Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Len tak mi vyšlo so srdca,pre kamaráta....necenzúrované!!!

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

26 Nov 2008, 21:05

Pamätám si keď sme boli mladý do kokotov sme si nadávali,
Pamätám si skate park, tvoje flipi, rádio na ktorom hrala poézia ulice,
Pamätám si naše priateľstvo ktoré ani po rokoch nejde do piče.
Pamätám si ako sme sypali bago, školské ihrisko, na ktorom vyrástá nie jedno detisko.
Pamätám si spoločne párty, kde sa otáčali rôzne karty na rôzne smery,
Pamätám si že sa tam ukázalo kto komu ako verí, ak dotyčný druhému málo veril,prišla rana na oko alebo rana s dverí.
Pamätám si Ejovu bolesť,modernú hrču na tvári, jeho nervozitu, náš smiech to je už dávno za nami.
Pamätám si ako sme išli vyháňať prisťahovalecké menšiny,veľké odhodlanie v srdci,na tvári úsmev,kameň v okne,a na krku veľký prúser.
Pamätám si naše optimistické slová, i to čo nám táto doba vzala, čo posrala a čo už nedá.
Pamätám si tie pojebané roky ako keby boli včera, ako spoločnú radosť, čo sa so smútkom strieda.
Pamätám si spolu strávené dlhé večere,spoločné nádeje, spoločné hádky,prechádzky po meste čo nenájde nikto len tak pohodené na ceste
Prišla nová cesta na ktorej sme sa museli rozdeliť,vyjebaný úsek života kde sa nemôžeš s druhým zameniť, ty Žilina ja Krásno, spoločne prežitých veľa hodín v týždni tak to zhaslo.
Prišla cesta so životným cieľom,a mi sme prišli na to,že ju treba jebnuť kým je v bielom.
Pamätám si naše tváre ako žiarili šťastím aj to aké sme mali sny,aj to ako sme si vymieňali hry.
Pamätám si všetky ulice v tej dobe, deti ulice čo skončili v detskom domove ako smrť kamaráta ktorému som plakal pri hrobe.
Ak nás kedy čosi zničí stretneme sa niekde v piči, ale priateľstvo tu bolo aj ostane,ako nápis na hrobe......
Obrázok užívateľa
Streetcorp
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
15
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

27 Nov 2008, 13:31

ako, nieje to zle ale ani ma to nechytilo takze...
Obrázok užívateľa
olsincko
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
266
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2008
Bydlisko:
Od nevidim do nevidim


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], kano99, Seznam [Bot]