Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Mr. Cheeze Presents Mc' Cheese Mixtape Vol. 1

Vaše nahrávky

04 Apr 2011, 22:20

Obrázok
Obrázok

To, že jsem Mr. Cheeze není překvapením, když mě všichni oslovujou podle přezdívky s výslovností Sírč jakožto Sejru. To, že jsem Psychadelic Monstrum už vůbec ne, když jsem takový tlustý a vysoký hovado s psychopatickou hlavou. Tak proč to nespojit dohromady? Je tu Kronika!! Mr. Cheeze Presents Mc' Cheese Mixtape Vol. 1!! Tahle část se jmenuje Monstrum. Celé nahrávané v STX Records!! O mastering se postaral Sentex!! To, že ty skladby jsou hovna, má svoje odůvodnění. Šlo mi o to udělat prdelní desku. A co je víc prdelního, než hovna? Na celém Mixtapeu jsou pouze známé stahované beaty, proto nečekejte žádnou místní produkci. Na skladbách se se mnou podílejí David White, Sentex, Monika Hauzrová, Míša Rubková, Rush a Bury. Je to hovno, tak to jako hovno ber a utři ho coverem)))) Poslechni to, ohodnoť to, okomentuj to, jestli chceš tak to sdílej to a šiř dál. Ale jestli nechceš, tak mi napiš že smrdim, já to stejně už dávno vim)))

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Seerch
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.08.2009
Bydlisko:
Chodov

Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], revolutzer