Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Koho z raperov nemusite??

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

27 Dec 2013, 15:21

Ha Ha to evidentne myslel ako iróniu..

inak ja ani nemám nejakých raperov čo by som nemusel.. možno akurát takí ako parazit, levo, gamba a podobne, ktorých ale ani za raperov nepovažujem..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

27 Dec 2013, 18:21

Thomasboy,Hafner,Lil Wayne,Fuerza Arma,Tubs,Paulie Garand,Gumbgu,Jackie Chain,Rakby
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

27 Dec 2013, 21:16

AmígO píše:Ha Ha, ako vidím, nemáš v tom taký prehľad jak by sa patrilo, keď ideš "hejtovať" Rytmusa. Rytmusa nepočúvam..ale že nemá flow, nevie sa trafiť do rytmu, to sú len tvoje decke pripomienky, ktoré ti nikto nezoberie vážne. Má prachy, má autá, tak rád to ukazuje no..ale podľa mňa skôr niektorý SK raperi kopírujú jeho..takisto Ego- žijeme len raz..spravil letný hit..a o paru mesiacov nato spravil Rakby pieseň na nový rok atď...pozri sa na to aj z iného uhlu :)


AmígO, prosím prečitaj si ešte raz môj príspevok a porozmýšlaj :)

A k tomu ešte dodám že... Slovenskí raperi sa musia prispôsobovať svojím fanúšikom ktorých majú, pretože nás je len 5 miliónov. To znamená, ak (príklad) JEBE ma 8,000,000 videní a skladba MAMA má 1,000,000 videní, je jasné čo viac fanúšika zaujalo. Rapper to dobré vidí a analyzuje a podľa toho posúva a varí ďalšie songy pre fanúšikov, pretože potrebuje nejak zaujať. Teda, ak sa chce živiť rapom. Tu, sa nikto nemôže držať jedného štýlu (napr. Underground rapu) lebo sme fakt málo na to, aby ho ten underground rap uživil.
Napr. USA, tam ich je 300,000,000 (+ berieme do úvahy že ten song je vo svetovom jazyku) tam si môžu dovoliť ostať v jednom štýle, pretože ich to uživí. Toto by si mal každí uvedomiť a zamyslieť sa nad tým. Ostávam toho názoru, že rapper je odrazom fanúšikov, pretože on to robí pre ľudí a keď fanúšika viac zaujíma skladba o hovnách ako o živote (len preto lebo je to "cool") tak potom to aj tak vyzerá. Oni varia len to, čo my chceme.

A ruku na srdce, kto by nespravil reklamu za 30,000€?

(nechcem iba objahovať Patrika, ja len chcem poukázať na to ako to funguje, pretože viem ako to niektorí ľudia berú)
Obrázok užívateľaHa Ha

28 Dec 2013, 12:07

Suvereno a hentých pičusov...
Obrázok užívateľa
Kruscifix
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
89
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.07.2013
Bydlisko:
Gachurn, Voralberg, Rakúsko

30 Dec 2013, 12:01

Separ, Bacil, Rakby, Parazit, Miky Mora, Nový Kali :D
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

01 Jan 2014, 20:02

Rakby a Suvereno (možno bi sa našli aj iný ktorý bi som nemusel ešte viac ale čo nepoznám to ma netrápi)
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], kombajnerka, Seznam [Bot]