Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Koho budete voliť ???

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

Volil by som...

SDKU-DS
4
10%
KDH
0
Nehlasovalo
SMK
1
3%
HZDS
0
Nehlasovalo
SMER-SD
3
8%
SNS
2
5%
KSS
0
Nehlasovalo
Slobodné Fórum
1
3%
nie som rozhodnutý
2
5%
mám v pi*i :)
26
67%
 
Celkom hlasov : 39

17 Jan 2010, 17:40

Pomaly ale isto sa blížia parlamenté voľby.Koho budete voliť (resp.koho by ste volili) ??

/dnes mám slinu v zakladaní tém :D :D
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

17 Jan 2010, 18:01

s touto temou budes mat velky uspech, kedze drviva vacsina fora este nie je plnoleta :D :D

tento rok pojde, a volim SDKU nech ten kkt Fico uz nie je v parlamente...
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

17 Jan 2010, 18:10

pre neplnoletych je pripravena odpoved -mám v pi*i- ktorá bude mat urcite velky uspech :D

podobne SDKU,aj ked Fica sa len tak lahko nezbavime :-(

//myslim ze SaS velku podporu mimo BA,resp.zapadneho Slovenska mat nebude
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

17 Jan 2010, 20:13

ja voliť nebudem lebo ešte nemám 18 (až za 10 mes :D)
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

19 Jan 2010, 20:15

ja mam 18 o necely mesic aj tak mi to jedno... najlepsi keby nikdo nebyl v parlamente kdo je teraz.. bo su jeb..... :) fica a ostatny vespolek neznasamm :)
Obrázok užívateľa
passko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
154
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.12.2009
Bydlisko:
Malacky

02 Feb 2010, 05:14

chalani neurobime revoluciu a postavime tu monarchiu ??? :) pablo escobar na hrad !!
tiez by som skusil Sas, ktovie ci budu kradnut viac nez Fickova vlada stihla (taa prekonala levely)
Obrázok užívateľa
Kollegah
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.01.2010
Bydlisko:
Trnava okolie

02 Feb 2010, 15:00

neviem či nespokojnosť s Ficovou vladou sa dá vyriešiť takou pičovinou že zvolíte SDKU-DS :-? (čo také genialne za tých 8rokov vo vlade spravili?neviem prečo ale mna napadjú len genialne ojeby :P ).Mám 16 takže voliť nejdem ale ani by som nešiel lebo aj ked sa nezujímam nejak extra o politiku neverím že pokial títo porevolučí politici nevykapú že sa tu niečo zmení(či už SDKU,HZDS,SNS etc..) ...a aj tak nikoho z tých strán čo su teraz vo vláde nezaujíma mladý človek aj ked som počul že Fico
plánuje dekriminalizovať alebo aspon zmenšiť tresty za makak(aj ked vraj tento hyperoriginalny napad ukradol SaSke)...aj ked priznám sa že predvolebne kampane nesledujem takže ak sa niekde mýlim,sorry :agree:

myslím že väčšina fora asi pozerá TV JOJ ...
Naposledy upravil Fruicik dňa 02 Feb 2010, 15:05, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

02 Feb 2010, 15:05

sdku je mensie zlo...
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

02 Feb 2010, 15:14

a prečo?napr. podla mna menšie zlo je Smer(asi preto lebo nemám kamion :lol: )
ale je to choré táto doba že sa chodí voliť menšie zlo :-(
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

02 Feb 2010, 15:18

Jednoznačne SMER!!!! Uš nikdy viac koalícia SDKU + KDH + SMK...!!!! Nehovorím že táto vláda je ideálna,ale každa vláda robí nejake chyby,ale račej toto zloženie jak mať vo vláde toho šaša krpatého Dzurindu a pojebaneho maďara Csákyho,ktorý praje Slovensku len to najhoršie!!! Nechápem jak Slovenský občan môže chcieť mať vo vláde SMK alebo nejaku inú politicku stranu ktorá spolupracuje s SMK.Šak to je proti zdravému rozumu.A to že Blaváci volia SDKU my je úplne jasné,šak ked boli volby do VÚC tak SKDU vyhrala len v Bratislavskom kraji :lol: a ostatné kraje patrili SMER-u.
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

02 Feb 2010, 16:03

a potom, ze preco je Zapadne Slovensko rozvinutejsie a ma lepsiu zivotnu uroven ako ostatne casti...
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

02 Feb 2010, 16:12

Preto lebo Blavaci volite SDKU?? Zapadne Slovensko nieje len Blava!!Trenčiansky,Trnavsky Nitriansky kraj volili SMER a je to tiež Zapadne Slovensko. Ja som tiež zo Západneho Slovesnka a SKDU by som nevolil nikdy v živote....a opravil by som tu tvoju pripomienku že
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
na
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
lebo ked boli vo vlade šašovia Dzurinda a Csaky sa mali dobre len Blaváci a ostatní ludia v iných krajoch trpeli...Teraz to je inak a preto SMER ma 57% a SDKU 16% hlasov!!
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

