Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pio Squad - Hra

Texty českých interpretov

16 Júl 2014, 13:06

Oukej bejby, vyhodím comp z okna, zruším myspace a icq a rozmrzam telefon a budem hrať fér. Prestanem sedieť v bare a robiť muziku, budem sa venovať štúdiu, nie kvasiť v štúdiu.Umyjem sa, oholím sa, prinesiem žu nechám sa odviesť k oltáru kvôli manželskému sľubu. Spravím ti tú malú škriekajúcu vec, potom druhú, budeme chodiť na pikniky a obdivovať dúhu. Deti začnú fetiť aby zabili nudu, ty si nájdeš milenca, ja nejakú mladú kundu. J*bať celý tento scenár, spravíme to po svojom. Dík že si tak dlho vydržala s týmto k*k*tom.

Drink sem, drink tam, pred tým ak sa zvalím na zem musíš vedieť že ho mám jak kameň pre ten žhavý parfém. Žasnem nad tým, aká sa vieš spraviť dokonale sladká miss MC Flurry, tvár so shotu na lízatka. vždy ma fascinovali tie očividné rozdiely a nemyslím tie genetické, keď sme v posteli. my sme lovci, čo sú radi keď su v strede svojej svorky, vy ste zákulisné hračky, intriky a choré stoky. chcem byť tvoj človek, keď som bol jednoduchý chlap držať prdel v rukách mám radšej ako leto v uliciach. Nechápem z kolkých vecí dokážeš odvodiť že ťa nemilujem, ženy chcú od života prsteň, kyticu a detí tucet. Chlapi chcú byť bez záväzkov, hneď po ňom otvoriť pivo, nekecať pozerať šport, áno tomu vravím život. Tými vecami po zemi značkujeme svoj rajón, nemáme ďaleko od psov, preto milujeme zadok.

Holky jsou past, holky jsou ráj, podivnej kraj, jinak to maj, jen co ti daj, kde chtěj tě maj svý kouzla znaj, tak tu hru hraj (2x)

holky jsou krásný, holky jsou sexy. Při tanci, v posteli v kavárně při kafi.Holky jsou milý, prijemný, hodný, jenom některým věcem moc nerozumim.. Za prvý nevím jak tě veci tak napadaj, šílení bez plánu, emoce lítaj. Jak je možný, že pro mě věci jasný, sou pro tebe tolik abstraktní? Velmi naivní,jindy chápavá, často svůdná taková jsi ty! Jenže když si za volant sedáš nemám nervy se na to koukat. Pánové prominou ale žena je schopná dělat 10 věcí naráz, dámy prominou ale kdyby vaše p*ča měla řemen, točila by celým světem!

Znám tě dost na to ,abych mohl vyprávět, s chutí si mi ukázala celý svůj malý svět Mám to co chceš, to co potrebuješ proto si mi odtajnila to, co jiným zakryješ. Jsou ale věci kterejma mě pomateš nevím že si nikdy neodpustíš tu nevinnnou lež, po ránu mne jedním slovem rychle odbydeš, večer zase dolezeš a jsi dotěrná jak veš. Pamatuješ si věci kterí dávno nevim, lakuješ si nohy když na tebe mluvim, lechtáš mne do slabin když se holim, děláš věci kterým nerozumím!

co dělat s holkama když se de na fotbal nechat je doma ať neco dělaj co delat s holkama když dem do studia miláčku prosim tě bež na kafe a když se jindy z domu de mužeš být v klidu s nohama na stole ta než se udělá oblíkne stihneš ubalit a v klidu posedet

si márnotratná někdy trapná jindy elegantní si i velmi jemná máš tajemství který žádný nezná žádný neví co se v tebe skrývá

holky jsou past holky jsou ráj podivnej kraj jinak to maj jen co ti daj kde chtěj te maj sví kouzla znaj tak tu hru hraj

prostě sem holka tak nereš víc než máš přilítla jsem z venuše ty z Marsu klopýtáš toleruju zvuky který ráno vydáváš ty prijmi fakt že mne nepredeláš proč te nevysávam do poslední kapky stačí pár panáků neznáš jméno svý matky ráno se probudíš vedle cizí šlapky jasně že hochu mužeš čekat hádky že jsem jak malá to není náhodou hraju to na tebe držím te pod vodou nechám te nadechnout jen abys pochopil že nestači být gentleman abych te uklidnil hraju slabou abys cítil jako chlap abys mel pocit že se musíš o mne postarat konečne pochop že celý je to hra zapomeň na ego a poď se mnou hrát

holky jsou past holky jsou ráj podivnej kraj jinak to maj jen co ti daj kde chtej te maj sví kouzla znaj tak tu hru hraj (2x)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], romant666, Seznam [Bot]