Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



OTAZKA

Archív príspevkov od februára 2014

25 Okt 2008, 18:28

Vsimli ste si ze podla rytmusa sa daktory rappery na sk scene opicia??? on sa vo vlastnej pesnicke zdissoval a zrazu sa z toho stala moda a seci sa sami dissuju kazdy s nim chce bit zadobre. a ty co vravia ze rytmus je len hnusny cigan bez talentu tak to teda neni aspon podla mna pretoze to co dokazal na malom slovensku on tak skoro nikdo nedokaze !!
RYTMUS 4EVER!!!
Obrázok užívateľa
jumper
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.10.2008

25 Okt 2008, 18:42

Setci sa ponom opičia...dokonca aj malé deti na ulici. A nikdo sa neodváži zobrať Rytmusa do papuľe bo je najdlhšie na SK Scéne a má aj Rešpekt. Tak už raz pičoval Vrabec na Rytmusa a dostal Vrabec facku




MIER
Obrázok užívateľa
jeffik2
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
85
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Prešov

25 Okt 2008, 19:48

jumper píše:Vsimli ste si ze podla rytmusa sa daktory rappery na sk scene opicia??? on sa vo vlastnej pesnicke zdissoval a zrazu sa z toho stala moda a seci sa sami dissuju kazdy s nim chce bit zadobre. a ty co vravia ze rytmus je len hnusny cigan bez talentu tak to teda neni aspon podla mna pretoze to co dokazal na malom slovensku on tak skoro nikdo nedokaze !!
RYTMUS 4EVER!!!


Tomu ver!! Rytmo neni zadny antitalent...predsa prerazil v rape, breakdance a beatboxingu.... na to setko netreba talent??? no ale tak cigani maju hudbu v krvi :wink:
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

25 Okt 2008, 20:12

jj nesmrtelni mislite si ze dakto z nasej generacie nekedy na neho zabudne abo na taky esa ako su 50-cent abo tony YAYO ci fler tak to pochybujem !!!
Obrázok užívateľa
jumper
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.10.2008

25 Okt 2008, 20:20

Negri na Slovákov nemajú...ale každý ma svoj názor
Obrázok užívateľa
jeffik2
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
85
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Prešov

25 Okt 2008, 20:22

tak to sa teda milis lebo mislis ze dakdo zo slovákov bi dokazal dostat fiftyho alebo tonyho yaya to ťažko!!!
Obrázok užívateľa
jumper
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.10.2008

25 Okt 2008, 20:29

Mno to si pis ze hej. Je to kokot. Su aj lepsi nez oni
Obrázok užívateľa
jeffik2
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
85
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Prešov

25 Okt 2008, 20:29

z sk kto napriklad davaj
Obrázok užívateľa
jumper
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.10.2008

25 Okt 2008, 20:41

Mno napriklad premna je najlepsi Rytmus, Nazov Stavby, Miky, Momo a pod. Fifťaka a negrov som nikdy nepočúval takže premna je SK hudba naj
Obrázok užívateľa
jeffik2
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
85
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Prešov

25 Okt 2008, 20:48

dobre ako ak mas rada sk hudbu tak naco jebes na tu amricku ked ju nepocuvas tak naco na nu kidas a ze daki kokot jebal na fiftaka verejne tak do nho budes teraz jebat a aby si vedela on nebol na tej party lebo mal daku inu povinnost ale to je jedno

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

dobre ako ak mas rada sk hudbu tak naco jebes na tu amricku ked ju nepocuvas tak naco na nu kidas a ze daki kokot jebal na fiftaka verejne tak do nho budes teraz jebat a aby si vedela on nebol na tej party lebo mal daku inu povinnost ale to je jedno
Obrázok užívateľa
jumper
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.10.2008

25 Okt 2008, 21:02

Ci boha ja nesom ona ty buzna :crazy: a čo sa týka toho negra tak každý ma maňho názor takže :fuckyou: a ináč som odpovedal na twojú otázku takže :fuckyou:
Obrázok užívateľa
jeffik2
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
85
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Prešov

25 Okt 2008, 21:08

:D ti kk som zvedavi ci mas aj tak tvrde rymy ale osobne ta nepoznam takze nvm
Obrázok užívateľa
jumper
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.10.2008

25 Okt 2008, 21:12

Neviem jak si to myslel ale nič, bo nemusím zo seba robiť negra, že som z ulice a pod. píčoviny :fuckyou: :joint: :crazy:
Obrázok užívateľa
jeffik2
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
85
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Prešov

15 Nov 2008, 17:13

no LOOOOOL :lol: Riťmus a legenda :crazy: chlapci nehulte alebo ked hulite tak potom nepiste taketo veci lebo ja som nahuleny a skoro som umrel :lol: :P
rytmus neni nic mal track s davidom zo senca a potom s vecom a az tak sa dostal hore tak co on zalozil porad nejaku osadu
Obrázok užívateľa
berny
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
18
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.06.2008

