Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Váš názor na hiphopforum.sk

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

03 Dec 2013, 12:20

Zdravim , když to vezmu kolem dokola je to hodně povedené Hiphopforum kterého je málo . Jen u některých příspěvků se mi vaří krev :D Jelikož je tu hodně málo Uploadů od Protivládních , protikorporativních umělců s uvědomělim hiphopem ... Ale to už je věc názoru .
Obrázok užívateľa
Dirouw93
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
3
Registrovaný:
17.06.2010
Bydlisko:
Čechy

14 Dec 2013, 13:04

Dobré fórum si myslím. Prehľadné, je tu toho dosť na stiahnutie, keď sa vydá nový album je takmer vždy v ten deň alebo na druhý sem takže to je fajn :-) Ďalej ľudia môžu ukazovať a vyjadrovať sa na tvorbu či už grafitti, textov,... Takže celkovo super.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

11 Apr 2014, 23:37

myslím si že bezkonkurenčné fórum u nás a aj v Čechách, ako bežný užívateľ, som nadmieru spokojný :)
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

06 Okt 2016, 12:52

Teraz by ma zaujímal názor užívatelov...
Obrázok užívateľa
SkaZOO
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
2828
Poďakovania:
41
Registrovaný:
03.11.2010
Bydlisko:
Praha

06 Okt 2016, 14:59

Toto forum už davno neexistuje .. dosť často sa pytam sam seba čo sa vlastne stalo a kde je problem .. ale nikto sa tu o to nestara .. keď zmizol Dotn potešil som sa že konečne to vzal niekto nestranny čo aj sice bola pravda ale odvtedy sa mi zda že majitel sere nato žiadna motivacia pre uploaderov atď.. moderatori su tiež uplne k ničomu

Edit: k ničomu myslene ako že žiadna iniciativa z ich strany
Obrázok užívateľa
Slovan88
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
2451
Poďakovania:
378
Registrovaný:
06.04.2015

17 Máj 2017, 11:52

toto fórum je najlepšie miesto pre ľudí ktorí majú radi hip - hop nájdeš tu informácie o pripravovaných albumoch a všeličo iné samozrejme nie-aký ten donwload keď nemáš prachy na podporu a kúpu cd a ak
Obrázok užívateľaBacil DM

20 Okt 2018, 09:20

Väčšina názorov je pozitívna, takže tomu sa teším.

Jediný problém čo tu momentálne vidím a na čom treba zapracovať, je to, že je tu málo uploaderov. Každý keď nahrá za týždeň aspoň 1 album (kľudne slovenský/zahraničný -> pretože máme aj zahraničných užívateľov), tak sa to tu opäť rozhýbe :)
Obrázok užívateľa
Forlis
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2015

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron