nechce sa mi to. ale toys, tu ide o ich mentalitu. vidia len vysledny produkt ale nevidia co je za tim, blesk uz maluje 14 rokov a chlapci maju 14 rokov... maju velke oci ze to je lahky sport, ale tolke usile a peniaze co sa do toho musia dat uz ine. iba na ceruzkach som ojebal 5€, fixky ani neratam a canvice uz vobec nie. tu nejde o to ze maju slabe skece, nikto nepadol uceny z neba, tu ide o to ze im to jebe v hlavach. kresli si to tyzden, skec nazyva graffitom, nevie co je cap a jebe sa na steny. ale tu ide vlastne o vsetky deti do tich 15, zakon im moze holy kkt, rodicia niesu nablizku tak robia picoviny... nemaju respekt. moj prvy piece som dal cez ztagovanu stenu kde nikdy predtim nebolo nic namalovane, druhy som maloval na prvy... boa ale pisem jak stary kokot
Obrázok užívateľaCOREsix

06 Júl 2012, 09:49

kámo..tohle je hip-hový forum...né bulvární plátek..tady každej den nenalezneš blogy kdo koho zabil a kdo s kým mrdal :D tohle je hip-hop forum, kde si každý najde to svoje :D pokud tě nebaví texty, tak je nečti, pokud tě nebaví tagy ostatních tak je neotvírej..každej si tu najde svoje a otvírá si to, co ho baví :D šťouralové se najdou vždycky ale každá kuchyň má milion chutí tak si najdi svou a respektuj ostatní :afro:
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

06 Júl 2012, 11:10

Austy a COREsix to absolutne vystihli
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Júl 2012, 13:17

AUSTY, tvoje vety hovorili priamo z mojich úst.... :D....

Ako vraví jedno príslovie... ,,Nikomu nepadajú pečené holuby do huby,, :D ;) GoodBye :P
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

08 Júl 2012, 11:31

Souhlas s Nessbeal a Austy.....neni co k tomu dodat :oops:


Takže bol tvoj príspevok zbytočný :D
Obrázok užívateľa
Fave
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.07.2012

08 Júl 2012, 13:19

povedz konkretne nejake riesenie aby to "neslo do pice". nie som toho nazoru ze by forum nejako upadalo, prave naopak, aj ked musim uznat ze forum je dost zmenene od cias kedy vzniklo.

takze ak chces, daj nejaky navrh ako ho vylepsit ;-)
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

08 Júl 2012, 15:36

(napíš nech Dotn odíde)
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

12 Júl 2012, 17:46

som myslela hiphop celkovo ako kulturu nie len hudbu a raperov..aj ked mas pravdu je vela novych sikovnych na scene len skoda ze ti starsi respektovani odchadzaju a robia na poslednych albumoch a dalsi zacali z rapu robit pop alebo co to je za zaner :-?
Obrázok užívateľa
vikcucula
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2012

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher