Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



mikrofon (potrebujem rady)

Neviete si s niečím poradiť?

25 Mar 2013, 20:11

chcel by som si kupiť mikrofon obyčajny(podiovy, 50e) to len tak na začiatky napr. ako je SHURE SM58 take podobne nemusi biť ten a chcel by som rady či k tomu niečo potrebujem (nesom technik) mam domace kino tak do toho by som chcel zapojiť a skušať, je tam aj pripojenie ale to len obyčajne ako je na tych mikrofonoch za 3 eura ( čo z nimi na skype volaš) tak neviem či si kupim čisto iba majk a zapojim do Domaceho kina a pojde mi (chcem skušat prve repy) tak poprosim rady či k tomu majky mi ešte niečo treby,, neni to žiadny nahravaci mikrofon ale obyčajny podiovy ako som pisal hore... :)
Obrázok užívateľaOBRAZ_DOBY

25 Mar 2013, 22:29

podľa toho čo som našiel tak ten "SHURE SM58" má koncovku XLR čo ti tam asi nepôjde .. najdi si akýkoľvek iný s jackom a malo by to ísť .. ale nie som si 1oo% istý
Obrázok užívateľa
1adamm115
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.06.2008

26 Mar 2013, 12:44

no niečo take hladam zapojenie do domaceho kina taky podiovy mikrofon ale koncovka jack, ale ja neviem vobec či to pojde tak preto som to tu napisal

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

tak pri najhoršiom kupim už aj niečo ine, ako redukciu alebo neviem len chcem aby ten majk išiel :)
Obrázok užívateľaOBRAZ_DOBY

28 Sep 2013, 23:41

Shure 58 nahrava dobre.Nahraval som snim prve veci.Ale ked chces snim nahravat do pc musis mat este prevodnik.S kamaratom sme pouzivali tento.
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
.Osobne si ale myslim ze sa ti to za tu cenu neoplati a kupil bi som si Behringer C1-U to zapojis do USB a nemusis nic instalovat.Vynde ta to hlavne lacnejsie
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Tastig
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
72
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2012
Bydlisko:
Blava


Späť na Pomoc



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]