Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Maskér - People at da windows (Prod. Kajmir Royale) snippet

Vaše nahrávky

04 Sep 2012, 18:36

Tak v prvom rade zdravím ludi z hip-hop fóra :D už dlho som sem nedal a teraz som prišiel k vám s týmto trackom z mixtapeu, ktorý onedlho víde von free a tak chcel by som od vás len svoje názory a vopred upozornujem toto neni môj bežný štyl rapu čo robým ale tak som to dnes cítil :) tak dajte názory, jop :D ZdaR a díky za podporu
mier s vami ludia

Maskér - People at da windows (Prod. Kajmir Royale) snippet

!!! Tanto track je možno môj pred-predposlený, lebo končím s tým !!!
Obrázok užívateľa
CrazeBSF
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
90
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.08.2008
Bydlisko:
Černobil

05 Sep 2012, 05:47

super výběr beatu, hlas je v klidu a celková flow je taky dost dobrá, ale máš i lepší věci než je tato.. :-)
Obrázok užívateľa
fiks
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
111
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.08.2011

05 Sep 2012, 09:25

Jo jooo diky kámo za názor a už som počul, že som nasadil volakú čudnú flow ale niektorým sa zas páčilo to celé, tak ja to ešte asi prerepujem, uvidí sa :D
Obrázok užívateľa
CrazeBSF
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
90
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.08.2008
Bydlisko:
Černobil

05 Sep 2012, 13:41

no ja som kus na iny typ beatov take precitenejsie :D, aaa co sa tyka tracku, mne sa ten flow praveze paci tam, :) bolo jedno miesto kde si ho mohool kus zmenit ale dobre to je, :D, a text to nieco uzasne brutalny text :D ..., mas ale aj lepsie veci :), a ten beat mi taky prazdni trocha prisiel :D ...
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

05 Sep 2012, 16:57

Diky za názor kámo, váži si to a ešte na tom popracujem asi a som rád že sa ti tak text páči, text je prvý mačom si dávam najviac záležať a na jeho obsahu. diky :D zatial je to vyzerá vpohode
Obrázok užívateľa
CrazeBSF
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
90
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.08.2008
Bydlisko:
Černobil


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dudi, Google [Bot], Seznam [Bot]

cron