Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Intro na chystaný album

Vaše nahrávky

09 Dec 2012, 12:21


vyjadri sa
Obrázok užívateľa
MC Faktor
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
391
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2012
Bydlisko:
Pezinok

09 Dec 2012, 12:25

do polovice sa mi to zdal o celkom dobre od polky uz nie
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

09 Dec 2012, 13:20

Mne sa to páči. Ty máš ten svoj vlastný štýl, ktorý robíš veľmi dobré. Čakám album ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

09 Dec 2012, 13:32

tak začiatok uplne neskutočne vieš davat super do beatu bez bicich kus menej sa mit o pačilo ked bicie naskočili, ale aj tam to bolo stale super, bavý ma tvoj rap a pekne vysamplovany beat, lenže kedze som pisal do neho text mam ho napočuvany ten beat hehe :D nie je to pre mna už to čo originál... :) ale proste ako Matúš predomnou spomenul teším sa na album :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

09 Dec 2012, 14:46

Tvoj štýl rapu mám aj ja velmi rád :) a tiež sa teším s chalanmi na album :) ..tiež som original sampel niekde počul :) ...lepšíš sa :) len tak dalej :) som zvedavý na album ;) držím palce :P
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

09 Dec 2012, 15:16

Jaky vlastný štýl ? Normálny štýl, klišé téma, klišé text. Ráčkovanie mi vadí (aj keď za to nemôžeš), namyslenosť (vraj si ho beru do huby :D a kto ?). Po ďalšie prečo tu dávaš každú druhú somarinu ? Intro ? Nabudúce tu hoď ešte Outro... ach jaj :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

09 Dec 2012, 18:54

Vlastný štýl. Samozrejmé ty si vyšší level, čiže tebe by som to musel zvlášť vysvetliť, ale ver mi, že vôbec nemám na to chuť a vôbec sa my to nechce ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

09 Dec 2012, 20:10

počúvaj ty kokotko preafektovaná nula už ma sereš som zvedavý či by si mi toto povedal do očí jebenko další kokot čo má len silné reči jááj spametaj sa

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a nabudúce sem dám aj outro ak ti to vadí nahlás ma drbko

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a ked už sme pritom tak čítaj čo si napísal a zistíš kto si ma napr. bere do papule píšeš tu pičoviny jak keby si RYTMUS jebko
Obrázok užívateľa
MC Faktor
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
391
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2012
Bydlisko:
Pezinok

09 Dec 2012, 20:21

Ja si ťa neberiem do huby :) Len som povedal svoj názor, ale ak berieš každého kto napíše na tvoj track negativný názor, že je hejter, tak potom veľa zdaru :) A aké mam silné reči ? Čo by som ti mal povedať do očí ? Svoj uprimný názor ? Nenadávam po tebe ani nič podobné, len som vyjadril svoj názor ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

09 Dec 2012, 21:11

Ako som namyslený ? :) Že ak mi niekto napíše na môj track, že sa mu nepači, tak sa sťažujem ? Ja nerapujem dobre a som si toho vedomý a ak mi niekto dá zmyspluplnú kritiku tak ju prijmem všetkými desiatimi, takže ako som namyslený ? Už mi tu je fakt všetko jedno. Jak si tu každý klame lebo je s niekym veľký internetový "kamarát". Jak sa tu ochraňujete. Jak je tu nejaká vyššia vrstva ktorej keď povieš uprimný komentár, bez útokov na jeho osobu, tak začne po tebe nadávať a pridajú sa ďalší jeho "kamaráti". Robte si čo chcete... ja už sa tu ku vám asi fakt prestanem ozývať. Ak chcete klamstva do komentárov ku tracku, tak povedzte :) "Veľmi rád" budem písať klamstvá o tom aký ste všetci úžasní (čo neznamená, že ja som).
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

