Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Koniec

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

02 Jún 2011, 13:36

Aj tak mi to nejde
Vedel som ze casom ma to prejde
Je vela stylov,vybral som si hip-hop
myslel som ze v siltovke budem top
zistil som ze cigani to pocuvaju
10rocne deti s IQ jak ma kirovec
Budem pocuvat co chcem je to moja vec
Prestalo ma to bavit
ked vidim dnesnych raperov,ako moja rec
Delik a otecko,chaos v meste
Rap neni na spravnej ceste
Hip hop ide dole
Ked hovoris ze to neni pravda
Klames sam seba
Neklamem teba
Aj tak povies ze tento rym je na hovno
Ze rap konci,viem je to na hovno
Hip hop stale zije
no mixuje sa s popom
Eminem to zmiesal s rockom
Toto je moj posledny rym
Nezanechal som dym
Idem na electro,idem na funky
neocenil si moje stanky
Posledna tvorba,posledny rym
Posledne slovo,posledny deal

Tak cawte :cry: :cry: :cry:
Naposledy upravil commando dňa 02 Jún 2011, 13:49, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

02 Jún 2011, 13:48

ale ide ti to :-) toto je dobre :wink: nejde o to kde ide hip hop vo svete ale ako robiš hip hop pre seba :gangsta: :wink:
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

02 Jún 2011, 13:52

áno to je pravda, čo vraví Skvost ... ak ťa to baví robiť ... tak rob a trénuj veľa ... :D a keď dostávaš aj kritiku ... ta tým lepšie lebo potom môžeš makať ešte viac a nie hneď sa na to vysrať ... :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

02 Jún 2011, 13:52

diky :-) :-)
doteraz som pocuval len samu kritiku :-( :-( aj ked viem ze to neni naj...skusat to musim,a furt to bude len lepsie :-)

kritiku ako kritiku si cenim,ked mi aj poradi ze co je na tom zle,ale kritiku typu-debilina taku rad nemam
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

02 Jún 2011, 14:50

commando mozno pocuvas kritiku,,, mozno das slaby text ... ale nikto ti nevravi ze mas koncit ... ja napr uz si aj tracky doma nahravam a viem ze mi to nejde nejak extra , ale hocikto by hocijak nadaval aj tak si to budem robit lebo ma to bavi, tak aj ty pis texty hoci je na ne kritika, ,,,,,,,,, aj ja na tomto fore sa stretavam sem tam z kritikou ak mi nevyjde text. ... ved nik nie je dokonaly :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

02 Jún 2011, 15:31

moze mat MR top flow ale moc ich nemusim, neviem nepaci sa mi taky styl ani text , ale ako kazdy ma svoj styl, tak ten nech pocuva :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

02 Jún 2011, 16:47

MR = vymysleni raperi :-D
Obrázok užívateľa
Anonym412
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
302
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.08.2010
Bydlisko:
Bratislava

02 Jún 2011, 19:31

Tak minule ta kritizovali preto že si dal diss, nepozeraly nato či je dobry alebo nie proste nemôžeš robiť dissy na niekoho v tvojom postavení a keby si raz bol v postavení žeby si mohol robiť dissy tak ich nebudeš robiť lebo sa neznižiš na taku úroveň aby si ich robil lebo to nema vyznam :wink: :-) ale mal si tam dobre rymy v tom disse :wink:
Obrázok užívateľa
SkvosT
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1191
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2011

02 Jún 2011, 19:46

text celkom pohode , len jedna vec mi nedala :D " ked vidim dnesnych raperov,ako moja rec
Delik " ...delik jeden z najlepších flow-ov v hre :) ale inak pointa textu sa mi celkom páčila :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

text celkom pohode , len jedna vec mi nedala :D " ked vidim dnesnych raperov,ako moja rec
Delik " ...delik jeden z najlepších flow-ov v hre :) ale inak pointa textu sa mi celkom páčila :)
Obrázok užívateľa
Lukco09
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
153
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.04.2011

03 Jún 2011, 12:04

Lukco to neznamena ze kede ma delik jeden z najlepsich flow-ov hre (mozno aj najlepsi) tak ho musi pocuvat ... zase neberte ze som heiter alebo co, lebo su tracky ktore od MR si rad vypocujem, ale nie je to moj styl... inak som rad, ze si sa Lukco09 zacal zapajat aj do debat mimo battlu :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

03 Jún 2011, 12:33

no commando ... kritika ... je dosť dobrá na to aby si sa zlepšoval ... musíš sa snažiť a nie hned skončiť s rapom ... a ísť na iný štýl, o ktorom možno ani nič nevieš .... :D makaj a bude to fajn ... píš čo najviac .. a neodmietni aj kritiku ... tá snaha ešte raz vrarím, tá snaha sa cení !!!! :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]