Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Váš názor na hiphopforum.sk

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

08 Dec 2011, 23:19

Cez 100 000 užívateľov a poznám tu asi piatych ktorý o hip-hope aj čo to vedia... Inak k HHF - je prosto skvelé, uploaderi a linkeri sú naozaj rýchli, a aj ľudia ktorý do hip-hopu až tak nevidia si tu prídu na svoje napr. v Tvorbe, graffitoch diskusiách... :notangel:
Obrázok užívateľa
carAnthony
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
374
Poďakovania:
6
Registrovaný:
21.06.2010
Bydlisko:
$unny CA

25 Jan 2012, 14:39

Som rád, že tu môžem pozerať ,,pripravované albumy,, a tiež nejaké novinky o raperoch.. :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

04 Júl 2012, 10:12

všetko čo som chcel povedat tu už bolo povedane :)
Obrázok užívateľa
2xP
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
54
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.06.2012
Bydlisko:
RS

04 Aug 2012, 15:20

Skoda tich deti tu
Obrázok užívateľa
vred
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
7
Registrovaný:
22.12.2008

10 Okt 2012, 23:00

Zaujmalo by ma prečo sú preč online videá čo som včera pridal.Uložené v správnom tvare,pridané do už existujúcich tém.(správnych tém)Nenachádzajúce sa tu na fóre.
Nechápem. :O(
A to tu prispejem len raz za čas,žiaden spam.
Nechápem :O(
Nechcem uraziť,ale nebol dáky moderátor až príliš aktívny?
Začínam mať z tohto fóra stres. :cry:
Obrázok užívateľa
prasan
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
32
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.06.2011

10 Okt 2012, 23:32

tazke je pochopit, ze prispevky nesuvisia s danou temou?
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

28 Okt 2012, 02:55

A si si istý,že nesúviseli? Ja by som povedal,že áno.Ale ok,nebudem to rozmazávať.
Obrázok užívateľa
prasan
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
32
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.06.2011

28 Okt 2012, 11:34

nepresviedcaj ma. Ked je urceny nazov temy, nemaju tam byt ine prispevky tak sa to nauc!!!!!
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

31 Okt 2012, 21:29

Bolo mi povedané, zrejme od iného moderátora: citujem- Nezakladaj novú tému ak má príspevok rovnaký alebo totožný názov.Príspevok v takomto prípade vlož tam.Koniec citátu

Podľa toho sa riadim.Ak pridávam príspevok a je tam dáky raper tak nezakladám novú tému len preto,že v téme na fóre je raper feat. niekto.Jednoducho mám vo videu konkrétneho rapera, tak to dám do témy kde tento raper je.Tak sa tam konečne dohodnite,prosím.Tak schválne, nabudúce mi ukáž konkrétnu chybu čo som spravil a budem sa jej strániť ako čert svetenej. :twist: :notangel: :yinyang: Mier,bratmmmmmm.
Obrázok užívateľa
prasan
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
32
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.06.2011

01 Nov 2012, 11:53

k comu je dobre taketo natahovanie prasan?
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

11 Nov 2012, 20:30

Po pravde k ničomu.Tak či tak mi príspevky bude mazať ako sa jemu páči.Takže tu asi prestanem prispievať.
Obrázok užívateľa
prasan
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
32
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.06.2011

04 Dec 2012, 11:58

je tu spoustu super rad a věci které bych bez HHF ani nevěděl a jsem rád že jsou tu zařazené všechny elementy tím myslím například i graffiti :))
Obrázok užívateľa
SCREW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
34
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.07.2012

04 Dec 2012, 19:07

lol, vsetky, cislom 2 elementy? a djing a b-boying nic?
Obrázok užívateľaCOREsix

09 Dec 2012, 22:20

Môj názor na www.hiphopforum.sk po skoro 3och rokoch ? Totálne obráteny naruby ako kedysi. Niekedy tu to bolo o úprimnosti, o zlepšovaní sa a potom samovoľnom raste a odčlenenie sa od fóra. Čo je z toho teraz ? Každý sa tu drží pretože tu začal a tu aj skončí. Každý sa tu drží lebo inak by nemal mať od koho čítať tie falošné komentáre na vlastné tracky. Naučil som sa tu o rape veľa, prišiel som na veľa možno menej známych alebo aj známych mc´s a skupín. Našiel som tu pár beatmakerov, ale nikdy pre mňa HHF nebola priorita v živote. Ani len tá najmenšia priorita to nebola. Bola to len banda chalanov a možno aj nejake dievčatá, ktoré tu prišli aby sa rozvíjali. Ale potom si každý každého z HHF začal pridávať na Facebook a začalo "kamarátenie sa". "Okomentuješ mi dobre track ? Ja tebe tiež". Čože ? To fakt radšej budete počúvať aké sú vaše tracky skvelé a úžasné keď je úroveň naozaj na hovno ? Radšej chcete žiť v klamstvách ako počúvať a čítať rady, ktoré vám dajú väčší rast a konečné odtrhnutie sa z fóra ? To vám fakt prajem veľa štastia. Fórum je takmer mrtvé čo sa týka interprétov. Dobrí beatmakeri začali žiť, dobrí mc´s začali žiť. A zostala tu kôpka ľudí, ktorá si rada klame a obraňuje sa pred niekym kto píše úprimné komentáre od srdca. Prečo ? Ja osobne niesom dobrý mc. Ani sa zaňho ešte nepovažujem, ale ako som písal asi 100x vážim si každú negatívnu, ale zároveň konštruktívnu kritiku, ktorá mi pomôže zlepšiť sa. Nemám v žiadnom jednom mojom tracku, že som pán, že ma niekto hejtuje alebo, že ma berú do huby. Prečo ? Lebo ma takmer nikto nepozná. Bohužiaľ vy si tu staviate meno na nejakom hiphopfóre. Je to dobrý zdroj informácií, kedysi to bol aj dobrý priestor na vyjadrenie sa k trackom, ktoré pochádzali od uživateľou, ale teraz to je obyčajná diera. Dezert vám dáva beaty zadarmo ? Tak ho idete všetci zožrať. Neznames ej kej ej Faktor ej kej ej user, ktorý už vystriedal milion mien sa tu cíti ako frajer keďže vyčnieva o trochu nad priemer fóra a každý ho za to žerie. Pomaly mi to príde ako keby bol nejaký pán tu a udával tempo chodu sekcie tvorby. Je to vaša vec, ale toto je môj názor na hiphopforum.sk. ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

11 Dec 2012, 00:12

Amen... fester to napisal dobre, suhlasim s nim... este by som dodal par viet ale obera ma to o zivotnu energiu zapodievat sa ludmi tipu faktor a dalsimi, co si ulietaju na jednej stranke v prehliadaci
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
302
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.08.2010
Bydlisko:
Bratislava

14 Dec 2012, 21:05

diky za Festera, ze mi usetril par minut casu a povedal takmer setko (to neznamena, ze teraz budem jeho tvorbu hodnotit kladne lebo ma nazor ako ja...nie, to je vasa logika)! Som HEJTER! lebo som prisiel tam zo sveta, lebo som pred tym nechodil na toto forum, len ked som si mozno chcel nieco stiahnut...a preto ze vas nepoznam, som HEJTER! lebo vyjadrujem svoj nazor ktory ti takto kamarat nepodlozi presnymi citaciami z textov! ...

v skratke: hhf je tu pre tych, ktori sa vonku nepresadia :) (ale po stranke upload/download, diskusie a tak je to zaujimave, ja teraz hodnotim len sekciu Vasa Tvorba)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

09 Jan 2013, 21:42

Prichadzam po dlhšom čase na forum aj na viac ako len 5 minut...čo sa tyka života na fore ako komunite..tak si ymslim že to tu skapalo ....ale zas warez časti fora sa darí...slovensky interpreti maju radosť ..:DD
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

11 Máj 2013, 09:51

vlastna pozicia uz je
Obrázok užívateľa
vred
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
7
Registrovaný:
22.12.2008

31 Máj 2013, 17:05

chvalim, v google ste 1
Obrázok užívateľa
vred
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
7
Registrovaný:
22.12.2008

16 Jún 2013, 19:17

prehladne spravené ,chválim.
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

PredchádzajúciĎalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]