09 Dec 2012, 21:56

Dosť hádok ..toto nieje Hadkoforúm ..ale HipHopForúm..a každý tu ma v niečom pravdu...Fester napríklad v tom,že na tejto stránke je velmi málo úprimnosti..
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

09 Dec 2012, 22:06

Hovorím o tebe MF ? Hovorím o celom fóre, tak o čo ti ide ? Inak pekne sa vyhnutie na odpoveď "Ako som namyslený?"
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

09 Dec 2012, 22:22

To mám za tu moju úprimnosť :) Inak posledná vec vas-nazor-na-hiphopforum-sk-t408-220.html ak chcete čítajte, ak nie nechajte tak. K trackom sa už vyjadrovať zrejme nebudem. Jedine k pár ľuďom :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

10 Dec 2012, 14:15

Mf dik toto neni final....
Obrázok užívateľa
MC Faktor
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
391
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2012
Bydlisko:
Pezinok

10 Dec 2012, 15:23

fester suhlasim s tebou
Obrázok užívateľa
gembo_ims
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
62
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.01.2011

10 Dec 2012, 19:30

:D ja som napriklad uprimny ku každému a je mi to jedno kto si čo myslí, ja viem že mam vo svojom repe medzeri a aj to mi je jedno, nevydavam treky na počkanie, to že som ticho neznamena že som neaktivny, zrejem jak vinko, skúšam, píšem trenujem a nie každú vec jebem na net, dokym sa to nelubi mne tak to na net ani neupnem, to len aby ste si zobrali priklad :) ja napriklad už viem sam rozlyšiť či to je ok alebo to je napicu budte k sebe viac sebakriticky a potom vas tak nebudu boliet zle komentare (ktoré vas v skutočnosti maju hnať dopredu a vyžšie, uvedomit sa že tak asi fakt ešte som slaby, budem trenovat a potom im zajebem vec z ktorej odpadnu alebo tak :D )

mne sa napríklad toto intro celkom pači, len určite by som riešil inak master, podla mna by mala ist linka hlasu hlasnejšie o niečo lebo takto to strašne posobi ako by si to nahraval na telefon alebo proste shitovo, lepši master by tomu pridal na kvalite, čo sa textu tyka tak pohoda, predstavenie seba sameho aky bol začiatok, do beatu to sedí su tam ešte chybičky ale tak to sa vychyta, treba trenovať trenovať trenovať, inak taky tip ti dam ked si nahras takto vec, potom ju budes pocuvat a pojdes ju dat znovu tak ju das lepsie :P to len keby si sa nahodou chystal ešte o prenahratie ... serus
Obrázok užívateľa
Espinho
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
231
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

10 Dec 2012, 19:35

PRenahrávanie chystám neboj a dik za rady to čo si písal hore je to pravda ale skor pomože to čo si napísal pod tím :)
Obrázok užívateľa
MC Faktor
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
391
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2012
Bydlisko:
Pezinok

10 Dec 2012, 19:44

kámo :D počuj :) kedy už dáš Diss na toho Ricka Millca či jak sa volá :D :D ??? :D
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

11 Dec 2012, 00:06

hey guy.. text se mi líbil je to dost procitěný za TO pochvala ..ale beat bych kompletně překopal :D chtělo by to spíš aby se postupně rozvýjel a ty by si podle něj třeba čím dál víc tlačil na hlas až do konce..víš co :) . track by zněl úplně jinak něž na tomhle monotonním sampelu, kde clap trochu rve uši zároveň ti dost překrývá hlas a navíc chybí basová linka .. pic bro :D
Obrázok užívateľa
fiks
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
111
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.08.2011

11 Dec 2012, 13:57

Diss asi nebude lebo nemám čas riešiť niakych kokotkov možno v podobe 16barovky :)
Fiks Dik :)
Obrázok užívateľa
MC Faktor
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
391
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2012
Bydlisko:
Pezinok

Ďalší

Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], csabibacsi, Google [Bot], Seznam [Bot], Tominator