02 Feb 2010, 16:18

lebo cohdia volit stari ludia a na rozdiel od SMER SDKU daval aspon moznost mladym ludom.. dalsie plus bola privatiazacia...nvm kedy by stat nahrabal dalsie peniaze na rozne opravy a pristavby ked sa dlh zvysuje kazdym dnom...
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

02 Feb 2010, 16:21

To je tvoj Blavácky pohlad na vec,ktorý ti neberem!! Ostatný ludia na SVK maju naštastie nato iný názor a pocituju že sa maju lepšie jak za vlády tych šašov a preto ma SMER tolko percent kolko má a bude jednoznačným víťazom!
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

02 Feb 2010, 19:46

ej ej zhulo zhulo..to maš trošku skreslene lebo inteligetní ľudia nechodia voliť alebo tu nebývajú :-)...a ešte si podľa mna myslíš že bohatý je aj vzdelany..to su dve rozdielne veci.Lebo ak si zoberieme 1000 vyštudovaných manazerov tak 90% z nich platí školu otecko ktorý zbohatol za dzurindovej vlády :wink: ..A ako konkretne SDKU myslí do predu :?: ..tým že sa pcha USA do riti?ze si necha skakať od EU po hlave?...ludia nenechajte sa ovplivnovať kampanami ako ze Fico je komunista atd...nehovorim volte Fica ale hovorim ze NEvolte SDKU :-)
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

03 Feb 2010, 03:01

kkz, jak moze niekto este po tomto co sa na slovensku deje volit SMER ????? kurva do pice (ze uz musim byt vulgarny) nevidite jak sa vyjebano kradne teraz??? SAK PRICHADZAME O NASE PENIAZE !!!!!
co dala ficova vlada ???? dochodcovske prispevky??? o 4,32 halieru lacnejsiu naftu, aby zapchala hubu dopravcom???
ved uz pomaly kazdy tyzden sa v novinach prepiera nejaky tender, jak niekto z vlady dal zakazku svojmu znamemu !! dopice vselijaka firma by to spravila 10krat lacnejsie, ale oni to daju znamym za predrazene peniaze !! nabaluju sa na ukor nas!!!
ako kradlo sa za meciara, dzurindu, ale bolo to este take mierne imho... robilo sa to tak aby to nebolo na oci... ale v porovnani s tym co sa deje teraz ?????? sak oni to maju uplne v pici, lebo vedia ze na slovensku su jebnuti ludia ktori s tym nic nebudu robit!!

inak nejsom politolog ani ekonom, nescem sa starat do politiky ani, ale triezvym rozmyslanim si horeuvedene argumenty kazdy v hlave poskladat ........
nehovorim o tom, ze slovensko ako jedine USPESNE ZVITAZILO nad krizou, za vsetko moze opozicia, media, jozko ferko z dolneho konca, a panovi robertovi, vladkovi a jankovi kazdy len ublizuje ........
Obrázok užívateľa
Kollegah
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.01.2010
Bydlisko:
Trnava okolie

06 Mar 2010, 15:59

ja nebudem volit nikoho kto ma komunisticku minulost,nie je odbornik v oblasti ktorej post by chcel zastavat,podielal sa na tunelovani v minulych vladach,takze volim SaS.a k tomu SDKU-ich reformy mozno neboli popularne a vela ludi ich odsudilo,ale ked sa na to pozriete s odstupom casu,zistite,ze prave tieto rozhodnutia boli dolezite na nastartovanie slovenskej ekonomiky a hospodarstva.pripustam,ze aj za vlady z pred 4 rokov sa tunelovalo a neuvazene privatizovalo,ale v konecnom dosledku bol vysledok ovela prijatelnejsi ako v pripade dnesnej vlady.ja nemienim v buducnosti platit zo zarobenych penazi dlh,ktory vyprodukuje dnesna vlada,aby na par rokov uspokojila svojich volicov-dochodcov,ludi poberajucich socialne davky a pod..
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

07 Mar 2010, 18:32

jak tak pozeream :D vsetci maju v pici :D ja nemam este 18 takze mam tez v pic :D
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

08 Mar 2010, 00:59

sice nemam este 18 :D ale dal by som hlas SaS preco neni v moznostiach :(
dekrim marihuany ako v Cz by mi vyhovoval :))
Obrázok užívateľa
striezo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
39
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2009
Bydlisko:
Ba

08 Mar 2010, 17:44

Sympatizantom SaS odporúčam pozrieť si De Facto z minulého týždňa na TV Joj ( je to v archíve na nete). Sulík vs. Belousovova (najlepšie ako sa Sulík v polovici relácie opýtal moderátora: "A o čom bola reč" :lol: ), absencia argumentov, osočovanie Slotu, hranie hymny označené ako "šaškáreň" a jeho slovník tiež neznačil o priveľkej inteligencii...SaS, nie ďakujem
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

Ďalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron