Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Policajti?? ..problemy atak?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

25 Jún 2008, 19:59

jj,ani ja...ako bol spity ci ne?
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

26 Jún 2008, 10:30

nebudem sa chvalit ale ked uz je tu taka chora tema.. :notangel:
2 roky podmienka - ublizenie na zdravie
a ak dobre pocitam tak asi 4 zapisi za veci ktore sem pisat nebudem :D
niesom prave slusny chlapec ale mozem sa pochvalit uz asi 9 mesiacou som na fizlarni nebol... hh nedobehli ma :joint:
Obrázok užívateľa
Tydzey
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
64
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.06.2008
Bydlisko:
Bratislava

26 Jún 2008, 17:04

Fuck Da Police comin straight from the underground... :joint: :joint: :joint:
Obrázok užívateľa
Detroit1995
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
334
Poďakovania:
3
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
Žilina

27 Jún 2008, 08:46

proste ze im tam zacal pistat. a to ze zakril vek je preto lebo mal len 16 a keby nezakrije tak ho beru zo sebu
Obrázok užívateľa
kiwinko4
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.04.2008
Bydlisko:
ZH

28 Jún 2008, 14:22

ja ako kazdy ze som pil na verejnosti tha mi dali pokutu a kktiny, a ese som raz usiel z domu tha ma hladali... foter tys floid tha na kokot robi na protidrogovom a ani sam nezna co jeho syn doma skladuje :hh:
Obrázok užívateľa
wech90
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
183
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2008
Bydlisko:
PO CiTy.....vychod 4ewer

29 Jún 2008, 07:20

Problemy su to je jasne....uteky po nejakej tej flasticke to je jasne....len keby aspon nechodili tak wychcane po baroch...us mi wazne narusaju sukromnu slobodu... :D :wink:
A ked us utekaju tak nech maju kondicne cvicenia......lebo inak ma neskubnu ani keby chceli......neeewem jako moc.... :fuckyou:
A no mam 2 zapisy jeden za nicenie cudzej weci :D:D a druhy nooo FightNigt to wolame :D
Obrázok užívateľa
badboy0909
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
64
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.06.2008
Bydlisko:
CA

07 Dec 2008, 20:23

aj ked ma nahanali aj tak ma nedostali ale neee policajti su v pohode len treba rychlo prchat prec...ziadne hrozne prihody nemam pokuty som este neplatil aj ked par krat som mal platit ked som siel autom ale vzdy sa to vybavilo takze pohodkaaaa
Obrázok užívateľa
alcapone666
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
49
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.08.2008

07 Dec 2008, 21:37

ale ja to nechapem fajcil som obcas si dam sluka pijem uz ani futbal nehravam a aj tak ma ti lemravi policajti nechytili :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

24 Feb 2009, 14:59

zatial ziadny:D...ale znaju ma tam ze som z bandy ktora vzdy neco porobi :-? :D
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

05 Mar 2009, 15:23

za writerstvo....asi uz len ze chlast a to nemam zapis..... :lol:
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

08 Mar 2009, 11:39

Heh mna raz chitily z mačesom ... pitel mi zobraly a povadali nech idem prec ak nechcem mat problemy nasadli do auta a isli prec aj s pitlom hajzly jedny
Obrázok užívateľa
VilSon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
318
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.02.2009

11 Mar 2009, 16:58

a musel som sa pred nimy vela krat schovavat po krikoch ...vecinou za sprejovanie a hulenie
Obrázok užívateľa
VilSon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
318
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.02.2009

07 Apr 2009, 12:45

jeden zapis:D..za zneuzitie prava vyucneho listu na box:D
Obrázok užívateľa
MaTiAsMC
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
18
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.04.2009

30 Apr 2009, 16:21

ja som sa bil s takym zltym vietnamcom som mal daco v sebe ta som zacal kricat ze kurvy zlte sikmooke...a oni do mna skocili a ja som sa bil a ked isli na prehliadku mesta ta ma videla jak sa trepem s vietamcom..sme boli vypovedat...potom uz len asi za graffiti...ale ked sa kamarat pokusal vlamat do stanku a videli ho zeleny nic prijemne...my sme sa rozutekali ale on nestihol a ked ten kamos uvidel pistol za opaskom radsej sa vzdal....
Obrázok užívateľa
BuG
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
159
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.09.2008

30 Apr 2009, 21:17

fízli su kurwy to je prawda su jebly kebyze nemam dobrych kamosov tak ani nwm co by som robil nejsom naj chalan takze 3 chaty vykradle a 1 podpaleny sklep a 1 vypusteny hasicky pristroj za to by som mal pokuztu

