Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Policajti?? ..problemy atak?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

21 Jan 2010, 19:14

tak ja nevim pandle:D sak to su pajaci :D hlavne ty modry debilkovci ja si pamatam jednu usmevnu prihodu u nas v Seredi spravili akciu cez vykend dosli na 4 autach do parku a brali mladych za pitie na verejnosti atd;) samozrejme ze ma zebrali mal som asi 16-17 vtedy:D no proste zebrali nas na fizlaren spisali sme zapisnicu a pustili nas medzi tym sa oni otocili a odparkovaly naspat pri parku a isly ostatnych hladat no a ja a jeden kamarat sme sa trosken nasrali za tu pokutu (este vac za tu flasu co zebrali) a po ceste naspet do parku sme im popisaly s tegov a hrubov centrofixov(bola len jedna tega tak centrofixa musela nahradit) cele auta bol to skveli pocit na druhy den pozerat na policajtov ako si drhnu auta;) este ze byvam rovno za policajnov stanicov tak som pekne z tepla domova cez kuchynske okno pozeral jak sa macaju s vodu :fuckyou: :lol:
Obrázok užívateľa
dubbi
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2009

03 Dec 2010, 20:10

Ako vidim,tak s nimi mate skoro vsetci iba problemi...Ja mam haluznu prihodu s sbskarom v ikea.co su tam take automaty na kavu a kolu.ja som si zobral modry pohar (na kolu ale o tom som nevedel) dal som si do neho kavu.zrazu ma chytil zo zadu sbskar,strasne som sa zlakol,a on ze nech si kupim 2 pohar a nech ten modry vyhodim.medzi tym prisla mama ze co sa deje,vysvetlil som jej to,a ona zenech teda kupim ten hnedy pohar.ako debil som tam stal v rade a potom prisiel za mnou ten sbskar a povedal ze cena je ta ista,tak ze ho kupit nemusim :-)
odvtedy na mna tam v kuse cumi,a zdravi ma,ale to uz je v poho...
V rakusku som ale mal s nimi problem.a to dost velky.isiel som tam zo strykom,videly sme holeho bezdaka vo fontane(fuj) a za rohom nas s 5-timi autami zastavily fizly.chceli pasy a tak...ibaze ja som ten pas mal doma :D chceli si ma zobrat na stanicu,ale nevedeli dobre po anglicky a tvarili sme sa ze im nerozumieme a potom na mna svietili pol hodinu baterkami,a potom ma pustily-horko tazko.Prihod mam vela,ale nic priestupkove,ziadny zapis...atd...
Este som pred nimi nezdrhal,zdrhal som iba pred bezdakmi a nejakymi debilmi.
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

31 Okt 2013, 09:10

nas chytili ako 10/9 rocnych kradnut v Bille :lol: pokuta 20€ a jebali sa na to :D ... inak nic vazne ale dost mi na nich vadi aky su podozrievavi..
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

01 Nov 2013, 08:16

Raz sme sedeli v podniku a mali sme pri sebe dost fajciva, ale fakt ze dost vela. Zrazu prisla razia aj so psami, a ten poloskapaty pes nic necitil. Akurat kamos co iba on mal vo vrecku 10 ho este hladkal :D

Este jedna zabavna prihoda, u nas v skole bola razia so psami. Kamos mal zase pri sebe nieco a teraz ten pes splnil svoju povinnost. Samozrejme riesili toho kamosa na chodbe a tak. Pes sa nudil a zacal sa tam prechadzat, fizel psovi zakrical "sadni!". Pes si nesadol, ale ten kamos, ktoreho chytili si sadol :D
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

02 Nov 2013, 20:40

Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

02 Nov 2013, 21:24

prograss píše: Pes sa nudil a zacal sa tam prechadzat, fizel psovi zakrical "sadni!". Pes si nesadol, ale ten kamos, ktoreho chytili si sadol :D



:D :D :lol: zabil to :lol:
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

03 Nov 2013, 17:01

Zapis,S kamoší sme rozbyli Budku,sklo bylo všude,přišli fizlove bo prodavačka s vedlejší trafiky je zavolala,jenom si udelaly zapis ale za tu budku nic :-D ale za bordel co sme udelaly ze slunečnicema
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

11 Nov 2013, 20:25

lol niektoré su tak uveritelné asi ako išiel som po ulici a hneď som dal dvoch dole z 9mm :D
Obrázok užívateľaMF_Records

11 Nov 2013, 22:41

Zatiaľ ma policajti ešte nechytili.Tiež som :notangel: ako tuto Zumzumzum
PS: Relis si zabil :D :D
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

12 Nov 2013, 02:54

ja mám rád policajtov, veď sú stále milí, ochotný, nápomocný, všetky problémy riešia s chladnou hlavou, hrubšiu fyzickú silu používajú len v naozaj "nevyhnutných" situáciach, sú empatický, ak napríklad vidia nejakú "roztržku" medzi mladíkmi kde jeden z dotyčných už leží na zemi v kaluži krvi a ten druhý doňho veselo kope ďalej, povedia si "hm zrejme si to zaslúžil, určite to nebude bezdôvodné" alebo "áa chalani blbnú, veď aj my sme boli mladý HA HA", ale ak vidia nejakého "feťáka", ktorý si zapáli jedného jointa, zavolajú zásahovú jednotku, FBI, CSI aj NCIS, lebo to fajčil pri mláke, hm kto by ich nemiloval.. :fuckyou:

PS: česť výnimkám...
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

17 Jan 2014, 22:10

Zatiaľ ma ešte nechytili :D Ale nemusím ich. .
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

17 Jan 2014, 22:37

2 krát pokuta za konzumáciu alkoholu na verejnosti (hlavne prvýkrát to bola riadna kovbojka.. :fuckyou: )
1 krát pokuta za rýchlosť (to zase nebola kovbojka ale riadna pálka :cry: )
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

18 Feb 2014, 20:27

dva priestupky proti obcianskemu spolunazivaniu... ale tak co spravite ked je mamkin frajer kokot :oops:
Obrázok užívateľa
Coffixo
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2010
Bydlisko:
KomixCity

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]