Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Nový majitel

Čo by ste zmenili alebo vylepšili

12 Okt 2018, 04:36

No mohol by si nám o sebe niečo povedať. Čo ty na to?

Akurát včera v noci jak som sem bol pozreť kukám že hore na panely sa objavilo nejake eFko v modrom rámiku. Zdalo sa mi že to tam predtým nebolo tak som klikol a hodilo ma na fb kde som videl nové príspevky a skoro som si oči vyočil že tam je update. Hneď na to som chcel založiť tému či je nový majitel. A hla.. dneska otvoríš tému že som mal dobréhu tušaka.
Obrázok užívateľa
Slovan88
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
2416
Poďakovania:
378
Registrovaný:
06.04.2015

12 Okt 2018, 10:47

Slovan88 píše:No mohol by si nám o sebe niečo povedať. Čo ty na to?

Akurát včera v noci jak som sem bol pozreť kukám že hore na panely sa objavilo nejake eFko v modrom rámiku. Zdalo sa mi že to tam predtým nebolo tak som klikol a hodilo ma na fb kde som videl nové príspevky a skoro som si oči vyočil že tam je update. Hneď na to som chcel založiť tému či je nový majitel. A hla.. dneska otvoríš tému že som mal dobréhu tušaka.


Ahoj,

tak niečo som už popísal v tomto článku -> nove-vedenie-novy-start-upravy-na-webe-t173487.html

Prebral som fórum pod svoje krídla zhruba pred 2 týždňami a postupne sa to tu snažím rozbehnúť.

Ako prvé som opravil registráciu na fórum. Zrušili sme SMS registrácie a pridali iba PayPal registrácie + takisto aj pozvánky sú zrušené, pretože nefungovali a boli komplikované aj pre používateľov.

Postupne som vyriešil všetky maily (ktorých bolo od začiatku roka cez 1000+). Všetci čo mali problém s obnovením hesla, tak som im ho obnovil a majú už prístup na fórum.

Čo sa facebooku týka, tak tam vidím obrovský potenciál, nakoľko tam je zhruba 5 900 fanúšikov - rád by som pokračoval v tom, že tam budem zdieľať videá menej známych interpretov, aby sa aj vďaka facebooku mohla ich tvorba ďalej šíriť a je len na vás (na komunite), aby ste ohodnotili dané videá a interpreti sa tak ďalej posúvali :-)
Možno aj vďaka nášmu facebooku vyrastie ďalší kvalitný rapper na Slovensku :afro:

Reklamy, ktoré sú tu na stránke nám prinášajú naozaj iba zopár centov, ale radi by sme napriek tomu organizovali súťaže o oblečenie a lístky na koncerty.

Tiež sme trošku upravili horný panel na stránke, pridali sme ikonku na facebook a odstránili Google+ a Twitter, ktorý prestávame používať. Pridali sme nový mail info@hiphopforum.sk kde sme k dispozícií počas pracovnej doby a radi odpíšeme na všetky vaše otázky + takisto aj na facebooku do správ môžete písať.
Pre registrovaných ľudí sme pridali políčko hľadať, aby rýchlejšie našli čo hľadajú a nemuseli sa preklikávať po celom fóre + po kliknutí na svoje meno sa dostanete do profilu a môžete si tam zmeniť heslo a vyplniť nejaké info o vás :-)

Najnovšie info o plánoch, na čom sa pracuje, čo sa spravilo dostanete vždy na našom facebooku, takže ho určite sledujte :)

Vidím v tejto stránke stále obrovský potenciál nakoľko ju denne navštívi cez 1000 používateľov.

Pevne verím, že aj s vašou pomocou sa nám hiphopfórum podarí opäť rozbehnúť :-)
Obrázok užívateľa
Forlis
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2015

12 Okt 2018, 10:56

No dobre toto som už viacmenej všetko čital v informaciach kde si o tom pisal. Ale nič som sa o tebe nedozvedel. Pišeš MY v množnom čisle takže majitelov je viac alebo ako sa da tomu rozumieť?

