Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



O Svojej Rodine .....Tak dajte...ludia o tom mozme ......

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

14 Apr 2009, 15:07

otecko a ako sa vola tvoj starsi brat ?


:hh: :lol: ja som najstarsi :lol:
Obrázok užívateľaotecko

14 Apr 2009, 15:12

myslim starsi z mladsich :) ak chapes :)
Obrázok užívateľa
El_Koberec
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
403
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2009
Bydlisko:
Moskva

16 Apr 2009, 07:01

ja mam taku normalnu rodinku fotrik(45) mamina(40) a sestra (14) (fanusik punk..brrr.. :x )..
Obrázok užívateľa
ero2907
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
60
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009
Bydlisko:
...hOmElEsS..

16 Apr 2009, 20:06

ja som z rozvedenej...mama 41,foter 41...zijem s mamou,asi pred rokom sa mi po piatich rokoch ozval tata...celkom som si aj zvykol a nemam nejake problemy ze sa rozviedli,aj ked medzi nimi to neni nejake priatelstvo...dalej mam jedneho nevlastneho brata(11,mladsi:)) ktoreho vidim 2x za rok a uplne mi to staci,potom mam este dalsiu nevlastnu sestru a brata obydvaja mladsi,videl som ich raz za zivot lebu ziju s fotrom...cela rodina s otcovej strany ma nema rada ale tvaria sa ze hej..a nech sa tvaria ja mam f piči:)
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

12 Jún 2009, 13:21

No mam mamu (newidane :lol: ) .. ktora je ako moya nay kamoska .. co si moc kurewsky wazim ..ale zato moj otec (wlastny) od nas odisjel .. bol super mal som ho rad .. nasi sa proste rozwiedli .. a od swojich 10-11 rokow som ho nikdy newidel ani o nom nepocul .. a teraz moy newlastny .. ktoreho mama nasla po dlhej dobre .. mi komanduje a komplikuje cely moj ziwot .. stara sa o mna a moju segru (13 rokow) .. ale mame to so sestrou tazke .. moc .. nemam rad swojho newlastneho otca .. wela krat som mal depky aj kwoli wlastnemu .. ale wyrastol som bez neho a aj to bez neho prezijem .. wsetko co mi chybalo mi nahradila moja mama .. :-) nedam zanix .. :wink:
Obrázok užívateľa
sc0rpi0n
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
93
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.03.2009
Bydlisko:
Tlmače _LV_

12 Jún 2009, 19:55

takze mam segru ktora si mysli ze nevidim ked mam na mobile pesnicku co som nepocuval a mam ju prehravanu..v noci... taqze ona cez noc pocuva hop :D a inaksie pop-- a inak mam fotrika a mamicku.. s fotrikom boli dakedy problemy ale potom sme sa skamaratili pri pive :D sle ne---
Obrázok užívateľa
lazur
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
226
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2009
Bydlisko:
BR 4ever

13 Jún 2009, 06:14

No tátu už nemam (RIP :( ), mámu nastesti mam, ma pritele, ten je dobrej, pak mam malou segru(7 let, za mesic ma 8 :) ) jinak vsem mrtvejm rodicum RIP :(
Obrázok užívateľa
Fluid
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.05.2009

23 Jún 2009, 23:36

MNA celý život vychovavala babka s dedkom .. Rodičia sa rozviedli a mna nechali tak.. mamka sa vydala z hajzlom a byvali vselikde!
Jediný z rodiny som mal napiču zivot!... no čouš zivot išel dalej.. okedi mi umrel dedko (nech ti je zem lahka) tak som sa zmenil
OStal som velmi zlý chlapec.. dostal som sa na socialku a zo socialky som musel ist byvat spet k mame a nevlastnemu otcovy...
a byvam az do teras a je to dost zle ...ale aj doobréé... HLAAVNE ZE JA ZIJEM a som chlapec ulice a aspon nato som hrdý!! ... Dakujem za citanie!
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

