Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Intro na chystaný album

Vaše nahrávky

10 Dec 2012, 20:44

kámo :D počuj :) kedy už dáš Diss na toho Ricka Millca či jak sa volá :D :D ??? :D
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
59

11 Dec 2012, 01:06

hey guy.. text se mi líbil je to dost procitěný za TO pochvala ..ale beat bych kompletně překopal :D chtělo by to spíš aby se postupně rozvýjel a ty by si podle něj třeba čím dál víc tlačil na hlas až do konce..víš co :) . track by zněl úplně jinak něž na tomhle monotonním sampelu, kde clap trochu rve uši zároveň ti dost překrývá hlas a navíc chybí basová linka .. pic bro :D
Obrázok užívateľa
fiks
Závislák
Rank:
Závislák
Poďakovania:
0

11 Dec 2012, 14:57

Diss asi nebude lebo nemám čas riešiť niakych kokotkov možno v podobe 16barovky :)
Fiks Dik :)
Obrázok užívateľa
MC Faktor
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
0

12 Dec 2012, 10:45

niektore rymy horsie jak Laco majster slova...preco kazdy rapuje o tom co chce dosiahnut? a ostatni zas rapuju o tom co uz dosiahli -.- pride mi to blbe, najprv daj nieco co niekoho zaujme, kazdy ma v pici ze ty chces toto a tamto, daj o nieco, cim si prechadza vela ludi, kazdodenny zivot, problemy atd...az potom taketo!!! to je chyba
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

Predchádzajúci

Späť na Songy, demá, albumy

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
500, Bing [Bot], bombas113, duotone28, Fiju, Google [Bot], Google Feedfetcher, IceTower, janymarek, Jindros, Juro1, klajnik, Kubo19, lehoniny, marek1112, Mobilier, OriginalTOP, Proof10, punker88, Rebelko, roko791, s_x_t_n, Seznam [Bot], Skaza, smoukey8, Yahoo [Bot]