Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Nový vzhľad

Čo by ste zmenili alebo vylepšili

06 Feb 2014, 19:02

Bolo by možné pridať opäť, ako bolo v starom vzhľade, podkategórie ku kategóriám?

Tzn, pri Albumoch, budú vypísané na indexe malým písmom i Slovenské albumy, České albumy ... a budú tam zvýraznené tie, v ktorých sú nové články.
Pre ľudí, ako ja, ktorých zaujímajú napr len dve scény, je zbytočné stále rozklikávať albumy a potom zas klikať na danú podkategóriu.

Dik

Plus na
unanswered.html a dalsich hornych odkazoch mi dáva chybu
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
Autista
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2012

06 Feb 2014, 19:17

Vzhladovo 100x lepsie ako predtým. Parádička :)
Obrázok užívateľa
1KIRK1
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.02.2009

06 Feb 2014, 19:25

sorry, ale absolutne sa mi to nelúbi
Obrázok užívateľa
Jack
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2008

06 Feb 2014, 19:56

velmi ma to prekvapilo, že sa to zmenilo, ale okey...zvyknem si. takisto ako som si zvykal na ten starý vzhlad,
ale stále mi tam vyhadzuje chybu na tých horných odkazoch ako spomenul aj Autista a to mi dost vadí.
Obrázok užívateľa
jozef pecho
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
530
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.12.2012
Bydlisko:
Zlaté Moravce

08 Feb 2014, 13:30

Aj ja registrujem nový vzhľad fóra, mne sa aj celkom páči, no ešte by sa zišlo na tom trochu popracovať. Chýbajú tu tie subfóra, nejaké orámovanie celého fóra (aspoň ľavý a pravý okraj), po pridaní príspevku profil užívateľa vľavo, odstránenie chýb v niektorých hlavných odkazoch na fóre, nápoveda s názvom témy pri pridávaní nového príspevku, zlé zobrazovanie faviconky pri prezeraní rôznych tém a príspevkov, možnosť zarovnania do stredu hocijakej časti príspevku pri vytváraní novej témy, videá z YouTube by sa mohli dať otvoriť na celú obrazovku a následne zmenšiť, aktualizovať fórum aj na mobilné zariadenia, pridať funkciu Tapatalk, niekde hore pridať odkazy HHF na FB, YouTube, Twitter a všetky odkazy fóra, plus nejaké slušné pozadie, inak super práca, určite to je celé zase o niečo ďalej.
Obrázok užívateľa
Fliper484
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
319
Poďakovania:
381
Registrovaný:
17.06.2009
Bydlisko:
Ráztočno

08 Feb 2014, 13:42

Obrázok užívateľa
5ržalsky
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2324
Poďakovania:
366
Registrovaný:
07.05.2011
Bydlisko:
Petržalka

08 Feb 2014, 14:46

môže to byť vytvorené aj tu aj tam..tu su PRIPOMIENKY...čiže tu ludia maju písať svoje pripomienky čo im tu nejde alebo čo by chceli aby tu bolo..v sekcii O VŠETKOM môžu ludia celkovo písať svoje názory na novy vzhlad či sa im to pači či nie či su spokojny s fórom a blá blá...

a všetky veci čo ste tu uviedli su správne..všetko to treba napraviť,už dávno som to písal Dotnovi v našej sekcií pre moderátorov..má tam asi 5 pripomienok odomna..o všetkom vie..či to naprávi či nie je nanom..len teraz išiel na chatu mi písal..tak príde až v pondelok

navrhoval som:
- pri zakladani noveho prispevku mi nevypise podobne nazvy ako mi to vtedy pisalo..cize ten kto ma nechape..idem vytvorit novy prispevok Kontrafakt - Navždy a nevypise mi ze uz tu taka tema je..cize ludia budu vytvarat duplicitne prispevky

- pridat tie subfora....a aby to bolo nejako zvyraznene v ktorom podfore bol pridany novy prispevok..ved nasim cielom si myslim je ulahcit robotu ludom a nie ako teraz ztazit..ze musim klikat jak debil stale niekde a poriadne ani nevidim kde pribudol novy prispevok

- uz nieje to abecedne hladanie..mam namysli napriklad v slovenskych albumoch bol napis tusim Zoznam tem a nato sme klikli a boli vsetky albumy podla abecedy zoradene od 0-az pod Z

- trocha vylepšit ten vzhlad fora..bud popracovat na logu alebo ine farby pozadia..alebo oddelit jednotlive podsekcie obdlznikom,vsetko to oramovat..teraz to tu vyzera vsetko ako jeden celok alebo popracovat natych malych ikonkach pri prispevkoch..neni ani poriadne vidiet kedy je prispevok oznaceny za dolezity

- moznost odoslania novej temy aj pri pozerani nejakeho prispevku...ten kto ma nechape..napriklad teraz čitam tento prispevok a nejde mi odoslat aj novu spravu,len odpovedat na tuto spravu..ak chcem odoslat novu musim sa vratit na zaciatok do pripomienok
atď atď o všetkom vie..či to napraví alebo kedy to napraví je len nanom...

to že bude avatar na pravej strane stým sa musíte zmieriť a zvyknut si nato to tu ostava! dalej ak by nahodou niekto nevedel..tlacitko DAKUJEM už nieje pod avatarom ale pod prispevkom a to či je uzivatel online alelbo offline nezobrazuje pod avatarom ale naboku vasho prispevku svieti na zeleno pasik ak mate ine veci čo treba zlepsit urobit piste
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

11 Feb 2014, 13:55

Chapem, ze sa jedna o minimalisticky vzhlad a stranka sa nacita super rychlo. Ale bohuzial je to na ukor kvality designu. Vsetko je to take neprehladne, chybaju tu ramceky, ktore by oddelovali obsah, vsetko je hranate, sede - nezazivne, na moj vkus az moc retro. Mimochodom font "Open Sans", ktory tu mate nepodporuje diakritiku.

Kedysi som spravoval rap4um, a takyto krok by v tej dobe znamenal velky ubytok ludi. Mate jedine stastie, ze sa HHF dostalo az tak daleko, ze prakticky nema v obore konkurenciu, cize aj ked budu ludia akokolvek nespokojni, nemaju kam uniknut.
Obrázok užívateľa
musosoft
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.04.2011

14 Feb 2014, 23:00

Ten PROFIL uzivatelov (avatar a tie blbosti) napravo prispevku ma zmiatol :D jak u Arabov :) ...ale zmenil by som header mozno...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

22 Feb 2014, 15:23

sorry hhf nelíbí se mi to je težce se v tom da vyznat :-) stary vzhled byl best
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína


Späť na Pripomienky a návrhy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dudi, Google [Bot], padre7