24 Jún 2009, 11:52

mam mamku(39) tatka(42) braacha(19) a segru...teraz by mala 12...zomrela pri havarii ked ju otec viezol do nemocnice zo zapalom pluc :cry: navzdy v pokoji moje :cry: ....no mam babku(72) a deda(78)....a mam este naj kamosku naty(16) :-)
Obrázok užívateľa
kiku515
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
50
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.12.2008

24 Júl 2009, 21:26

kiku515 píše:mam mamku(39) tatka(42) braacha(19) a segru...teraz by mala 12...zomrela pri havarii ked ju otec viezol do nemocnice zo zapalom pluc :cry: navzdy v pokoji moje :cry: ....no mam babku(72) a deda(78)....a mam este naj kamosku naty(16) :-)
aaa tej tvojej sestry mi je luto :cry: :agree:
Obrázok užívateľa
Gito
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
278
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2008

24 Júl 2009, 22:13

no ako citam vacsina to nema lahke :-( no ja mam otca(40) mamu(37asi) sestru(18) a su f pohode len s ocom je to tazsie bo moc pije a tak nam nadava a robi zle :cry: :cry: od malicka ho vidim opiteho :-( juj niekdey chcem aby sa rozviedli ale to by bolo tazko potom len s mamou :-? tak radsej vydrzim
Obrázok užívateľa
crash_csh
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
295
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.06.2009

24 Júl 2009, 22:40

crash_csh píše:no ako citam vacsina to nema lahke :-( no ja mam otca(40) mamu(37asi) sestru(18) a su f pohode len s ocom je to tazsie bo moc pije a tak nam nadava a robi zle :cry: :cry: od malicka ho vidim opiteho :-( juj niekdey chcem aby sa rozviedli ale to by bolo tazko potom len s mamou :-? tak radsej vydrzim
sme natom podobne len moj otec neni alkoholik..on je kokot aj bez toho...prsote robi v nemecku chodi tam na 3 mesiace a na 2 tyzdne domov a za te 3 mesiace co je prec tak musime byt kazdy den na skype a musime spolu voalt co doma nove co sme robili a tak prsote mama je z toho na nervy a potom si to odchytim iba ja od mamy co ju foter naserie takze tak....ja tiez chcem aby sa mama rozisla z otcom aj si za tym stojim kebyze sa trapim iba ja a mama je stastna tak to mam v pici ale viacej ma trapi to ze vidim ako sa nici mama :cry:
Obrázok užívateľa
Gito
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
278
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2008

24 Júl 2009, 23:02

ja zijem s mamou(38) u starych rodicov.vazim si ju najviac zo vsetkeho,pretoze sa o mna stara sama.foter,aj ked je z dobre postavenej rodiny,sa za mna nepriznal,neplati alimenty,ignnoruje moju existenciu a v zivote som ho nevidel.pre mna je mrtvy REST IN HELL.aj keby som mohol zdedit vsetky majetky jeho rodiny,tak by som mu maximalne zlomil nos.aj tak som stastny,pretoze su ludia,ktory to maju ov zivote ovela tazsie
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

25 Júl 2009, 11:53

zacal by som tym ze mi jeluto seckych kery nesu s wami....

mam otca(45)fpohode clovek kery ma chape potom mamku(48)casto mi picuje pre kazdu kktinua so seckym ma problem ale som rad ze ju mam a brcho(17)pocuval metal a rock ale postupne ho preorientovavam na rap takze fpoho.........
Obrázok užívateľa
Phantom
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
133
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2009

28 Júl 2009, 16:43

ja mam mamu (42) otca (49) segru No.1 (19) segru No.2 (22) No.1 vdacim za to ze pocuvam rap :) No.2 vdacim za to ze viem rozpravat plynule po anglicky :) a som rad ze mam rodinu taku aku mam,aj ked sa obcas hadam aj s mamou a ocom,ale som rad,lebo ked som si cital tie prispevky tak vidim ze to nemate lahke :( a vsetkym co zomreli rodicia,uprimnu sustrast je mi vas luto strasne, :( neviem co by som ja robil :(
Obrázok užívateľa
NEO222
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
116
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.09.2008

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]