Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



volby 2012

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

10 Mar 2012, 11:54

idete dnes volit?teda vy co mate 18.

ak ano tak koho?,alebo aspon preco :)
ak nie tak preco?(nemam koho nie je odpoved ale vyhovorka toho komu sa nechce citat volebny program)

prosim udrzte uroven diskusie nad krcmovym standartom!


ja osobne idem volit SaS lebo sa v ich programe v zasade zhodnem hlavne co sa tyka ekonimickych otazok ktore povazujem v sucastnosti za najdolezitejsie a chcem aby sa pokracovalo v odvodovej reforme ktora sa zacala v roku 2011.empiricky mozem tvrdit,ze sa svojho programu drzia.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

10 Mar 2012, 12:16

SaS je nova strana, ktora uz je prehnita, aspon podla mna
ja mozno pojdem dat hlas Matovicovi, aby sa do parlamentu (snad) nedostali SDKU a SNS , a vseobecne ine stare strany, osobne mi je jedno komu date hlas, len nedajte hlas tym gorilam ....
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

10 Mar 2012, 13:02

Voliť určite idem,a koho? Pravicovú stranu :-)
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

10 Mar 2012, 13:12

Tak ja voliť nejdem... :) Lebo mám ešte paru rokov do 18-tky, ale mám názor... :) Ja najradšej by som volil Smer-SD ... :) Proste, ak chceme, aby bolo Slovensko o čosi lepšie, aby sme sa tu cítili o čo si lepšie...tak to je to správne, čo treba voliť...
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

10 Mar 2012, 13:20

Dre a Tokeah..aby tato diskusia mala vyznam tak som dal vsade podstatnu otazku preco?myslim konkretne veci z programu alebo veci aktivne presadzovane v minulosti.a nie ze "ostatny kradnu".to sa da povedat o kazdej strane.
btw no offense urcite nejdem nikoho presviedcat koho ma volit to je slobodne rozhodnutie
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

10 Mar 2012, 13:20

Ja idem voliť taktiež. Už 2x SaSku. Ako spomenul prograss, tak i ja suhlasim s ich programom a paci sa mi ako sa zachovali v hlasovani o Eurovale (pozicke Grecku).
Obrázok užívateľa
Autista
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2012

10 Mar 2012, 13:41

nejdem volit, lebo som v zahranici, ale keby som bol na Slovensku tak volim SNS. preco? lebo reprezentuju moju predstavu o politike... :notangel:
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

10 Mar 2012, 13:56

SDKÚ-DS a prečo ? osobné veci...
Obrázok užívateľa
NinoBeats
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
426
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.12.2010
Bydlisko:
Bratislava

10 Mar 2012, 13:58

Sledujem podrobne politické dianie na Slovensku, takže programy som ani neštudoval. Najbližšia mi je Sas a ju som aj volil. Prečo? Zdieľam ich ekonomické názory (no s bývalým ministrom Mihálom a niektorými jeho reformami som nesúhlasil), odborné nominácie do štátnych podnikov (pr. Sociálna poisťovňa),euroval atď.. Nechcem sa tu veľmi rozpisovať. Nechcem, aby Sas bola stranou na jedno volebné obdobie. Nasledujúce 4 roky bude pravdepodobne v opozícií. Zloženie vlády vidím rovnako, ako sa šepká v kuluároch (Smer+Kdh+Most).
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

10 Mar 2012, 14:38

dufam, ze Risko, bude v nedelu nadranom drzat v ruke balonik....


Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

11 Mar 2012, 16:57

este rocik si musim pockat, ale momentalne by som volil prazdnu obalku, aj nabuduce... moj hlas by nesiel nikomu, narozdiel od toho keby nevolim. preco? lebo mojej filozofii odporuje akekolvek statne zriadenie, umele autority...
Obrázok užívateľaCOREsix

11 Mar 2012, 17:50

Tak víťaz je Smer SD :) ... :) Tak to ma veľmi teší ... ak, nemám v srdci politiku..ale dúfam, že sa teraz dačo zmení :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

11 Mar 2012, 18:37

Škoda komentovať výsledok.
Však ľudia dostanú po papuli. Toľko (s prepáčením) j*bnutých ľudí som nemyslel že sa na Slovensku nájde.
Obrázok užívateľa
Autista
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2012

11 Mar 2012, 18:49

Ficko dal všetkým dôchodkyňam na MDŽ kytičku a zaručil zvýšenie dôchodkov ako stále a potom to takto končí. Vraj starí chcú aby sa ich deti a vnúčata mali dobre ? Somarina... všetci dôchodcovia su chamtivý, chcú si nahrabať a chcú len aby sa zvyšovali dôchodky a aby sme do roku 2050 mali dlh, ktorý sa už asi ani nedá vyjadriť číslom. Ich nezaujíma čo chcu zlepšovať alebo čo robia zle... im ide len o dôchodky.

