Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



ČO ste dostali na Vianoce od Ježiška? :D

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

26 Dec 2008, 00:58

eroticke vianoce : gule na stromceku a kkt pod nim :lol: no a co som dostal? mobil nokia 3120classic brutal shit ale mam tam pamatovku 4giga tak stale cekujem filmi, potom taku retaz ta ma dost potesila, a veci co som si vybral v new yorkery : tricka, gate , taku pci vestu :Dpotom pico.iny ako vosk na vlasy,srchac,vonawka a tak... a este 500sk ale tie uz nie su :D
Obrázok užívateľa
slamtek
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
105
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.12.2008

25 Dec 2010, 14:21

ozivime to tu, tak sa pochvalte :)
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

25 Dec 2010, 14:37

Tričko Jaro Halák (St. Louis), Powerball, Prohockey (časopis), čiapku Adidas, mikinu, spodné prádlo, tepláky a to je asi all :) Dobré Vianoce
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

25 Dec 2010, 17:20

Obrázok

plus handry :-)
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

25 Dec 2010, 19:51

Obrázok

a picovinkz, ako kozmetiku, oblecenie,...
Obrázok užívateľa
INmOmMeNt
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1076
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2009

27 Dec 2010, 19:51

Tento mesiac som dostal-bundu,prilbu,gate a boty na snowboard,snowboard,zimne boty,zimnu siltovku adidas,hodinky,mobil nokia n95 s navigaciou,vymenili mi kryt na sony ericssone k810i,poker,peknu mikinu(sice ne rappersku,ale mne to nevadi),nejake 3cka,pekny model auta,powerball,pc hry,KES, atd...
Ale ja to tak nemam ze iba na vianoce darceky,napr. v lete som dostal novy bike,a na jesen NOVY KOMP(poskladany) s novou mysou a klavesnicou(su podsvietene)
Alebo len tak mi v septembri,v piatok ked som prisiel zo skoly povedali ze zajtra idem so strykom na 12 dni na kretu do 5 hviezdickoveho hotela :blink: (nie miesto dovolenky,v lete som bol v chorvatsku a na balatone)
To iste urobili aj minuly rok,len ten hotel mal len 3 hviezdicky a bolo to na rhodose :-(
Alebo bezne pridu a neco mi daju,ne len na vianoce,a ked som bol mali tak ma santom neklamali,povedali mi pravdu :-)

Ale nezavidte, v piatok (stedry den)-iba sme sa vsetci hadali :-(

Najkrajsi darcek je ze su prazdniny :D

Je tu medzi vami nekto kto veri na jeziska (pochybujem,ale este poznam jedneho co ma 14 rokov a on veri na santu,ze on nosi darceky,nevymyslam si,fakt to je pravda :D :D :D )
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

29 Dec 2010, 12:16

commando píše:Tento mesiac som dostal-bundu,prilbu,gate a boty na snowboard,snowboard,zimne boty,zimnu siltovku adidas,hodinky,mobil nokia n95 s navigaciou,vymenili mi kryt na sony ericssone k810i,poker,peknu mikinu(sice ne rappersku,ale mne to nevadi),nejake 3cka,pekny model auta,powerball,pc hry,KES, atd...
Ale ja to tak nemam ze iba na vianoce darceky,napr. v lete som dostal novy bike,a na jesen NOVY KOMP(poskladany) s novou mysou a klavesnicou(su podsvietene)
Alebo len tak mi v septembri,v piatok ked som prisiel zo skoly povedali ze zajtra idem so strykom na 12 dni na kretu do 5 hviezdickoveho hotela :blink: (nie miesto dovolenky,v lete som bol v chorvatsku a na balatone)
To iste urobili aj minuly rok,len ten hotel mal len 3 hviezdicky a bolo to na rhodose :-(
Alebo bezne pridu a neco mi daju,ne len na vianoce,a ked som bol mali tak ma santom neklamali,povedali mi pravdu :-)

Ale nezavidte, v piatok (stedry den)-iba sme sa vsetci hadali :-(

Najkrajsi darcek je ze su prazdniny :D

Je tu medzi vami nekto kto veri na jeziska (pochybujem,ale este poznam jedneho co ma 14 rokov a on veri na santu,ze on nosi darceky,nevymyslam si,fakt to je pravda :D :D :D )


no fuj ty musis byt ale rozmaznany....
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

29 Dec 2010, 16:12

Ty vole tohle kdybych dostal, tak si pískám :lol: Ja sem prozmenu stratil mobil :lol: :D
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

30 Dec 2010, 20:27

ty si ho stratil,ale moj kamos mal v plavkach mobil a isiel s nim do mora :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

ivooo píše:
no fuj ty musis byt ale rozmaznany....


ani,sak na tomto jazdim-

chcem sem dat tu fotku z mojho kompu,ale nwm ako
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

01 Jan 2011, 02:37

konský kokot v krabici
Obrázok užívateľa
dAiLER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
494
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], palcos, Seznam [Bot]