Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



[P] Oblečenie na predaj fresh značky

Všetky ponuky na predaj sem

11 Dec 2012, 12:29

opet som urobil temu s vecami co nenosim. takze cmone, info mne v spravach, uz som tu nieco popredaval kazdy bol spokojny.

LRG rifle malo nosene, v super stave ziadne diery spinave alebo co, velkost L, niesu to ziadne velkerifle, su naozaj krasne, vid foto asi jedny z naj LRG rifiel co som videl, cena je 40 eur dovod predaja uz taku znacku moc nenosim. pomeriam vam ich + postovne

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Tricko znacky Outline, je to mecrh slovenskeho graffiti casopisu. ale bolo mi male ked som ho kupoval kedze som povedal kaysimu ze chcel L doniesol mi M, a L uz nemal.... cena 13e
Obrázok
Obrázok

predám zimné čiapky nosené minulú zimu, aj to veľmi málo, Ide o americkú značku The Hundreds. čiapkám nič nie je. niesú nikde natrhnuté alebo špinavé. tá fialová ciapka je presne na hlavu a ta cierna je trochu dlhsia takze ako keby odstavla, teraz je to velmi módne. povodná cena za jednu bola 29e. boli Kupované v Queens shope v Kosiciach. teraz každú predám za 13eur

Obrázok
Obrázok

Tricko LUZA, uplne z prvej edicie, je dost stare ale uz ho par rokov nenosim, velkost XXL. nema diery, dole je kus vyblednute aleto len ked sa pozrete na to z 10 cm inak je normal
cena je 19e

Obrázok





predam tricko znacky Bare Fox velkost XL, cena je 13e sú tam vyobrazený USA rapery, je v zachovalom stave nie je nikde natrhnute alebo spinave, momentalne takýto druh oblecenia nenosim takze ho predávam, pomeriam

Obrázok
Obrázok
Obrázok

predam tricko znacky Design By Humans tricko NOVE tricko je nové, cena je 18e nenosene. Nesadla velkost bolo objednavane zo zahranicia. velkost M, latka prijemna na telo. premeriam

Obrázok
Obrázok

predam malo nosenu koselu znacky HM, prestala sa mi pacit takze ju predavam, nema ziadnu vadu, nie je nidke spinava natrhnuta, pomeriam vam ju cena 14e

Obrázok
Obrázok

Bullrot rifle, super stav velkost XL ale skor jak L, mam pocit ze ked som ich kupoval tak boli skracovane, kazdopadne pomeriam cena je 19eur

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

kratasy znacky Next nosene minuly rok,párkrát na sebe, mam viac kratas takze to striedam. su mi velke to je dovod predaja,inak by som ich nepredaval, cena je 17e niesu na nich ziadne znamky nosenia, ci uz diery alebo nejake zaspinenie. poslem aj viac foto, pomeriam

Obrázok
Obrázok

predam nosene tricko cropp town, cena je 8 e momentalne ho uz dlhsi cas nenosim, nie je nikde natrhnuté, alebo spinavé velkost je XXL, pomeriam vam ho
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
B4ROK
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
134
Poďakovania:
1
Registrovaný:
03.12.2008

02 Apr 2013, 17:33

dohodneme sa o cene
Obrázok užívateľa
B4ROK
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
134
Poďakovania:
1
Registrovaný:
03.12.2008


Späť na Predám



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]

cron