Tokeah: každý má právo voliť resp. si myslieť čo chce, ale ak by si náhodou nevedel, tak smer tu vládol pred dvoma (či troma ? nvm teraz) rokmi a čo sa zlepšilo ? To, že minuloročná vláda musela všade šetriť ? Myslíš, že tie zvýšenia dani a podobné zdražovanie je hnusné ? Áno je to zlé pre ľudí, ktorí šetria kde sa dá, ale nikto nepozerá na to, že za to môže Fico a podobní... všetci si myslia, že kto zvýši dane, tak ten je debil! Lenže ak máš aspoň ake také poznatky o ekonomike, tak pochopíš, že najprv treba splatiť dlhy a až potom sa môźu zvyšovať platy a podobne ;) Ono minula vláda nemusela nič zvyšovať... dokonca mohla znížiť ceny všetkého, ale dlhy by narastali :) To je len môj pohľad na vec :) Nespochybňujem tvoje názory.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

11 Mar 2012, 21:23

Radičová preberala Slovensko s deficitom 7% (kde ho zo 4% navýšil Fico). Za rok čo vládla ho skresala na 4,6%. Myslíš. že Fico so sociálnou politikou (teraz neútočim len na Fica, ale všeobecne na ľavicovo orientované strany) dokáže skresať deficit na 3%, ktoré podľa EU zmluvy do konca roku 2013 musíme mať? Nechám sa prekvapiť.
No ak to nedokáže, tak budeme platiť obrovské pokuty, na ktoré si budeme musieť požičať, to nám zase zvýši deficit, keďže bude vyšší deficit, budú pokuty ešte vyššie ... a sme na tom ako Grécko.

Ako je demokracia a Fica zvolilo fakt krásnych 1,1 milióna voličov, takže má priestor, či ich a i tie zvyšné 4 milióny dokáže udržať ako tak v nádeji, a presvedčiť, že je tam právom, alebo fakt môžeme pomaly odchádzať do zahraničia a nechať našu inak krásnu krajinku úplne zdevastovať.

Je to jeho priestor, jeho čas ...
Obrázok užívateľa
Autista
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2012

11 Mar 2012, 22:30

nemyslim si ze kydat na jedneho kretena je riesenie a pritom obhajovat druhych , kazeho je osobna vec koho volil, osobne si myslim, ze nie je v politike nikto s cistym svedomim, ano bol som volit, ale nie som naivny ... teraz nenarazam na vas chlapci., myslim to vseobecne
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

11 Mar 2012, 23:17

s progresivnou danou absolutne nesuhlasim,kedze zvysuje riziko danovych podvodov a odpis firiem do zahranicia co moze mat velmi zle nasledky na rozpocet.dufam,ze tentoraz si robo okolo seba zavola kompetentnych ludi.
taktiez mi pride nezmyselne stavat cez PPP dialnice ktore budeme splacat 20 rokov a ich navratnost je 30 rokov pri sucastnej premavke,ked za 30 rokov sa na autach proste neoplati prevazat tovar

ako pozitiva beriem ze ak sa smer bude drzat programu a schvali vybudovanie sirokorozchodnej trate z ukrajinskych hranic po rakuske co z nas urobi tranzitnu krajinu smerom na cinu.
a som zvedavy kedy konecne bude mat tato krajina generalneho prokuratora hlavne nech to nie je nikto z harabinovej strany sudnictva.

ako povedal Autista, som zvedavy na znizovanie deficitu.podla mna sa o rok budeme bavit o tom co vsetko nam ECB skrtne
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

17 Mar 2012, 21:47

Nessbeal píše:nejdem volit, lebo som v zahranici, ale keby som bol na Slovensku tak volim SNS. preco? lebo reprezentuju moju predstavu o politike... :notangel:

Aj mne sa paci ich program :wink: ale nic,nedostali sa ani do parlamentu :-(

Osobne sa mi nepaci iba strana Most híd a ta druha madarska
Inak sa mi pacila este obycajny ludia a nezavisle osobnosti

co sa tyka smeru: nebudem sa vyjadrovat ale dufam ze aspon zdania banky
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

18 Mar 2012, 16:20

Obyčajný ľudia ... Matovič má svieže názory na dej v našom skorumpovanom štáte ... GG Fico ))))
Btw som zvedavý či Slota bude taky "výtržnik" aj teraz keď stratil imunitu ... ))
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

18 Mar 2012, 19:13

Matovič potrebuje divákov, nie voličov
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

Ďalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]

cron