Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



MS FINLAND/SWEDEN 2012

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

20 Máj 2012, 20:50

@ 6-2
Výborny výkon na celom turnaji.
Chara v drese Demitru, striebro je naše. Na jednej strane sklamanie, na druhej úspech.
ZA DEMITRU
MYSLÍM ŽE KAŽDÝ JE HRDÝ
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

20 Máj 2012, 21:04

DAKUJEME
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

20 Máj 2012, 21:24

vsetke tri miesta ziskali Slovania :-), som hrdy, ze sme dali striebro, toto nikto necakal :-), skvely trener, osobne som prvykrat hrdy aj na trenera :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

20 Máj 2012, 22:25

Kto by čakal striebro pred MS ? Ja som síce stále pred MS optimista, ale až takýto úspech som nečakal :) Som strašne štastný a niesom ani trochu sklamaný, aj keď na finále mohli naši ukázať trochu viac bojovnosti a podobne, ale keď to nejde, tak to nejde. Proti Rusku otvorili hru Nóri, Fíni, Česi, Švédi a nikto nad nimi nevyhral, to je dôkaz toho, že tento rok bola ruská mašina nezastaviteľná. Som spokojný, a aj hráči sú určite s výsledkom veľmi spokojný aj keď je jasné, že byť tak blízko a prehrať stále mrzí. SLOVENSKO!

btw. dúfam, že neostane len pritom, ale na ďalší rok opäť aspoň to semifinále dáme :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

21 Máj 2012, 05:49

Energy-ESaZ píše:vsetke tri miesta ziskali Slovania :-), som hrdy, ze sme dali striebro, toto nikto necakal :-), skvely trener, osobne som prvykrat hrdy aj na trenera :-)

ja som bol hrdy aj na Filca, ale predpokladam ze ty si to nepamatas :notangel:
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

21 Máj 2012, 06:48

ano pamatam kedze mam 23 :D , ako zase on mal lepsi tim, tak sa dal aj lepsi vysledok dosiahnut, a ak sa nemylim potom ked uz nas tim za vela nestal, tak odmietol byt SK trenerom :D , ale to je jedno, je to vec nazoru a zbytocne nad tym filozofovat :D , mame striebro supeeeeer :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

21 Máj 2012, 13:49

Spokojný, Diky chlapci! :agree:
Obrázok užívateľa
BANANK000
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
599
Poďakovania:
4
Registrovaný:
12.12.2009
Bydlisko:
Trnava :)

21 Máj 2012, 18:39

Energy-ESaZ píše:ano pamatam kedze mam 23 :D , ako zase on mal lepsi tim, tak sa dal aj lepsi vysledok dosiahnut, a ak sa nemylim potom ked uz nas tim za vela nestal, tak odmietol byt SK trenerom :D , ale to je jedno, je to vec nazoru a zbytocne nad tym filozofovat :D , mame striebro supeeeeer :-)



Aj Hanlon mal výborný tím ;) To vôbec nie je o tom aké mená tam máš. Filc je pán trenér a dúfam, že po nadvláde Vujteka (dúfam, že bude dlhá a úspešná) sa Filc vráti ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

25 Máj 2012, 18:40

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


hehe :afro:
Naposledy upravil Stoky111 dňa 25 Máj 2012, 18:49, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do code
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], frajerjagr68, Google [Bot], Seznam [Bot]