Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Najlepší slovenský MC?

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

01 Mar 2011, 14:39

Otazka je jasna.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

01 Mar 2011, 14:47

Ja by som hlasoval za viacerích, ale dal som Danosťa, Separa a Faka ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

01 Mar 2011, 15:08

2D (Čisty, DNA) a samozrejme Kali
i keď väčšinu z nich počúvam. ale hlasoval som za Čisteho.
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

01 Mar 2011, 16:38

ja som dal danosta a delika lebo oni su na svk jednoznacne top..a este tona s lebo mna zabijaju jeho texty :)
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

01 Mar 2011, 17:38

ale mojho oblubeneho ste nedali ani na vyber ...ani nie tak oblubeneho ale najlepsieho !!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDDD RYTMUS!

:afro: :fuckyou: :gangsta: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

01 Mar 2011, 18:45

Myslím si, že tento rebríček je dosť mimo. Kazdy z raperov ma nieco do seba. Ja osobne nemozem hlasovat. Niekedy chcem počuť toho niekedy zas iného.

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A este ak tam pozrite podla pozretí videí na youtube. Tam to je objektívne. Nie subjektívne. A dufam ze sa snazite o objektivny nazor.
Obrázok užívateľa
ajvo
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.09.2009

01 Mar 2011, 19:22

dal som 3 najlepsich subjektivne hodnotenie.viac sa mi ich tam nezmestilo a rytmus bol medzi nimi.mozte napisat do komentu ak tam niekto nie je a ked skonci anketa tak to poratam ;)
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

01 Mar 2011, 21:30

nIE moj oficialny hlas teda 3 hlasy patria Danosť...Delik....Strapo ...
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

01 Mar 2011, 21:36

Ja som nehlasom lebo .. podla mňa každý počúva svoj svojský štýl a má každý svojho rapera..
Obrázok užívateľa
PoseidoN
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
224
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.04.2009
Bydlisko:
Zahraničie

01 Mar 2011, 21:40

poseidon to zas tak neber to je len Bug v prispevku podla nazorov ludi sa nemože urcit najlepší ...ale tvoj vlastny oblubeny koho ty povazujes za kvalitného ...teda kvalitnejsieho nez ostatok z vreca..
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

01 Mar 2011, 23:30

Ja si skôr vypočujem najviac, ale tým čo dávam prednosť tu viac menej nie su, ale keď už mám zahlasovať tak:

1. Ego
2. Radikal
Gamba tam není tak
3. Kali
Obrázok užívateľa
PoseidoN
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
224
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.04.2009
Bydlisko:
Zahraničie

01 Mar 2011, 23:36

este raz ak chcete dat niekoho kto sa tam nezmestil(povolenych max 25 moznosti) tak to jednoznacne napiste do komentov a poratam to po skonceni ankety
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

02 Mar 2011, 10:29

Ok, tak som zahlasoval na Ego, Radikal, Kruscifix
Obrázok užívateľa
PoseidoN
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
224
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.04.2009
Bydlisko:
Zahraničie

02 Mar 2011, 19:20

ak by sme mali rozlisovat podla pozreti na YT tak legendarny foku mee to vyhra :D ten ma pol mega
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

09 Mar 2011, 14:34

tak najviac sa vam paci DANOST!!!
po nom Delik Kali a Dna.
to prve miesto sa mi paci ;)
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

26 Okt 2013, 21:01

Mám rád takéto témy takže sa tu môžem poriadne vypísať.

1. Rytmus - Ano viem že posledné roky to nieje nič moc ale rap nikomu z tela neodíde ako alkohol v krvi, verím že to tam ešte stále je a čaká to kým sa Rytmo začne tomu venovať opäť na 100%.
2. Ego - Jeho texty ako na albumoch Kontrafaktu alebo na featuringoch u Rytmusa sú na nezaplatenie, je to neskutočne dobrý raper. Ano aj on nahral songy na iný štýl hudby než sme zvyknutý ale to neznamená že nevie rapovať.
3. Separ - Z "novej generácie" raperov je podľa mňa najlepší práve Separ. Jeho flow, jeho texty sú jednoducho top. Jeho debut Buldozer ma v tom len utvrdil.
4. Strapo - Čo sa týka flowu, myslím že v tomto vedie Strapo ale viac sa mi páči Separov štýl, to je aj dôvod prečo som Strapa dal na 4. miesto.
5. Čistýchov - Tuto si myslím že nieje potreba niečo komentovať, to je jasné.
6. Shegi ( Názov Stavby ) - Osobne si myslím že Shegi je/bol neskutočne nedocenený raper, vždy sa mi neskutočne páčil jeho flow a podávanie textov, určite by si zaslúžil viac.
7. Supa - Supov flow, texty - proste som ho nemohol vynechať v tomto zozname.
8. Delik - Moja reč proste je kvalitka, o tom niet pochyb.
9. Elpe - jeho momentálna tvorba je dosť silná podľa mňa a myslím si že tento chalan to dotiahne dosť daleko.
10 nedám lebo sa neviem rozhodnúť medzi Rebelom a Tonom.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

