Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



OTAZKA

Archív príspevkov od februára 2014

26 Apr 2009, 18:08

mno, nejdem to čítať celé tak si iba napíšem môj názor, ja rytma moc nemusím ani cigánov ale nenávisť nemám voči nim :D arešpekt ma určite ale to neznamená že ho bude mať každý rád .... niečo ako 50cent v amerike počúvajú deti a často nechápu
a potom sa rodičia čudujú že im doma nadávajú :hh:
Obrázok užívateľa
Buxinka
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
179
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.10.2008
Bydlisko:
BA

17 Máj 2009, 15:44

Ja som rytmusa pocuval zo zaciatku...teraz uz vobec bo uz je prepocuvany...pocuvaju ho male deti...Moj nazor..nikoho necem urazit..
Obrázok užívateľa
-Praktik-
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
143
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009
Bydlisko:
PO City

17 Máj 2009, 16:00

no ja ho moc nemusim ale ked ma cosi dobre thak si to vypocujem ale najdlhsie na SK scene Rytmus isto nie je ako uz pisal kd0 o nieco vyzsie v prispevku.....
Obrázok užívateľa
Kazisvet
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
372
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.11.2008
Bydlisko:
BN :D

17 Máj 2009, 23:35

JA si myslim toto:

ja nevem:)
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

22 Júl 2009, 09:58

to,ze niekoho pocuvaju male deti,neznamena,ze jeho tvorba je venovana malym detom.vsetci poukazuju na jeho nadavky v textoch,ale ktory raper v textoch nenadava?mna jeho tvorba inspiruje a nachadzam v nej obrazy zo zivota.niesom ziadny kf lover bez prehladu ani 12rocny pubertiak.milujem hiphop rytmus ho robi tak,ako sa paci mne.


ps:ked sa vam nieco nepaci tak to nehejtujte.100 ludi 100 chuti
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

23 Júl 2009, 15:13

hej nadabaju aj iny raperi vo svojich songoch to mas pravdu prograss ale ostatny raperi pouziju tolko nadavok v celom albume jak Rytmus v jednom songu....dufam ze som to dobre napisal :D
Obrázok užívateľa
Kazisvet
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
372
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.11.2008
Bydlisko:
BN :D

24 Júl 2009, 22:21

ja by som rytmusa tak neskatulkoval.na albume bengoro,ma napr. track MAMA a tam je to bez nadavky.podla mna je pocitanie vulgarizmov v rape faux pas,kedze kazdy raper pouziva hovorovi slovnik a ten obsahuje vsetky nadavky.a tych,ktory odsudzuju vulgarizmy v rape zmietli KF pod zem v tracku KTO JE HORSI.kto si to nevypocuje,nech sa nevyjadruje:)
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

Predchádzajúci

Späť na Archív 2014



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dudi, Google [Bot], Seznam [Bot]

cron