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a este som sprejowal a ja kkt sprejowal som cez den a chitel mna taky gado a on ze este raz a dolamee mna a tetky co sem im posprejoval plot tak sem na nich vysel s kamosem ze zeleznu tycku asi 2 cm siroku 80 cm dlhu HH a povidali ze nebudu volat fizlu ale toto mi kamosi nepomohli to som povedal ze vsetko som sprawil ja ale robili neco aj oni
Obrázok užívateľa
Tade_55
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
237
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.03.2009
Bydlisko:
Gbely

03 Aug 2009, 17:54

no mne sa raz stala taka vec hh som sla po dedine s hafom a je dost velky no a nemal nahubok a isiel taky fizel a totalne na mol a zacal domna drbat ze de ma kosik a v kuse dpc pes sa isiel roztrhat a ten debo sa k nemu priblizoval a v kuse blacal tak som zdrhla a stale po mne krical uz som sa neovladla povedala som mu ty kkt a on ze podam na teba tresne oznamenie hh a potom o take dva tyzdne som ho stretla zase s hafom a on ze aky krasny psik :D :D :D a inac som slusna baba ziadny chlast
Obrázok užívateľa
crash_csh
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
295
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.06.2009

08 Aug 2009, 08:06

no ja s nymy problemy nemam ale haluz je s nimy dobra minule sme sa s chalanmy pozerali jak chytali takeho maleho psa pol metra od neho bol a on ho nechytil hrozne gramblavy su :D
Obrázok užívateľa
Kazisvet
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
372
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.11.2008
Bydlisko:
BN :D

09 Aug 2009, 11:26

ja zatim zapis nema,chvala bohu :D ale zopar razysom uz s policajtami mal tu cest :D v school co ma so suseda udala ze beham na motorke rocny :D no vtedy 12 xD to boli v skole za mnou do riaditelne, potom piatky,uteky pred nimi,samozrejmost,vsetci pripity,ja s kamosom break battle :D a na chodniku(breakovat nevieme) ?:D :D :D :D ale raz ked sme sli z boardovacky,a ja som tka jumpol ze ked som dopadol viazanie v hajzli,odpadla packa, a ideme domov,board na chrbte a fizel zastane chalapci toto neni vase,a dal mi packu do ruky, tak za to som jedine vdacny,a este raz ked sme sa nudili minule prazdniny zo susedom tak sme s kopca hadzali susede(takej prijebanej) kamene na stechu :D a ja som akosi netrafil strechu ale sklenik v zahrade :D nezistili kto to bol,ale chodili do nasje ulice dva krat castejsie, no a raz nas sused prichitl jak si s kamosom natahujeme zo suchecho,a zasmial sa a povedal ze si mame najst lepsiu skrysu lebo vidno dym
Obrázok užívateľa
NEO222
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
116
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.09.2008

12 Aug 2009, 11:22

zacnem od prveho stiku z fyzlom :) bol som soplak a skamosom som isel na hlavnu stanicu a davali sme hračky na kolajnice.. potom prisel policajt zelezničný a odvedol nas ven .. :)
dalej to bolí kradeže v maxe v draciku . ked nas chytil SBSkar ako si hadzeme ukradnutu taku velku skakavku..
potom som zacal writeovat a bol som kokot.. pisal som vsade same trapoviny a doplatil som nato .. jednoducho ma chytili ... he
ale vtedi nebol taký prisny zakon .. len som to mal umiť ...
potom sme mali taku skurvenu nahodu ze sme isli a akurat kusek odtal vykradli auto a ukradli rozky jablka s kabelu s teho auta..
he a mačik kamarat nasol to jedno jablko nazemi .. asi ho ten kkt stratil ked utekal a ten nas zbadal a hned nas chytil a riesilo sa to :D
taaka haluz a teras som snima asi kazdy den .. kazdy den nas pridu pozret na nasu stranu co tam robime.. aj lavicky nam ujebali aby sme tam nechodili ven! ale to sa nestane! :D a este som na socialke :D no mam sa cim chvalit haa
Obrázok užívateľa
HudzoBoss
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.03.2009
Bydlisko:
Trnava

12 Aug 2009, 13:14

no tak ja mam 2 zapisi jeden za sprejovanie pod mostom:D a druhy za fajcenie na vlakovej stanici:D +pokuta 10 ojro
Obrázok užívateľa
Senojedna
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
348
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.08.2009
Bydlisko:
KN 7micka gettho

PredchádzajúciĎalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Loopva, RuleZZzz, Seznam [Bot]