22 Nov 2008, 08:03

jeffik2 píše:Negri na Slovákov nemajú...ale každý ma svoj názor


nooo...my sme slovaci a mame trosku iny styl rapu ako americania....oni ho maju taky viac anecny,maju lepsie hlasy na rap (lebo ho oni sami vytvorili) a ich beaty su dost odlisne od tych nasich....Newschool beaty su viac tanecne...ale tak podla mna su aj tak lepsi US rapery,aj ked SK scena je tiez dobra..
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

26 Jan 2009, 15:49

RYTMUS JE NAMYSLENÝ KKT !
Obrázok užívateľa
Lenka140
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2008

25 Feb 2009, 19:17

Čo dokázal Rytmus ? Nič ! Vydal tvrdý niggaz gangsta madafakabíč jou jou album v roku 200X a svojími ťažkými a tvrdými textami sfetoval všetky 10-15 ročne deti, ktoré sa po ňom opičia, robia bordel pod panelákmi a hrajú sa na G's :bandana:. Jeho predajnosť pochádza od všetkých týchto detičiek ktorým mamičky v Tescu nakupia originály, pričom ani netušia čo to je. Z predajnosti má veľké prachy a potom už nieje problém natočiť ani klip za milión päťsto tisíc a tvrdiť, že posúva hranice slovenského rapu. To dokázal Rytmus.

Taký je môj názor a nikomu ho nevnucujem :joint: . Rád si však prečítam konštruktívnu diskusiu, prečo by mal byť nesprávny :afro:
Obrázok užívateľa
kd0
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.10.2008

13 Apr 2009, 11:00

rytmus spravil pre svk hiphop neodskriepitelne vela.KF dali prvy skutocny hit,kt. ukazal slovensku,ze aj tu je potencialna scena.okrem par vynimiek,iba ich albumy maju poriadny predaj,pretoze KF je to,co ludia chcu pocut.o koncertoch uz ani nehovorim.kazdy che byt najlepsi a preto ich vsetci kopiruju.a co sa tyka americkej sceny-je to original a ten je nenahraditelny.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

13 Apr 2009, 17:38

prograss píše:rytmus spravil pre svk hiphop neodskriepitelne vela.KF dali prvy skutocny hit,kt. ukazal slovensku,ze aj tu je potencialna scena.okrem par vynimiek,iba ich albumy maju poriadny predaj,pretoze KF je to,co ludia chcu pocut.o koncertoch uz ani nehovorim.kazdy che byt najlepsi a preto ich vsetci kopiruju.a co sa tyka americkej sceny-je to original a ten je nenahraditelny.


...ich albumy kupuju hlúpe deti. Nikto s kúskom inteligencie by si nekúpil presilený zvulgarizovaný album s nahrávkou Rytmusa ako prdí na záchode. Nie vážne, toto nie je normálne :-?

...prvý hit určite nie, už pred Dáva mi tu dávno boli NS s nespočetným množstvom hitov. Dáva mi považujem za vrchol jeho kariery, odvtedy lyrický upadá.

...nevšimol som si, aby niekto kopíroval KF... ? Vypočuj si track od Čistého - Dno. Myslím, že verše, kde píše o fanúšikoch že chcú počuť iba vulgarizmy, streľbu ... mne to príde ako opis Rytmovych rýmov

...americká scéna je originál, samozrejme, ale netrúfol by som si tvrdiť že je nenahraditeľná, lebo nič nie je nenahraditeľne. 1500 rokov bol nenahraditeľný pušný prach. O sto rokov možno ľudia nebudú vedieť, že vôbec existoval :D

Z mojich riadkov určite cítiť nenávisť voči KF, nie je to však úplne tak. Aj oni majú páru trackov, ktoré sa mi pozdávaju, väčšina mi však príde ako brak. Bez myšlienky, príbehu. Často sa ľudom smeje zo stagu do ksichtov a pičuje na nich. To k životu nepotrebujem, a za kilec už vôbec nie :afro:

Underground ...tam je ten pravý rap - originál. Neskomercializovaný, nesúci pravú podstatu.
Obrázok užívateľa
kd0
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.10.2008

14 Apr 2009, 23:09

[quote="jeffik2"]Setci sa ponom opičia...dokonca aj malé deti na ulici. A nikdo sa neodváži zobrať Rytmusa do papuľe bo je najdlhšie na SK Scéne a má aj Rešpekt. Tak už raz pičoval Vrabec na Rytmusa a dostal Vrabec facku




...kokoooooooot...najdlhšie?!
Obrázok užívateľa
MGT
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
12
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.03.2009
Bydlisko:
K.L.O.K

Ďalší

Späť na Archív 2014



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]