Registracia na forum iba cez paypal alebo som to zle pochopil? Ak je registracia iba cez paypal tak to je velmi zly krok nakolko paypal vie použivať v dnešnej dobe asi 2 percenta populacie (myslim CZ/SK) najmä mladym luďom by robil paypal problemy.

Čakal som skôr že povieš niečo o sebe. Kolko maš rokov. Odkial si. Či si sem chodil už predtym ako si forum prevzal alebo nie. Ak ano ako dlho. Čo ťa viedlo k niečomu takemu keďže forum ma najlepšie časy za sebou atď.

Moc neverim že v dnešnej dobe sem ešte chodi 1000 ludi denne. Čisla v temach nahliadnuti tomu moc nenasvedčuju.
Obrázok užívateľa
Slovan88
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
2416
Poďakovania:
378
Registrovaný:
06.04.2015

12 Okt 2018, 12:28

Slovan88 píše:No dobre toto som už viacmenej všetko čital v informaciach kde si o tom pisal. Ale nič som sa o tebe nedozvedel. Pišeš MY v množnom čisle takže majitelov je viac alebo ako sa da tomu rozumieť?

Registracia na forum iba cez paypal alebo som to zle pochopil? Ak je registracia iba cez paypal tak to je velmi zly krok nakolko paypal vie použivať v dnešnej dobe asi 2 percenta populacie (myslim CZ/SK) najmä mladym luďom by robil paypal problemy.

Čakal som skôr že povieš niečo o sebe. Kolko maš rokov. Odkial si. Či si sem chodil už predtym ako si forum prevzal alebo nie. Ak ano ako dlho. Čo ťa viedlo k niečomu takemu keďže forum ma najlepšie časy za sebou atď.

Moc neverim že v dnešnej dobe sem ešte chodi 1000 ludi denne. Čisla v temach nahliadnuti tomu moc nenasvedčuju.


Volám sa Tomáš, mám 21 a som z Bratislavy. Majiteľom fóra som ja sám, je tu však kopec moderátorov, ktorých som už niektorých kontaktoval a majú záujem pokračovať v práci na fóre (mazanie nefunkčných odkazov, uploadovanie nových albumov, správa facebook, písanie článok o hip-hope, domácej a zahraničnej scéne).

Bohužial PayPal bola jediná možnosť, ktorá sa dala nasadiť. Riešili sme aj možnosť SMS platieb, ale dodávateľ si za to strhával veľké množstvo percent a implementácia bola náročna = jednoducho sa to neoplatilo. Kto má vážny záujem registrovať sa na fórum, tak nájde spôsob ako využiť PayPal (osloviť brata, kamaráta, rodičov).

Na fórum som aktívne veľmi nechodil, skôr som ho sledoval okrajovo (poväčšine facebook) a keď som videl, že to upadá a že sa o to pôvodný majiteľ nestará, ale užívatelia sem písali príspevky, že je to škoda, tak som sa rozhodol to vziať od svojich rúk.

Venujem sa marketingu, takže je to pre mňa motivácia znovu obnoviť to fórum a vyskúšať rôzne kampane, ktoré by sem prilákali nových ľudí, ale hlavne, aby sem mali ochotu sa vracať starší členovia fóra. Čísla sú naozaj denne v rozmedzí 800 - 1200 ľudí (podľa toho či sa pridá nový album atď).
Obrázok užívateľa
Forlis
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2015

13 Okt 2018, 04:24

Napišem ti sukromnu spravu.
Obrázok užívateľa
Slovan88
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
2416
Poďakovania:
378
Registrovaný:
06.04.2015

14 Okt 2018, 08:40

Přeju novému vedení hodně zdaru a trpělivosti při práci :-) bude potřeba
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ


Späť na Pripomienky a návrhy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], moses, revolutzer, Seznam [Bot], Vladis1987