26 Okt 2013, 21:18

Radikal - Proste jeho hudba je mi srdcu blízka. :-)
Pra3x (Spartak, Demo) - Není pesnička, ktorá by sa mi od nich nepáčila, top rýmy, top texty. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

26 Okt 2013, 23:06

Ja by som namiesto hlasovania, spísal aspoň 10 ľudí ktorých mám rád zo slovenskej scény.

1. Radikal - Proste celkovo mi je jeho hudba strašne blízka, rovnako ako texty do ktorých dáva srdce, proste ako človek je úplne ľudský a hrdo nesie vlajku hip-hopu.

2. Kali - Mnoho ľudí týmto prekvapím, aj keď prešiel na kolotoče a jeho začiatky boli proste silné, tak ho rešpektujem, že sa snaží do hudby dať nejaké posolstvo.

3. Separ - Z novej generácie raperov si ho najviac cením, lebo hovorí pravdu a z neho proste nejde žiadny kalkul a to že niekto o ňom píše že sa zapredal, keď išiel do Škola rapu, tak to nemení nič na tom, že jeho hudba bude mať vždy obsah.

4. Delik - Pre mňa technicky a štylistický skvelý raper, ktorý keď rapuje o hocičom tak mu to proste verím.

5. Supa - Proste u neho cením že do svojho hlasu a flowu dáva emócie a o toho odlišuje od Delika.

6. Rytmus - Veľa krát si nasral do huby vyjadreniami čo povedal, ale on už má prakticky odrapovanú dosť dlhú dekádu či v Zvuku Ulice alebo v Kontrafakte, aj keď spravil nejaké tanečné kolotoče, ale aj tak má skladby ktoré majú odkaz.

7. Majself - Skvelý raper po každej stránke, technicky skvele, flow super, lyricky super, vynikajúci producent, proste všestranný človek, ktorý tú hudbu cíti a na ňom vidieť že to robí srdcom a nie pre prachy ako väčšina raperov, ako jediný človek opisuje svoju ženu zo synčekom.

8. Strapo - K nemu proste nemám čo vytknúť, neskutočný talent, lyrik a človek čo od freestyleu sa neskutočne zlepšil nielen technicky ale aj lyricky a prinieslo mu to úspech že bol ocenený zlatou platňou.

9. Lyrik - Jedinečný raper teda druhá polka Modrých Hôr, jeho veci či z Benem alebo jeho bočné projekty ako Quassimodo alebo Zlokot sú u mňa, alebo to čo dal von z JSS sú u mňa cenené.

10. Slipo - Jednoznačne je najsilnejší pilier Lúzy a Názvu Stavby, najviac je to človek ktorého rap sa nikdy nebude uberať smerom k discoshitom a stále hrdo drží vlajku, celkovo jeho rap má obsah, formu, flow a proste všetko, proste pánko čo sa na nič nehrá.
Obrázok užívateľa
cashbank
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2008

27 Okt 2013, 09:04

1 - Majself
2 - Plexo
3 - Syn (Ataker I.N.V.)
4 - Luzer
5 - Momo
Obrázok užívateľa
nedelej
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
7
Registrovaný:
20.06.2008

27 Okt 2013, 10:07

1.Otecko - na jeho solo albume není vec ktera by semi nelíbíla,užasny album ktery pro me je stale jedníčkou,každy,oteckuv flow je proste jedinečny proto je tak často pozyvan na spolupracy

2.Separ - V dnešní dobe asi nejvíc uznavany rapper z sk,tešíl sem se na jeho album jak maly a stal zato,jeho texty,flow a podaní je skvely,chtelo by to víc veci s botlem !!!!

3.Delik - neni co dodat delik je proste Maisterštick

4.Kaidžas(K.aj.O) - říkate si jestli my jeblo,nejeblo pro me skvely rapper ktery si dokazal vzit do huby KF,a jede si svuj styl a nedíva se na nejmodernejší trendy v hip hopu,proste sidliskova muzika
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

Ďalší

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]